RA NS BOBST GROUP bv Administratief Medewerker M/V TECHNISCHE MEDEWERKERS m/v VERKOPER PERSONENAUTO'S m/v Docent Frans Docent Biologie 24 zaterdag 10 april 2010 Q) JobTrack.nl Group of companies Scheepvaartagentuur in de Zeeuwse havens. S.T.T. Group of Companies B.V. is een dynamisch en actief scheepvaartkantoor. Door groei van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een fulltime Functieomschrijving: Als Administratief Medewerker ben je voornamelijk bezig met het uitvoeren van alle voorko mende boekhoudkundige- en administratieve werkzaamheden ten behoeve van S.T.T. Holding BV, en haar werkmaatschappijen. De werkzaamheden worden in teamverband uitgevoerd. Functie-eisen: Middelbare administratieve opleiding, 4 Boekhoudkundige ervaring, 4 Goede beheersing van de Nederlandse- en Engelse taal in woord en geschrift, 4 Kennis van Word en Excel. Goede contactuele eigenschappen, 4 Zelfstandige en flexibele werkhouding, Persoonlijke eigenschappen: 4 Goede sociale en communicatieve vaardigheden, 4 Representatief, 4 Klantvriendelijk en oplossingsgerichte instelling, 4 Accuraat cn vol inzet. Wat bieden wij: 4 Een uitdagende en afwisselende baan, 4 Een goede en gezellige werksfeer en omgeving. Salaris: 4 Naar kennis en ervaring. Heeft u interesse en denkt u aan de profielschets te voldoen, stuur dan uw sollicitatie en curriculum vitae voor zaterdag 24 april 2010 aan, S.T.T. Group of Companies B.V., Postbus 1057,4388 ZH, Oost-Souburg o.v.v.: Sollicitatie Administratief Medewerker, of via email naar: berrie.hessels@agency-stt.com Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Dhr.H.C. Hessels - Tel: 0118 - 467778 Acquisitie wordt niet pp prijs Garage Verbrugge b.v. Garage Verbrugge is een onderneming met 45 medewerkers. De bedrijfswagenafdeling is service-dealer van DAF trucks. Verder repareren en onderhouden wij havenequipement, alle getrokken materieel, opbouwen, laad - loskleppen, airconditioning en alarmsystemen van vrachtwagens. De personenwagenafdeling is dealer van Hyundai en verkoopt en onderhoudt daarnaast andere merken. We zijn op zoek naar: Functie-eisen: zelfstandig uitvoeren van onderhoud - en reparatiewerkzaamheden aan (zwaar) intern transportmaterieel en aan op - en overslaginstallaties. Vakgebied: mechanisch met hydrauliek .pneumatiek en electrotechniek. Opleiding: middelbaar onderwijs en de bereidheid tot het zich verder bekwamen middels opleidingen. Standplaats: Vlissingen. Wij bieden naast een prettige werksfeer, een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse of wilt u meer informatie, neem dan kontakt op met onze bedrijfsleider Eric Temmerman, 0115-681237. Uw sollicitatie dient voor 15 april 2010 te zijn ontvangen. Wilt u mailen, doe dit aan: info@aaraaeverbrugge.nl. solliciteert u liever schriftelijk, stuur uw reactie naar: Garage Verbrugge b.v., Postbus 530, 4530 AM Terneuzen Industrieweg 37 - 4538 AG Terneuzen tel: 0115-681200 www.garageverbrugge.nl Bobst Group is wereldmarktleider in het vervaardigen van machines voor de verpakkingsindustrie. Bobst Group Benelux is het verkoop- en servicekantoor voor de Benelux. Het hoofdkantoor van Bobst Group bevindt zich in het Zwitserse Lausanne. Bobst heeft wereldwijd een dertigtal dochterondernemingen en er werken meer dan 5000 werknemers. Voor verdere informati.e kunt u terecht op www.bobstgroup com. Om ons serviceteam in de Benelux te versterken zoeken wij meerdere FIELD SERVICE ENGINEERS M/V ELECTRISCH EN/OF MECHANISCH In de Benelux assisteert u de klanten op technisch vlak. Uw taak bestaat uit het installeren en opstarten van nieuwe machines, revisies, reparaties, onderhoudsactiviteiten, technische analyses en preventieve controles. Hierbij adviseert u onze klanten en garandeert u de kwaliteit van onze dienstverlening in nauwe samenwerking met uw collega's. Wij vragen voor deze functie: een service- en klantgerichte houding en goede communicatieve vaardigheden MTS diploma of gelijkwaardig, E of WTB bij voorkeur werkervaring in het herstellen van machines goede kennis van het Engels of Frans flexibiliteit naar werktijden en locaties binnen de Benelux met regelmatig een overnachting en het volgen van opleidingen in Lausanne of Lyon Wij bieden: prettige werkomgeving werken in een professioneel team interessante opleidingstrajecten, zowel in de Benelux als ook in Lausanne auto van de zaak, laptop, GSM goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uw brief met CV kunt u sturen naar: Bobst Group Benelux, Polvlietlaan 3, 2600 Berchem, België of naar carina.schoenmakers@bobstgroup.com. Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met Carina Schoenmakers op het nummer +32 3 270 04 50. Ben je toe aan een baan met veel uitdaging en zelfstandigheid, ben je commercieel gedreven en toon je initiatief, dan ben jij wellicht onze nieuwe commercieel medewerker. Transpart is gespecialiseerd in onderdelen voor vrachtwagens, pleziervaar tuigen, bestelwagens en richt zich op zowel de binnen- en buitenlandse markt. Onze klanten kunnen putten uit ons ruime arsenaal producten; Tankvlotters Gereedschapskisten Meters voor inhoud, temperatuur, roerstand etc. Brandstoftanks COMMERCIEEL MEDEWERKER, FULLTIME (M) Jouw taken: - het onderhouden van contacten met bestaande en potentiële afnemers - het verstrekken van productadviezen - het plegen van acquisitie. - verantwoordelijk voor de complete administratieve orderafhandeling - het geven van telefonische, technische support aan onze klanten Functie-eisen: - je bent een commercieel administratief talent. - in staat de klant centraal te stellen en hebt serviceverlening daarbij hoog in liet vaandel staan. - je hebt een afgeronde MBO opleiding. - je hebt technische en commerciële ervaring. - je hebt affiniteit met bedrijfsauto's. - je weet een stevige band te onderhouden met de bestaande relaties. - je hebt een proactieve houding. - je bent communicatief sterk en werkt accuraat. - je bent een teamplayer (in ons kleine team is dit een must). - goede beheersing van MS-Office. - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Wij zoeken iemand voor 40 uur per week, die op een proactieve en enthousiaste wijze mee wil werken aan de verdere groei van ons bedrijf en beschikt over HBO werk- en denkniveau. Stuur je sollicitatiebrief ter attentie van Mevr J. Regoort- de Bliek Transpart BV Vergaertstraat 2 - 4541 BJ Sluiskil - tel: 0115-649 961 - www.transpart.eu Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld Garage Verbrugge b.v. Garage Verbrugge is Hyundai dealer voorZeeuws-Vlaanderen en service - dealer van DAF vrachtwagens Voor de verkoop van Hyundai, zijn wij op korte termijn ,op zoek naar een om ons verkoopteam te versterken, dat bestaat uit een jong en enthousiast team. Als verkoopadviseur bent u hét aanspreekpunt voor onze relaties als het gaat om de aanschaf van een personenauto. Wij zoeken kandidaten met bewezen ervaring als verkoper, liefst in de branche, en uiteraard bent u in staat om op actieve wijze de markt te bewerken. ft U kunt uw sollicitatie richten aan onderstaand adres, of per e-mail aan: eric.temmerman® verbruaae.nl Voor nadere inlichtingen neemt u contact op met Eric Temmerman tel. 0115 - 68 12 37. Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen telefoon 0115 - 68 12 00 fax 0115 - 69 53 89 www.garageverbrugge.nl doe wat je zegt Het Scheldemond College in Vlissingen heeft in het nieuwe d schooljaar de volgende vacatures (M/V); 2e graads bevoegd ca. 12 lesuren 2e graads bevoegd ca. 25 lesuren ScheldemondCóflegè VWO (gymnasium en atheneum), HAVO, MAVO en VMBO incl. Iwoo Weyevlietplein 7-13 Postbus 69 4380 AB Vlissingen tel. 0118-479400 U dient uw sollicitatiebrief voor 24 april te richten aan de rector-bestuurder, de heer H.J, van Arenthals,: bij voorkeur via e-mail aan: sgm@scbëldemondcoilege.nl Voor inlichtingen kunt u terecht bij de plaatsvervangend rector, de heer E.J.A. Fagg (tel. 0118-486894) Meer informatie over de school en de vacatures? Kijkopwvviivichefdernondeollege.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 106