Werken bij het Zeeuwse waterschap Pr or WereldRegio zoekt een dtp-erfopmaker MET SPOED GEZOCHT Ervaren Horecamanager SiTe,e,°°n 0115 -641000 Leidinggevende Horeca voor grote horecaonderneming met meerdere vestigingen in Zeeland Wij zoeken: Wie zoeken we: Iemand die commercieel zeer gedreven is Iemand die al aantoonbare commerciële successen heeft behaald Iemand die passie heeft voor het horecavak, zowel voor de bediening als de keuken Iemand die absoluut geen 9-5 mentaliteit heeft Iemand die het geen probleem vindt tijdens schoolvakanties en weekenden te werken Iemand die gewend is met omzet en kostenbegrotingen te werken Iemand die ruime ervaring heeft in het aansturen en motiveren van een grote groep medewerkers Iemand die bekend is met de HACCP normen en daar grote waarde aan hecht Kennis van de Duitse taal in woord en geschrift is een pre Wat bieden we: Meer dan uitstekende salariëring Leuke groep collega's Uitdagend bedrijf Groeimogelijkheden Sollicitaties met uitgebreide c.v. voor deze leuke baan bij 1 van onze opdracht gevers kunnen uitsluitend per mail gestuurd worden aan: Prior Personeels diensten, Mevr. A. van Oostrom, e-mail: avo@priorpersoneelsdiensten.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. PliRS O N EELS D I E N STEN Muskusrattenbestrijder (werkgebied Walcheren) Vacaturenummer: 10/03 Basisopleiding muskus- en beverrattenbestrijding, of bereid deze te volg VCA-basis en klein vaarbewijs is een pré. Salaris: maximaal 2.339,- bruto per maand. Kantonnier/kraanmachinist (werkgebied Schouwen-Duiveland standplaats Kerkwerve) Vacaturenummer: 10/04 VMBO werk- en denkniveau (bij voorkeur in een technische richting). Ervaring is vereist. Salaris: maximaal 2.339,- bruto per maand. Waterschap" Waterschap Zeeuwse Eilanden Procesoperator C (standplaats rwzi Walcheren nabij Ritthem) Vacaturenummer: 10/05 MBO-opleiding (minimaal niveau 3) in de richting van werktuigbouwkunde of elektrotechniek. Salaris: maximaal 2.503,- bruto per maand. Procesoperator C (standplaats rwzi Verseput nabij Kerkwerve) Vacaturenummer: 10/06 MBO-opleiding (minimaal niveau 3) in de richting van werktuigbouwkunde of elektrotechniek. Salaris: maximaal 2.503,- bruto per maand. Kijk op www.wze.nl/vacatures of www.wszv.nl/vaca1ures v0° uitgebreide Informatie over de functies. Heb je niet de mogelijkheid on, op internet te kijken? Bel dan naar 0118-621000 en vraag naar een van onze personeelsadviseurs. Ze staan je graag te woord! Solliciteren kan tot 21 april. Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Telefoon 0118 - 621000 FaxHJ118 www.wszv.nl Met de redactie werken aan een mooie en goed gevulde krant, met de media-adviseurs nieuwe tactieken ontwikkelen en uitwerken om adverteerders te verrassen, met adverteerders overleggen over de optimale presentatie van hun uitingen, met de uitgever stoeien over nieuwe vormen in de krant en iedere vrijdag samen trots het resultaat bewonderen en met hetzelfde enthousiasme aan de volgende editie werken. Da's een full-time job. In je CV en werkervaring draait alles om taal: je begrijpt 'de taal van het eiland', de Adobe CS4-pakketten zijn je tweede taal, de Nederlandse taal (en mogelijk ook de Zeeuwse) kent voor jou geen geheimen en goed teamwork spreekt voor zich. Geïnteresseerd en op korte termijn Schouwen-Duiveland beschikbaar? Stuur een kort en bondig mailtje met je motivatie naar info@wereldregio.nl enje hoortsnelof en wanneer we rond de tafel gaan 'J f IT Iff voor een kennismaking. Meer informatie? Bel 0111 420776 en vraag naar A ad of Jeroen. vP,?; -cx f In 2011 fuseren de Zeeuwse waterschappen tot waterschap Scheldestromen. Ondanks de fusie zijn de waterschappen regelmatig op zoek naar n.euwe collega's. Er zijn namelijk veel mensen die de komende tijd met pens,oen gaan Met de vele werkzaamheden die oP ons afkomen, hebben we nieuwe collega's nodig om het werk goed uit te blijven voeren. De kantoren ,n Middelburg en Terneuzen blijven, ook na de fusie, allebei opefi. Jij bent trots op Zeeland! Op de immense dijken en op het ingenieuze waterbeheer waarbij heel de wereld met ons mee kijkt. En jij werkt daar aan mee. Meestal overdag maar ook bij nacht en ontij staan onze medewerkers paraat. Je bent flexibel en werkt klantgericht. Iedere inwoner is immers onze klant! Jij zorgt er voor dat mensen waar krijgen voor hun geld: sterke dijken, veilige plattelandswegen, schoon oppervlaktewater en de juiste hoeveelheid water in de sloot. Je krijgt van ons een mooie werkomgeving, gezellige werksfeer, uitstekende arbeidsvoorwaarden en veel vrijheid in de uitvoering van je werk. Welkom! juuiracK.rii zaterdag 10 april 2010 banen 23 Camping in de Bongerd is een gezellige familie camping aan de Rand van Oostkapelle. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar: In bezit van sociale hygiëne of bereid zijn dit te gaan halen. Goede communicatieve eigenschappen. Zelfstandig kunnen werken. Beheersing van Duits is een pre. Het gaat om 38 uur per week. Geïnteresseerd bel, schrijf of mail naar: Camping in de Bongerd, vraag naar M. of J. Vos Brouwerijstraat 13 4356 AM Oostkapelle. Tel: 0118-581510 email: info@campingindebongerd.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 105