uit lijn van licht naar donker TUIN 19 Vechtersbaas moet van officier celstraf krijgen VAN ZEELAND Scholieren binden strijd aan met vuil Kleurrijke mensen centraal in kerkdienst Geld voor Haïti door Acties Calvijn College Koor A58 concerteert in centrum De Stenge traprenovatie! Weststrate bin n9fi uit vrijdag 9 april 2010 MOOIST AANGELEGDE WWW.VERSTRATENENWALHOUT.NL OOSTERLAND Leerlingen van OBS De Ooster- burght en de Ds. Bogermanschool binden dinsdag 20 april de strijd aan met zwerfvuil tijdens de actie Oosterland Megaschoon. De actie - een initiatief van de dorpsraad Oos terland - gaat om 13.00 uur van start vanaf dorpshuis Oosterhof. Werkvoorzieningsschap De Zuid hoek en de gemeente helpen mee. ZIERIKZEE In de Thomaskerk aan de Sint Do- musstraat in Zierikzee wordt zon dag op initiatief van de Interkerke lijke werkgroep Zierikzee een spe ciale kerkdienst gehouden rondom kleurrijke mensen. Thema van de dienst is 'smakelijk'. Behandeld wordt eten en drinken in de bijbel. De dienst in de Thomaskerk begint om 17.00 uur. GOES Acties van het Calvijn College voor hulp aan slachtoffers van de aardbe ving in Haïti hebben 10.553 euro op geleverd. De vestigingen Goes, Tholen, Mid delburg en Krabbendijke hielden diverse acties om geld in te zame len. Leerlingen collecteerden, lie pen hard en hielden een sporttoer nooi. HEINKENSZAND Het koor lichte muziek A58 geeft morgen een concert in De Stenge in Heinkenszand. Het koor werd begin vorige maand toegelaten tot de halve finale van het Nederlands Koorfestival. A58 brengt een divers repertoire ten gehore: a capelia en met pianobegeleiding. Het concert begint om 20.00 uur. Entree: 12,50 euro. (hout en laminaat) Genieten van betaalbaar vakmanschap. Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 567796 www.binnenuit.nl parketvloeren woonconcept Goes Marconistraat 13 (0113) 22 41 13 middelburg - Twaalf maanden waarvan drie voorwaardelijk. Die celstraf eiste gisteren officier van justitie W. Suijkerbuijk tegen een 37-jarige Middelburger. De man wordt verdacht van een groot aantal mishandelingen en be dreigingen. Onder andere enkele vriendinnen zou hij in het gezicht hebben gestompt. Maar ook een portier van een café in Goes kreeg met hem te maken. Hij kreeg een dusdanig harde klap dat hij op de grond viel.. Volgens de officier is de Middel burger iemand met een zeer kort lontje die na het drinken van alco hol wel heel erg gemakkelijk zijn vuisten gebruikt. Ook zou hij wel L r-E p erg jaloers aangelegd zijn en ieder een die ook maar wat langer naar een van zijn vriendinnen kijkt, te lijf willen gaan. Raadsman M. van der Want had grote bedenkingen bij de meeste aanklachten. Zo stelde hij dat de portier geen aanklacht had inge diend omdat hij die zaak zelf zou afhandelen. Ook wees hij naar lief desbrieven die een van de vrien dinnen naar de verdachte had ge stuurd toen hij in voorarrest zat in Torentijd. Volgens hem worden zulke brieven niet gestuurd door iemand die mishandeld is. Uitspraak 22 april. Wilt u ook genieten van een optimale nachtrust dankzij de gepersonaliseerde bedbodems van Ergosleep'*'? Doe dan de gratis test bij uw Ergosleep® dealer. Ontdek uw persoonlijk SLAAP-DNA5' en ervaar wat het voor uw lichaam betekent. Vijf van de jonge exposanten die hun werkstukken presenteren in de hal van het gemeentehuis vlnr: Emily van Opdorp, Iris Varel, Amber Meerman, Sharo- na Wittenberg en Liza de Bie. foto's Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73