Etburtn Floris Hugo Jurgen Overleden 30 I familieberichten vrijdag 9 april 2010 0 fTlensenunq.nl 0 zoon van Jurgen Zohlandt en Cisca Zohlandt-van Veldhoven 7 april 2010 Steeland 4 4554 BS Westdorpe IN PLAATS VAN KAARTEN Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze tante Cornelia Johanna Bostelaar-Steendam Weduwe van Lein Bostelaar in de leeftijd van 89 jaar. Kees Steendam Els en Paul Lerke-Steendam Oost-Souburg, 4 april 2010 Correspondentieadres: Noorderbaan 24 4386 CA Vlissingen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Na een rijk gezegend leven is door haar hemelse Vader thuis geroepen onze lieve moeder, oma en overoma Dieuwke Marie de Fouw Do 12 mei 1924 t 7 april 2010 Pim en Robyn Dieuwke en Richard Elisabeth en Robert Marcel en Patricia Hermien en Reid Jeanne en Freek Gwen en Wayne Arnie lohn en Teresa Ben en Miranda Klein- en achterkleinkinderen Hennie Correspondentieadres: Jeanne Schaaij Olmenstraat 1 4462 BG Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 13 april om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij betekend heeft, moet ik u tot mijn diepe droefheid mededelen dat van mij is heengegaan mijn lieve vrouw Margaretha Maria Verhoosel echtgenote van Herman Cocquit geboren op 7 juli 1930 te IJzendijke overleden op 8 april 2010 te Terneuzen Aardenburg H. C. Cocquit Correspondentieadres: Landstraar 28 4527 CX Aardenburg De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 13 april om 10.00 uur in uitvaart centrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze als zodanig beschouwen. Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken. (Trouwtekst op 2-10-1946) Na een rijk gezegend leven is op de leeftijd van bijna 91 jaar rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Francina Willeboer-Joosse Geboren: 15 april 1919 Overleden: 8 april 2010 sinds 20 oktober 2000 weduwe van Cornelis Pieter Willeboer Behalve veel verdriet voelen wij vooral ook dankbaarheid voor wat zij voor ons betekend heeft. Een sterke vrouw, die het middelpunt van de familie was. We zijn dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben. Kruiningen: Piet en Riet Waarde: Leny en Piet Francette en John Mariska en Hans Marco en Elien Herma en Cees Debby en Christian Edwin en Jessica Niels en Jeannine Wilco en Marjolein Matthijs en Sietske 's-H.Arendskerke: Kees en Monique Kruiningen: Arie en Corrie Annelore en Johan Petra en René Veerle en Marcel Branny en Ronald Sophie Lydia en René Waarde: Mart en Tannie Arianne Joey Goes: fanenMieke Martijn en Angela Patrick en Arianne Sema Winnifred en Dominique De Meem: Janny en Adrie Johnny en Mariska Willem Rob Mechiel en Chantal Willona en Peter Sjoercl en Milou en achterkleinkinderen Geldermalsen: Wim en Ria Jacqueline en Rob René en Judith Krista en Tjeerd Hanneke en Thomas Joël Sander Maartje Eva Meidam 8,4416 AJ Kruiningen De dankdienst voor haar leven zal D.V. maandag 12 april om 13.30 uur worden gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 gelegenheid tot condoleren. Richt je aandacht naar de zon, dan vallen de schaduwen achter je. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen met je te mogen doen. Tot ons groot verdriet is ons veel te vroeg ontnomen Steven Breepoel in liefde verbonden met Lia Kint-Roels Hij overleed op 7 april 2010 in de leeftijd van 57 jaar. partner van: Lia vader en opa van: Jaap en Natasja, Nynke Liesbeth, Zenzi, Zayra zoon van: S.A. Breepoel-Wijne schoonzoon van: J. Roels-Magnus broer en schoonbroer van: Peter en Tonny Hans en Leoriie Eva en Eric Désirée en Wim Marleen en Theo Anita en Paul Neven en nichten Familie Kint En vele goede vrienden Onze speciale dank gaat uit naar al het personeel van de afdeling Meander van De Blaauwe Hoevete Hulst. Bontehondstr^at 32,4561 BA Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 13 april om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematie aansluitend volgt in besloten kring. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Lieve Steven Wat waren we gelukkig met jullie geluk en wat zijn we nu verdietig met dit afscheid. Waarom was het maar zo kort? Lieve vriend, bedankt voor wie je was en lieve Lia: we zijn er voor jou! Leonarda, Ronny, Alin "Bid en offert, opdat het U welgaat U en Uw huis." Verdrietig maar met goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, opa, opa-opa en mijn lieve vriend -j Bart den Hartigh weduwnaar van Maria Meeusen Dubbeldam, 24 november 1915 t Terneuzen, 7 april 2010 Paul en Heinie Bart en Judith, El ine Twan en Jennifer Jaap en Clothilde Erik en Özden, Annan Robert en Karin Dora Neve J Correspondentieadres: j Langs de Kreek 42 4535 CD Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 13 april om 13.30 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 in 9 Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren. De crematie is in stilte in crematorium Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 60