opzegdienst 'jïpqr Dag lieve Opa fllensenlinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. 3 2 I familieberichten vrijdag 9 april 2010 <1 Hlensenlifiq.nl De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard" is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en overopa Willem Jacobusse echtgenoot van Maria van Heusden eerder gehuwd geweest met Dinie ter Horst t in de leeftijd van 91 jaar. Rie Jacobusse-van Heusden Nelly van Dijk Marja en Wim Hofstra-Jacobusse (ennie en Piet BeijaaixLJacobusse Wim en Ineke Jacobusse-Jobse Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar dokter Kroonenberg, voor de goede zorg en begeleiding. 7 april 2010 - Elsingswegeling 1 4433 AA Hoedekenskerke De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 12 april om 13.00 uur in Protestantse kerk "De Ark" te Hoedekenskerke, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de'Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Griend' gelegenheid tot condoleren. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde buurman en vriend Wim Jacobusse Wij wensen de familie van hem veel sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. Andrien de Bart Gerard de Bart Chris Huissen Geschokt zijn wij door het bericht dat tijdens haar verblijf in Turkije plotseling is overleden onze medebewoonster Martina Smolders-Mersie Wij wensen Gilbert, familie en bekenden veel sterkte bij het verwerken van dit geheel onverwachte verlies. Namens alle bewoners van de residentie Deurloo, het bestuur van de vereniging van eigenaars Ik hou van de liefde, ook als ik haar niet voel. Ik hou van de zon, ook als zij niet schijnt. Ik hou van Opa, ook als hij zwijgt. Zelfs nu is het nog te vroeg... Marieke A Willem Isa, Lara Norah Anne Geschokt namen wij kennis van het overlijden van Martha Smolders vrouw van onze medewerker en collega Gilbert Goethals Wij wensen Gilbert en de verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Directie en (oud) medewerkers Profile Tyrecenter Tissink BV Beste Piet maatje van me, bedankt voor alles wat je voor me gedaan hebt. Nog èèn keer uuuh. Rust zacht Piet. Wij wensen Elly en de familie heel veel sterkte toe. Jorgi, Karin, Wesley en Melanie '«gr 111 ei loc i i .ui Zaterdag een belangstellend telefoontje, maandag het verschrikkelijke bericht dat onze vriend Piet Stroo plotseling is overleden. Bedankt Piet, dat jij er altijd voor ons was. Elly, wij zijn er voor jou. Lennart en Loes Een geweldige vent is niet meer, we zullen je missen Piet Namens Piet en Yvonne Geschrokken en erg verdrietig zijn wij na het overlijden van ons oud-lid Piet Stroo De hengelsport verliest een zeer enthousiaste visser/ bestuurder. Wij wensen Elly en familie veel sterkte toe. Namens bestuur en leden van HSV Middelburg, Rene van Eenennaam, voorzitter Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Na een moedige, doch oneerlijke strijd, hebben we veel te vroeg en veel te snel afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze fantastische oma Ina Walrave-de Munnik Krina Willemina in de leeftijd van 68 jaar. Bergen op Zoom: Martin en Marie Louise Niels Ellen Goes, 6 april 2010 Correspondentieadres: Fam. Walrave Ouderdinge 13 4617 NL Bergen op Zoom De samenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal gehouden worden op maandag 12 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zus en f schoonzus I Ina Walrave-de Munnik Wij wensen Martin, Marie Louise, Niels en Ellen veel sterkte toe. Cor en Laurien van der Have Adri en Marijke de Munnik Leo en Mattie de Munnik Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze altijd opgewekte, belangstellende en attente tante Ina "nieuwjaarsdagzal nooit meer als vanouds zijn Carin en Rob Nahon-de Munnik Robin, Arco Marcel en Margaretha de Munnik Nick, Lisanne, Vera Evelien en Arnold van Sluijs-de Munnik Rick

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34