Di/srJeden 30 {familieberichten vrijdag 9 april 2010 Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken. Trouwtekst op 2-10-1946) Na een rijk gezegend leven is op de leeftijd van bijna 91 jaar rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Francina Willeboer-Joosse Geboren: 15 april 1919 Overleden: 8 april 20 J 0 sinds 20 oktober 2000 weduwe van Cornelis Pieter Willeboer Behalve veel verdriet voelen wij vooral ook dankbaarheid voor wat zij voor ons betekend heeft. Een sterke vrouw, die het middelpunt van de familie was. We zijn dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben. Kruiningen: Piet en Riet Francette en föhn Marco en Elien Debby en Christian Niels en feannine Matthijs en Sietske Kruiningen: Arie en Corrie Petra en René Franny en Ronald Lydia en René Arianne Goes: Jan en Mieke Patrick en Arianne Winnifred en Dominique Johnny en Mariska Rob Willona en Peter Sjoerd en Milou Geldermalsen: WimenRia Jacqueline en Rob René en Judith Krista en Tjeerd Hanneke en Thomas Joël Sander Maartje Eva Waarde: LenyenPiet Mariska en Hans Henna en Cees Edwin en Jessica Wilco en Marjolein 's-H.Arendskerke: Kees en Monique Annelore en Johan Veerle en Marcel Sophie Waarde: MartenTannie Joey Martijn en Angela Sema De Meern: Janny en Adrie Willem Mechiel en Chantal en achterkleinkinderen Meidam 8, 4416 AJ Kruiningen De dankdienst voor haar leven zal D.V. maandag 12 april om 13.30 uur worden gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 gelegenheid tot condoleren. De zon schijnt de bloemen bloeien de vogels fluiten maar de stilte zal altijd blijven nu we zo plotseling afscheid hebben moeten nemen van mijn maatje en onmisbare man, onze bijzondere en onvergetelijke vader en opa Jacobus Marinus Bolle Koos - in de leeftijd van 60 jaar. We zullen zijn zorgen toewijding missen. Jeanette Bolle-van der Maas Anne Marie en Chris Marijn Jarno Mariëtte Andrea Jan-Willem en Timna 7 april 2010 Bosblokdreef 1 4307 LD Oosterland Koos is thuis. Daar is dagelijks gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 13 april in dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Oosterland, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in "Oosterhof". Nooit meer samen schaken, nooit meer samen darten, nooit meer samen op de ponykar... Dag lieve opa, we zullen je nooit vergeten. Marijn, Jamo en Mariëtte Veel te vroeg en nog vol plannen en genietend van het leven is uit ons midden weggerukt mijn lieve schoonzoon, onze zwager en oom Koos Bolle J. van der Maas Jo en Rinus Gre en Rien Jan en Betsie t Dies en Ankie Leny en Jaap Wilma en Henk neven en nichten Wij wensen Jeanette, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit zware verlies. Oosterland, 7 april 2010 Tot onze droefheid is plotseling overleden onze buurman Koos Bolle We wensen Jeanette, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit zware verlies. namens de buren, Leen en Corrie Verhoek Thijs en Johan Bal Sjaak'en Lena Hans en Ellen Traas Dennis en Christine Bolle Len en Corina Verhoek en kinderen CD lllensenljnq.nl IN PLAATS VAN KAARTEN Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze tante Cornelia Johanna Bostelaar-Steendam Weduwe van Lein Bostelaar in de leeftijd van 89 jaar. Kees Steendam Els en Paul Lerke-Steendam Oost-Souburg, 4 april 2010 Correspondentieadres: Noorderbaan 24 4386 CA Vlissingen De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Het is een rijkdom een vriend te hebben van wie afscheid nemen zoveel pijn doet Een groot verlies is het overlijden van onze neef en vriend Jaap de Bruine Zijn directheid, hulpvaardigheid en vriendschap zullen in onze herinnering blijven. M. Lievense-van Strien Frans en Marianne Schrijver Iris Schrijver en Henk Jan Imhoff Tot ons groot verdriet is op 7 april Jaap de Bruine overleden een echt VRIEND. Behalve een geweldige gezinsman blijft hij ook in onze herinnering als een sterk en dapper mens. Jaap laat een onuitwisbare herinnering achter. Sifra en Gabriel Na een ernstige ziekte is overleden onze buurman J. de Bruine Wij wensen Anja en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Familie M. Boone Familie A.J. Kort Familie J.J. v.d. Bos Nieuwerkerk, 7 april 2010 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Jacoba Buijs-Manni weduwe van Abraham Buijs 6 april 2010 L. Dieleman N. Dieleman-Wisse Neven en nichten Na een rijk gezegend leven is door haar hemelse Vader thuis geroepen onze lieve moeder, oma en overoma Dieuwke Marie de Fouw Do #12 mei 1924 t 7 april 2010 Pim en Robyn Dieuwke en Richard Elisabeth en Robert Marcel en Patricia Hermien en Reid Jeanne en Freek Gwen en Wayne Arnie John en Teresa Ben en Miranda Klein- en achterkleinkinderen Hennie Correspondentieadres: Jeanne Schaaij Olmenstraat 1 4462 BG Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 13 april om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 32