Piet Stroo Piet Piet Stroo Piet Stroo 32 I familieberichten "Turn a different corner and we never would have met George Michael. Op abrupte wijze is uit mijn leven weggerukt mijn man, mijn lief, mijn maatje, mijn alles Piet Stroo 8 Maart 1959 5 April 2010 Westkapelle: Elly Stroo-Provoost Correspondentieadres: Beatrixstraat 13 4361 EG Westkapelle Een korte overdenking zal gehouden worden op zaterdag 10 april van 11.15 tot 11.45 uur in "Westkapelle Herrijst", Markt 73 te Westkapelle. Vertrek om 11.45 uur naar de begraafplaats te Westkapelle, waar wij Piet begraven om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren om 12.30 tot 14.30 uur op bovenvemoemd adres. Bezoek aan huis graag in overleg. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dit kan toch niet waar zijn Vol ongeloof en verbijstering moesten wij op de avond van 2e paasdag de waarheid bij ons binnenlaten. Piet Stroo 51 jaar Een goed mens met een groot gevoel voor rechtvaardig heid is niet meer bij ons. Het gemis is groot. J.Stroo (in herinnering) D.Stroo-de Witte Nel Mansab-Stroo Tahar Mansab Fatima en Rachid Keiiza en Nawfal Rachid en Regina Massimiliano en Jessy Samira en Mounir Rayane en Yassine Jan Stroo Carla Stroo-Passenier Mariska en Stephan Ferdy en Nora 5 april 2010 te kort op deze aarde, maar van onschatbare waarde Piet Stroo Diep geschokt zijn wij na het plotselinge overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom. Wij wensen Elly veel sterkte toe. Bram en Pie Provoost Lenie en Tibbout, Martin en Claudia en Dyon, Jesse Corina en Marcel, Marlou, Ilse Anton en Jeanine, Max Westkapelle, 5 april 2010 Piet Stroo Je hebt van het leven genoten en wij van jou Je betrokkenheid, zorgzaamheid, enthousiasme, de vislessen, 'rondjes op de motor' en nog zoveel meer... zal ons altijd bijblijven. We gaan je missen Piet! NORM Toon Jeanine en Max Verdrietig en geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve, altijd behulpzame neef We zullen hem missen. Wij wensen Elly en verdere familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Ome Kees Tante Corry Peter Saskia en Adri Jurgen en Isa donderdag 8 april 2010 Verbijsterd zijn wij door het plotseling overlijden van onze neef Piet Stroo Wij wensen Elly, Dina, Bram en Pietje en verdere familie veel sterkte toe. Namens ooms en tantes Provoost, neven en nichten fllensentinq.nl i Met ontsteltenis vernamen wij dat, op 5 april j.l., door een noodlottig ongeval, onze neef Piet Stroo in de leeftijd van 51 jaar, is overleden. Wij wensen Elly en familie heel veel sterkte toe. P. Stroo J. Stroo-Jobse A. Stroo K. Stroo L.J. Stroo-Schreijenberg J. de Visser M. de Visser-Post Neven en nichten Zoutelande, 6 april 2010 Betrokken en behulpzaam Wat zullen we je missen Peter en Marja Marijn en Denise Niels Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van Piet Stroo Ons medeleven gaat uit naar Elly, familie en vrienden. We wensen hen veel sterkte toe in het dragen van dit grote verlies. Peter, Linda en Mika El, we zijn er voor je. Addy, Cathrien, Heieen, Lian, Roset, Yolanda Geschrokken en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend Wij zullen zijn enthousiasme, humor en inzet nooit vergeten. Wij wensen Elly en familie heel veel sterkte toe. Freddy en Tjirke Maurits André en Annet Adriaan, Marieke en Norah Johan, Amanda en Nick Jordy, Marianne en Dion Ronny, Annelies, Petra en Sara Ronald en Nanneke Vrienden voor het leven Kameraden tot de laatste dag Vrienden voor het leven Als 't kan, als 't lukt, als 't mag Veel te vroeg nemen we afscheid van onze beste vriend Piet Stroo Altijd stond je voor iedereen klaar. We zullen je heel erg missen. Wij wensen Elly, zijn moeder, schoonouders en verdere familie veel sterkte. Frits, Nel en Annemarie Jaap, Leny, Kristiaan en Joeri Casper, Suzan, Emile en Julie Westkapelle, 6 april 2010 "Nooit meer samen vissen Geschokt en bedroefd zijn wij nu onze grote vriend er niet Piet Stroo Altijd stond je voor ons klaar. We zullen je heel erg missen. I We wensen Elly en verdere familie veel sterkte toe. Westkapelle: Kristiaan en Joeri Minderhoud Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze goede vriend Piet Stroo Je stond altijd voor iedereen klaar en was overal bij betrokken. We zullen je aanwezigheid, hulp, medeleven en inzet erg missen. Alexander Edwin Jan Jan en Jolanda Johan en Amanda Nick (Babba) Jorgi en Karin Wesley, Melanie Nicky Nico Ronny en Annelies Petra, Sara Onze gedachten zijn bij Elly en naaste familie en wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Verbijsterd hebben we kennis genomen van het tragisch ongeval van onze buurman Piet Stroo Wij wensen Elly en verdere familie veel sterkte toe. Jos, Jolanda, Iris en Noah Erwin en Lianne Bram, Nel en Nico Ronald en Erik Robert en Elianne Jan, Nel, Marcel en Lisette Piet, Fran, Martin en Kim Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Piet Stroo echtgenoot van onze collega Elly. Wij wensen Elly, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Scheldepoort Vlissingen, 7 april 2010 Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze medewerker en collega Piet Stroo Wij verliezen in hem een fijne en sociaal betrokken collega die altijd met veel inzet zijn werkzaamheden binnen ons bedrijf heeft uitgevoerd. Wij wensen zijn vrouw Elly en naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie, afdelingsleiding en collega's van Damen Schelde Naval Shipbuilding Vlissingen, 7 april 2010 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega Piet Stroo Wij verliezen in Piet niet alleen een fijne collega maar ook een echte, kameraad, hij stond altijd voor ons klaar. Wij zullen hem dan ook erg missen. Wij wensen Elly, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Jos, Patrick, Piet en Wouter Transportteam Damen Schelde Naval Shipbuilding Vlissingen, 7 april 2010 Ons bereikte het droeve bericht dat tengevolge van een noodlottig ongeval is overleden Wij verliezen in hem een gewaardeerd mede sportvisser. Zijn inzet voor de sportvisserij en in het bijzonder voor de jeugd zal in herinnering blijven. Wij wensen zijn echtgenote en overige familie en vrienden veel sterkte en kracht toe dit verlies te dragen. Hengelsportvereniging Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34