QabüfBn Coco Anne Liese I mensenilnq.nl donderdag 8 april 2010 familieberichten 131 Geboren dochter van Heieen de Haas en Anton Obbens Kleindochter van Karei en Marita de Haas 6 april 2010 Beurtschippersstraat 18 4484 PC Kortgene I*- Oi/s/iadsu Vaste rots van mijn behoud Gezang 174 Verdrietig geven wij kennis dat pa een moeilijke laatste levensfase toch nog onverwacht is overleden mijn schoonzus en onze lieve tante Adriana Matthea Bal - A drie in de leeftijd van 83 jaar. Oosterland: M. Bal-de Visser en kinderen jan en Dieneke Boogert Mieneke en jan van der Have Rinus en Jo Boogert Vele jaren maakte ze deel uit van ons gezin. Bruinisse, 6 april 2010 Allévo "In 't Ópper", kamer 0.68 Correspondentieadres: St. Joostdijk 98 4307 AV Oosterland Donderdag 8 april is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid tol condoleren op haar kamer. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 9 april in het "Stiltecentrum" van "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in het "Stiltecentrum". We willen alle medewerkenden van "In 't Opper" dankzeggen voor de liefdevolle verzorging en aandacht aan tante Adrie gegeven. Familie Böogert-Bal Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder en oma Jannetje Andrina Boogaard-van Nieuwenhuijzen Jenny weduwe van Johan Arend Boogaard in de leeftijd van 72 jaar. Goes: Anne Boogaard Ralf Itermann Kloetinge: Erik Boogaard joke Boogaard-Boone Bryan 6 april 2010 Watertorenstraat 48,4462 WD Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 12 april vanaf 11.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend is er om 11.30 uur een bijeenkomst, waarbij u bent uitgenodigd. Daarna zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er een samenzijn in bovengenoemd rouwcentrum. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze dochter, zuster en schoonzuster Jannetje Andrina (Jenny) Boogaard Goes: A.W. van Nieuwenhuijzen Coleorton: Andrea en Raj Rajgor Esther en Dick Emanuel en Andrea Yoran en Naomi Domburg: Mart en Hanne van Nieuwenhuijzen Herinner mij zoals ik was niet in mijn laatste dagen maar genietend van het leven in de stralende zon toen ik alles nog kon Mijn lieve man, onze pa en opa, uit duizenden, heeft ons moeten verlaten Jaap de Bruine A 12 september 1944 t 7 april 2010 Hij was er altijd voor ons, wat zullen we hem missen. Nieuwerkerk, Anja Jolanda en Hilbert Bryan Bruinisse, Richard en Claudia Amber Thymo Jamilla Angelique en Foeke Daniëlle Yoran, Sylke Zeeasterstraat 10 4306 BA Nieuwerkerk De samenkomst voorafgaand aan de crematie zal gehouden worden maandag 12 april om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oudehavendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Nooit meer; Potje dammen met opa Grapjes maken Samen op vakantie Opa, jij was de beste! Bryan, Amber, Daniëlle, Thymo, Yoran, Jamilla en Sylke Voorgoed uit ons midden. Voor altijd in ons hart. Met droefheid hebben wij kennis genomen dat uit onze familiekring is weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom Jaap de Bruine echtgenoot van Anja de Bruine-Dalebout in de leeftijd van 65 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Oosterland, Riet van der Have-de Bruine Kees van der Have Bruinisse, Leen de Bruine in herinnering Neeltje de Bruine-Goudzwaard Oosterland, Dik de Bruine Nieuwerkerk, Rinus de Bruine Lia de Bruine-Smalheer Oosterland, Gre van den Berg-de Bruine Ad van den Berg Hanna IJzelenberg-de Bruine Wim IJzelenberg Jannie Bellers-de Bruine Cor Bellers neven en nichten Nieuwerkerk, 7 april 2010 Zoals ik kwam zoals ik ben zoals ik ben geweest zo ben ik heengegaan. Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was zij er niet meer. Mia Hennekam Hoevenen België, 11 december 1943 Kloetinge, 6 april 2010 Dochter van: Amelie Hennekam-Bruyninckx Marinus Hennekam t Moeder van: Martine en Marco Weber-Hendrickx Martijn Serge en Kirsten Hendrickx-Enschede Correspondentieadres: Bramestraat 78,4462 CZ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 8 april van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De^Bevelanden'. Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 10 april om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het maakt ons stil en verdrietig afscheid te moeten nemen van Mia rust zacht. Rob, Eellen Hans, Leonie kinderen 'Sinds kort weer bij ons terug nu voorgoed vertrokken.' Geschokt hoorden we dat is overleden Mia Hennekam We wensen de kinderen en kleinkind veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van toneelvereniging 'Heer Hendrik' 's Heer Hendrikskinderen Tijdens ons verblijf in Turkije, is totaal onverwachts overleden, mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder en oma Minous Martina Pieternella Smolders-Mersie Veere, 17-02-1944 t Mahmutlar, 03-04-2010 Vlissingen: Gilbert Goethals Zierikzee: Martin, Linda Robbert, Manon Middelburg: Gill Patrick Ronse België: Conny. Rudy Glenn, Elke Correspondentie naar: M. Smolders, Anna van Saksenlaan 10,4503 AD Zierikzee Vrijdag 9 april zal om 10.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot af scheid nemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangendeze advertentie graag als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33