Colofon fejim' W (T1ensenLlnq.nL familieberichten 133 Maria Johanna van der Linden-Kramp Pau Nieuwenhuijse I <a woensdag 7 april 2010 Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Heden overleed onze lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma Moeder Marie sinds 1974 weduwe van Dirk Johannes van der Linden in de leeftijd van 83 jaar. Simon en Marga Jan en Ria Riet en Han Dirk en Maria Chris en José Nel en Joop Toon en Petra Henk en Dorry Piet Tina en Benno Vlissingen, 6 april 2010 N. Honighstraat 15, 4381 SP Vlissingen Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 8 april van 12.45 tot 13.15 uur. Aansluitend zullen wij om 13.30 uur haar leven gedenken, waarna omstreeks 14.30 uur de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveftlaan zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in boven genoemd uitvaartcentrum. Vechten hoeft niet meer. Rust nu maar uit Lieve Oma Uw klein- en achterkleinkinderen Voor ons nog vrij onverwachts is overleden, onze vriendelijke buurman. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Mevr. J. Cevaal-Slabberkoorn G. Blankers E. Blankers-Koene H.W. de Bruin H.P de Bruin-Schenkels A. de Groot E. de Groot-Kortenbout E. Faber M.C. Faber-v.d. Ster D. Davidse J. Davidse-de Visser P. Krijger en J.H. v.d. Rest Chr. Jacobse en E. Deurloo G.S. Schipper I. Schipper-Dingemanse Grijpskerke, 5 april 2010 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor'eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Verdrietig zijn wij door het overlijden van de moeder van onze vriend Chiel Jolande van de Plasse Wij wensen Chiel en Maaike, Martin en Margriet en de kinderen veel sterkte met dit verlies Christiaan en Monique William en Elvira Werner Nico Lieve Jolan De zondagavonden zullen voor ons niet meer hetzelfde zijn. Bedankt voor je jarenlange vriendschap. Rust zacht. Liefs, Jaap en Conja Marijn, Joost, Mark Wij zijn verdrietig door het verlies van onze lieve vriendin Jolande van de Plasse Coby en Antje you never walk alone Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin en nicht Jolande van de Plasse Hans en Hannie Verschuure Annemarie en Armand Monique en Christiaan Dennis en Rianne Willy en Marian van Stee [oeri Anne en Kevin Verdrietig zijn wij nu ons lief en dapper nichtje ons heeft moeten verlaten Lieve Jolande, rust zacht De kinderen wensen we veel sterkte met dit grote verlies. Tante Mina en Ome Rien en kinderen Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Jolande van de Plasse We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Miranda en Wim Bruijnzeel-van de Plasse Jaap en Conja van de Plasse-Louwerse Neven en nichten Rozen verdorren, schepen vergaan Maar mijn liefde voor iedereen van wie ik hou, zal eeuwig bestaan Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder en oma Johanna van de Plasse - Jolande 7 april 1956 5spril2010 Chiel en Maaike Margriet en Martin Camilla, Meivin Ambachtsherenlaan 55 4401 JRYerseke De afscheidsdienst wordt vrijdag 9 april om 14.00 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zai de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers van Ter Valckete Goes, afdeling Pailiatieve Zorg, dankbaar voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat was je sterk. Steeds heb je voor ons klaargestaan. Flink was je, je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je, dat ook wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet zo 'n pijn. Terugziend op een leven waarin zij altijd met niet te evenaren inzet voor anderen heeft gezorgd, is na een kortstondig ziekbed overgegaan onze lieve moeder, oma en omi Petronella Ars sinds juni 2005 weduwe van Jacob Rijk A Borssele, 13 december 1922 t Kloetinge, 5 april 2010 Nelly en Cor Ilonka en Arnold lay Bianca Lia en Kees de Winter Petra en Henk Linda en Evert Peteren Annet Rijk Diana en Mitchell Erwin Albert en Hanneke Rijk Eline en Menno Lisanne en Davey Anneloes Correspondentieadres: Willemstraat 43 4481 AS Kloetinge De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 8 april om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes. Aansluitend zal in besloten kring de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mede strandbewoner en actief lid van onze vereniging Kees Roelse Wij zullen hem blijven herinneren als iemand die altijd met raad en daad klaar stond voor anderen. Het bestuur en de leden van strandvereniging Westduin wensen Addie, de (klein)kinderen en de familie de kracht en steun om dit zware verlies te dragen. Wim Crusio, voorzitter Arendo Schipper, secretaris Voor uw medeleven en belangstelling betoond na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Gilles Dijl betuigen wij u onze welgemeende dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Waarde, april 2010 ERZORGING 'eter Butler Voor een perioonlijbe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 53