Qy'dïlBd sn I familieberichten mensenLlnq.nl Mevr. J.H. Dekker-Houwmes Ab Goedbloed Geertruida Geluk - Geene WBÈHBÈÈ 32 woensdag 7 april 2010 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer A. Beije Wij zien terug op een periode van negenentwintig jaar, waarin hij als scheepswerktuig-kundige bij de Provinciale Stoombootdiensten, in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland namens dezen Karla Peijs voorzitter Viek Verdult secretaris Middelburg, 6 april 2010 Wij zijn erg verdrietig dat onze lieve Oma Dekker is overleden. Ard Willemse Marion v.d. Wetering Linda en Hugo Heinkenszand Verdrietig nemen wij afscheid van onze altijd opgewekte, meelevende tante Janna Zij had bij ons een ijzondere plaats. Rie Wisse-Gilde Leni Vader-Gilde Cobi van Helleman-Gilde Hans van Helleman Lia de Visser-Gilde Wim de Visser Middelburg, 3 april 2010 The party is over now We zijn in diepe rouw Was dit nu echt jouw laatste lied We zijn verslagen en vol verdriet..... Veel te vroeg en nog vol plannen en idealen en ondanks de wil om te blijven leven, is na een hevige strijd overleden onze lieve vader, mijn lief, onze broer en oom 24 oktober 1950 Middelburg t 5 april 2010 Middelburg Emile en Tamara Ella Kuiper Lies Goedbloed Annelies Coby Goedbloed t Esther Maarten en Alisson Anky en Henri Gomez Davy en Celine Aline en Norbert Peter Goedbloed Marco en Linda Brigitte en Mario Ronald Linda en Steven Richard en Marjolein Goedbloed Stefanie, Melissa Correspondentieadres: Nagelenburgsingel 103 4388 KH Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 10 april van 09:00 tot 10:00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 11:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. In plaats van bloemen had Ab graag een gift t.b.v. Stichting MS Research. De collectebus zal gereed staan. Lieve papa, Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe. Je hebt je strijd gestreden. Je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. We hadden nog zoveel plannen we wilden nog zoveel doen Maar zonder jou zal ons leven nooit meer zijn als toen. Emile en Tamara Lieve Ab, Jij hebt me weer doen hopen. Jij hebt me weer doen leven. Waarom, waarom mocht het maar voor zo even? Ik heb-je moeten laten gaan, maar oh lief wat komt die klap hard aan. Voor altijd bij me. Je loiverd Ella "..Zeg me dat het niet zo is. Zeg me, dat het niet waar is..." Dag lief vriendje, goeie reis. Remona Ab, neem op je reis de herinnering mee Voor altijd in mijn hart Erica. Dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 6 augustus 1975 weduwe van Arie Willem Geluk Kattendijke 5 januari 1910 t Colijnsplaat 5 april 2010 Onze dank gaar uit naar het verplegend personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Cleijenborch", voor de liefdevolle verzorging. Kamperland: J.C.A. Geluk G.S. Geluk - v.d. Moere André (in herinnnering) Gouda: Irma en Henk Marloes en Liza Vlissingen: H.C. Geluk M. v.d. Ketterij Colijnsplaat, dr. Maasstraat 4, kamer 306 Correspondentieadres: familie J.C.A. Geluk Nieuwstraat 6 4493BD Kamperland De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 10 april om 10.00 uur in het stiltecentrum van "Monuta", Dr. Maasstraat4ate Colijnsplaat, voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen in het stiltecentrum van 9.30 tot 9.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in bovengenoemd stiltecentrum. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker Rinus Geschiere in de leeftijd van 66 jaar. s Zijn loyaliteit, inzet en hulpvaardigheid voor ons bedrijf blijven ons tot een voorbeeld. Wij wensen Roos, en de (klein)kinderen veel sterkte bij het verwerken van het verlies van haar man, hun vader en opa. Directie en medewerkers RAAB KARCHER BOUWSTOFFEN'B.V. MIDDELBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 52