sport i 31 Stel vragen aan de vier Zeeuwse EK-deelnemers Dauwendaele verslaat kampioen opnieuw Spaanse interesse in Twente-topscorer Ruiz Achtste uitvoering duo-volleybaltoernooi Tweede plaats hoogst haalbare voor Boot Voorronde van NK 3 tegen 3 bij Noad'67 ENEXIS f Monteur Onderhoud Storingen Elektra woensdag 7 april 2010 door Roeland van Vliet MIDDELBURG - Altijd al een vraag willen stellen aan judoka Elisabeth Willeboordse, squasher Piëdro Sch- weertman of de turners Anthony van Assche en Carlo van Minde? In de EK-maand april kan dat. Aan het einde van deze maand ne men de vier Zeeuwse topsporters allen deel aan een Europees kam pioenschap. Willeboordse is tus sen 22 en 25 april actief in Wenen (Oostenrijk), Schweertman doet van 27 april tot en met 1 mei mee aan de titelstrijd in Atx-en-Pro- vence (Frankrijk) en Van Assche en Van Minde vertegenwoordigen Nederland tussen 22 en 26 april in Birmingham (Engeland). Deze krant besteedt in de aanloop naar de drie eindtoernooien aan dacht aan de vier EK-gangers. De vragen voor de interviews met hen worden deze keer door de le zers - door u - aangeleverd. Dus heeft u een prangende, bijzon dere of ludieke vraag, laat het ons dan weten. Mail uw vragen - maxi maal drie - voor 14 april naar r.vanvliet@pzc.nl en laat weten voor wie ze bestemd zijn. Vermeld bovendien uw naam en woon plaats. De meest orginele vragen komen (met antwoorden van de topspor ters) in de krant. Eén daarvan zal door de sportredactie beloond worden met een cadeaubon van 25 BERGEN OP ZOOM De zaalvoetballers van FC Dauwen daele zijn nog volop verwikkeld in de strijd om de tweede plaats in de eerste klasse. In Bergen op Zoom versloeg het Middelburgse team kampioen FC RIF met niet minder dan 3-11. Hal verwege het duel leidde Dauwen daele al met 3-6. Steven Visser (4X), Rodie Uranie (2x), Hicham Ben Hammou (2x), Marik Waterman, Reguillo Vande- pitte en Jesper de Vlieger waren de doelpuntenmakers voor Dauwen daele. Eerder dit seizoen was Dau wendaele ook al verantwoordelijk voor de eerste en (tot nu toe) enige seizoensnederlaag voor FC RIF. ENSCHEDE Topschutter Bryan Ruiz van kam pioenskandidaat FC Twente heeft telefoontjes gehad van geïnteres seerde clubs uit Spanje. Dat liet de aanvaller uit Costa Rica gisteren weten in een interview met Efe Ra dio. „Ik wil me in deze fase van het seizoen echter volledig richten op het slot van de competitie. Daarna zien we wel of ik mogelijk de over stap kan maken naar een betere competitie", aldus Ruiz. Hij ver klapte op de Spaanse radio dat hij een gelimiteerde afkoopsom van 15 miljoen euro in zijn contract heeft staan. „Ik weet niet of Twente wil onderhandelen, maar voor 15 mil joen euro ben ik te koop." SAS VAN CENT Kort na afloop van de zaalcompetï- tie wordt vrijdag 7 mei in Sas van Gent een duo-volleybaltoernooi ge houden. Het evenement, dat aan de achtste editie toe is, wordt in de avonduren in de gemeentelijke sporthal gespeeld. Initiatiefnemer Ronnie Winne weet zich al verze kerd van de deelname van vijftien teams. Aan het toernooi kan in de catego rieën vrouwen, mannen en ge mengd worden meegedaan door tweetallen op drie niveaus: jeugd, recreanten en competitiespelers. Er kan via www.winnevents.nl of het mailadres duosas@zeelandnet.nl worden ingeschreven. AXEL Motorcrosser Roy Gijsel heerste bij de licentiehouders in de derde RES-wedstrijd van het seizoen. Op het goed te bereiden parcours van het Axelse circuit won het crossta lent uit Heikant beide manches. Mark Boot streed nu ook weer in de voorste linies. De motorcrosser uit Burgh-Haamstede eindigde op de tweede plaats. De derde plaats ging naar Maarten Govaert. Dietger Damiaens was veruit de sterkste in de MXi open. In de MX2, beïnvloed door een massale valpartij, won Micha-Boy de Waal uit Veen op zijn 85CC motor. Bij de veteranen won Jos Kesters onbe dreigd de twee reeksen. SINT PHILIPS LAND Op de velden van voetbalvereni ging Noad'67 uit Sint Philipsland is vandaag een voorronde voor het Nederlands kampioenschap 3 te gen 3. Deze titelstrijd is voor spe lers van zes tot en met elf jaar. Bij 3 tegen 3 'Play the Arsenal Way' spelen drietallen tegen elkaar op een veldje van 25 bij 15 meter. Die moeten proberen te scoren op mi- nigoals. De beste teams uit de voorronde gaan door naar het NK, dat op 25 april in Arnhem wordt gehouden. Daar zijn vervolgens tickets te ver dienen voor de wereldfinale, die op 15 mei in het Emirates Stadium van Arsenal in Londen is. STELLING 'Fabian Cancellara gaat de Tour de France winnen' Reageer op deze stel ling op www.pzc.nl/sport. STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl Telefonisch is de sportredactie be reikbaar op 0118-434041 Bij Enexis weten we van aanpakken. Wij beheren het energienetwerk in Noord-, Oost- en Zuid-Nederland. Zo zorgen we ervoor da't de energie (gas en/of stroom) van de energieleveranciers netjes bij de klant terechtkomt. In totaal zorgen we voor de aansluiting van ongeveer 2,6 miljoen huishoudens, bedrijven en overheden. Daarnaast werken we voortdurend aan een steeds beter, slimmer en efficiënter netwerk, dat klaar is voor de toekomst. Het energienetwerk van Enexis behoort dan ook tot de beste van Nederland. (Tilburg en Roosendaal) Je werkt elke dag in de buitenlucht. En altijd bij jou in de buurt. Je hebt een eigen bus, een laptop en vrijheid op maat. Daar weet je ook goed mee om te gaan. Voor problemen en onderhoud kom je op tal van locaties. Op distributiestations. Maar ook bij mensen over de vloer. Tijdens een onderhouds- en storingsdienst ben je flexibel oproepbaar. Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld. wwvy.werkenbijenexis.hl Carlo van Minde Anthony van Assche Elisabeth Willeboordse Piëdro Schweertman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31