Stoere blikken, 2 dinsdag 6 april 2010 Meteen wordt duidelijk Mdat het succes van een paar weken eerder in Hoorn geen toevalstreffer is geweest. De zes meiden, beter bekend als de 'Sassy Sixx', hebben daar op de hoogste trede van het erepodium gestaan. „Ze hebben de Nederlands kampioen van vorig jaar verslagen", zegt Pamela Uijtdewilligen met gepaste trots. De Terneuzense is nu vier jaar bezig met haar lessen streetdance. Een succes mag ze haar dansschool Kidzmove inmiddels wel noemen. „Ik ben met twintig kinderen begonnen", vertelt ze. „Binnen de kortste keren had ik er vijftig en nu zijn het er 215." Twaalf uur per week is ze met de kinderen bezig, in leeftijd variërend van drie tot zestien jaar oud. Er is ook een breakdancegroep, die vooral uit jongens bestaat. „Dat is zó stoer om te zien, echt super", glimlacht Uijtdewilligen. Ze kan genieten van kleuters die met hun heupen wiegen, van jongens die liever dansen dan voetballen, én van de twee demoteams die ze samen met haar oudere zus Tanietha heeft geformeerd. „Daar organiseren we eens in de zoveel tijd audities voor", vertelt Pamela. „De jongens of meiden die in onze ogen echt goed zijn, kunnen dan een plekje in één van de demoteams verdienen." Tanietha: „We zijn dan eerlijk en streng. Ze hoeven niet arrogant te zijn, maar wel zelfverzekerd. Je moet tenslotte wel op een podium durven staan. We hebben hier meiden zien binnen komen die heel schuchter waren. Als je ze nu ziet, is dat een wereld van verschil." Daar staan ze dan, zes meiden van negen en tien jaar oud, wachtend tot de muziek die ze van A tot Z kennen wordt gestart. De eerste tonen betekenen het startsein voor een gestroomlijnde dans, met stoere blikken en strakke moves, Barry van der Hooft Het tweede demoteam, dat 'Battitude' heet en in Hoorn genoegen moest nemen met zilver, bestaat uit acht meiden en één jongen. „Atreyu is de enige jongen in de demoteams", vertelt Pamela. „Hij kan goed dansen en heeft het goed voor elkaar. Want ik geloof dat hij al met alle meiden verkering heeft gehad...." Er is ruimte voor een lach, maar er wordt toch vooral serieus gewerkt. Alle pasjes en bewegin gen worden uitvoerig behandeld. „Het moet er strak uitzien en wij willen dat ze tijdens wedstrijden echt knallen", legt Tanietha uit. „Het moet allemaal gelijk gaan en daar moeten ze hard voor trainen." Pamela verzint alle dansen. „Dat zit allemaal in mijn hoofd. Met werkelijk alles kan ik inspira tie opdoen. Ik ben altijd al een onrustig type geweest en mijn energie kan ik hier in kwijt. In Hoorn ging iedereen na het bekendmaken van de uitslag helemaal uit z'n dak. Daar geniet ik nu nog van." Discipline staat hoog in het vaandel bij Kidzmove. „Met sommige dansen zijn we een jaar bezig. We eisen van de meiden en jongens in de demoteams dat ze er altijd zijn. Dat betekent dus ook dat ze wel eens een verjaar dag van een vriendje of vriendinnetje moeten laten schieten. Soms is dat moeilijk, maar anders kom je als team niet verder. Ze hebben er allemaal veel voor over. En als je dan succes boekt zoals in Hoorn, smaakt dat naar meer." Fietskleding moet comfortabel, functioneel én modisch zijn. Kleding moet ademen waardoor transpiratievocht onmiddel lijk wordt afgevoerd. U vat daardoor geen kou en voelt zich niet meerovermatigwarm. M.0nS kledingassortiment bestaat onder meer uit boven- en onderkleding, üa jfkZlpnl J, fietsschoenen en hand- fl t schoenen,fietshelmen en 13 .jj», 0 sportbrillen. fillipp f# Bij Piet Voskamp in Mid- ,Jy delburg bent u altijd ver- t" paskamers zekerd van topkwaliteit! i11aanwezig' Fietskleding van Piet Voskamp voor alle omstandigheden O.A. ACU, CANNONDEALE, SHIMANO, PEARL IZUMI EN CONZO Fietsspecialist Stationsstraat 52, Middelburg [t] on8 - 61 31 87

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 98