321 s Koploper Axel kan titel zondag Tweede zege Terneuzen blijft uit OOSTBURG-AXEL Axel wint in het paasweekend van Corn Boys en Oostburg. Het kampioenschap kan de ploeg van Daryl Rowidja"maakte 9isteren Fonnie Verstraeten nauwelij ks nog ontgaan. terdag scoorde hij ook ai twee keer. Opnieuw winst voor degradant Morres Verrassend ruime zege Scheldesport Ruime nederlaag voor mannenteam SAR'72 Tafeltennissters te sterk voor degradant Joannathan Duinkerke is al vroeg in vorm «Bur^Mii- dinsdag 6 april 2010 0 zijn twintigste van dit seizoen. Za- KLOOSTERZANDE De volleybalsters van Morres/ Hulst degradeerden met nog vier duels te spelen uit de tweede divi sie, maar zijn sindsdien aan een pri ma reeks bezig. De Zeeuws-Vlamin gen wonnen tegen Florie/NVC voor de derde keer op rij (4-0). Dat gebeurde in Kloosterzande, waar de Hulster équipe het laatste thuisduel speelde. Op de zege viel niets af te dingen. De ploeg van Guido de Beule won met 25-10, 25-12, 25-15 en 25-15. De trainer vond dat met een prima opslag de basis was gelegd voor de zege. TERNEUZEN De basketballers van Scheldesport verrasten met een ruime zege op Tracks. In de strijd tegen degrada tie uit de hoofdklasse werd de mid denmoter uit Heerlen met 67-47 verslagen. Vanaf het begin speel den de Terneuzenaren onder aan voering van Rochardi Maduro en Mirsad Eminovic met veel strijd en passie. De niet fitte Dicky Wullems maakte voor zeventien punten. Voorwaarts won in de Zeeuwse klasse van BV Souburg 2 71-60. Vol leer Lefèvre scoorde 33 punten voor de formatie uit Axel. SCHIEDAM Het eerste mannenteam van SAR'72 moest in de tweede divisie diep buigen voor Scyedam. De tafel tennissers uit Kloosterzande verlo ren de ontmoeting met de kam pioen met 8-2. Simone de Klerk en Dennis Verdur- men boekten in Schiedam allebei wel een knappe overwinning te gen Jeroen Bastiaansen. Verdur- men had ook nog kansen tegen Remco van der Does, maar moest zich in vijf games toch gewonnen geven. LEIDEN Tegen het al gedegradeerde Docos boekten de tafeltennissters van SAR'72 een ruime overwinning. In Leiden zegevierde de formatie uit Kloosterzande met 7-3. Stefanie Fassaert bleef ongeslagen tegen Docos. Lindsey Boerdam won tweemaal, maar moest ook een nederlaag slikken. Boerdam verloor haar partij van Silvia Prins. Liselotte Fassaert scoorde eenmaal. Zij boekte een een overwinning in haar ontmoeting met Pleuni van der Meer. HOOGERHEIDE Ook voor de ID-renners is het wie- Ierseizoen begonnen. Gisteren kwa men zij in actie in Hoogerheide en nationaal kampioen Joannathan Duinkerke toonde aan vroeg in vorm te zijn. De Goesenaar kwam al vroeg samen met Davy Mertens en Tonnie Hoogstrate (Terneuzen) aan de leiding. Vrij onverwacht voegde ook Sven Megens zich daar bij. Hoogstrate viel nog weg door materiaalpech waarna Duinkerke een demarrage plaatste die niet meer kon worden beantwoord. door Jack Begijn TERNEUZEN - Na de ruime 6-o-over- winning van zaterdag tegen Moer- se Boys hoopte Terneuzen ook de tweede wedstrijd in het paasweek end in winst om te zetten. Uit te gen Dubbeldam kwam de ploeg van trainer Diederik Hiensch giste ren echter niet verder dan een 1-1-gelijkspel. „We hadden op meer gerekend", gaf middenvelder Remco van Leeuwen toe. De aanvoerder had gehoopt dat de goede reeks in Dordrecht voortge zet kon worden. De Terneuzena ren hadden zelfvertrouwen ge pompt uit de forse overwinningen uit de laatste drie wedstrijden te gen SC 't Zand, Oosterhout en za terdag dus Moerse Boys. In die drie duels scoorde het maar liefst dertien keer. In de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Moerse Boys kwam Terneu zen ongekend fel uit de startblok ken en scoorde binnen het kwar tier twee keer via Fabian Wilson en Dominique Verlinde. Moerse Boys kwam daarna even terug, maar meer dan een korte opwel ling was het niet. Nog voor de rust tekende Verlinde zijn tweede tref fer van de middag aan. De kopjes bij de spelers van Moer se Boys gingen zichtbaar verder omlaag, want bijna elke goede aan val van Terneuzen werd omgezet in een doelpunt. Ook na de rust domineerde Terneuzen. Dennis de Kraker, Erik-Jan Naudts (straf schop nadat Fabian Wilson in het strafschopgebied was gevloerd) en Tom Janssen wisten de weg naar het net te vinden. Jarno Waebeke en Fabian Wilson hadden met een beetje geluk de score verder kun nen uitbreiden, maar faalden al leen voor doel. Met deze opsteker in de achterzak reisden de Terneuzenaren af naar Dordrecht. Daar troffen ze echter een erbarmelijk slecht veld aan, dat duidelijk in hun nadeel speel de. De thuisploeg profiteerde van de omstandigheden en had voor de rust het betere van het spel. Doelman Dennis Wondergem moest al na vijf minuten alles uit de kast halen om zijn ploeg voor een achterstand te behoeden. Na dat Fabian Wilson een goede kans had laten liggen, kwam Terneuzen beter in het spel en ging de wed strijd gelijk op. Na de rust opende Dubbeldam beter en creëerde een licht veldoverwicht. Dat kwam tot uitdrukking in een doelpunt van Dennis Geschiere. Terneuzen gooi de alle schroom van zich af en ging opportunistisch spelen. Het had op het middenveld een man over en wist zo de thuisploeg terug te dringen. De druk leverde met nog een kleine tien minuten te spelen de verdiende gelijkmaker op. De voorzet van. Remco van Leeuwen was op maat, Bert den Hamer kopte feilloos binnen. Daar na gingen de gasten op zoek naar meer en kregen kansen via Tom Janssen, Jordy van Bremen, Waebe ke en Wilson. „Het zag er in de slotfase naar uit dat we hier met drie punten weg konden komen. Maar je moet reëel zijn. Tegen de ze fysiek sterke ploeg en op dit veld viel er vandaag niet meer te halen. Het gelijkspel was daarom verdiend", vond Van Leeuwen. Terneuzen-Moerse Boys 6-0 (3-0). 6. Fabian Wilson 1-0, 12. Dominique Ver linde 2-0, 33. Dominique Verlinde 3-0, 58. Dennis de Kraker 4-0, 81. Erik-Jan Naudts 5-0 (strafschop), 88. Tom Jans sen 6-0. Scheidsrechter: P. de Rover (Dordrecht). Gele kaart: Dennis de Kra ker en Niels Burm (beiden Terneuzen). Aantal toeschouwers: 125. Dubbeldam-Terneuzen 1-1 (0-0). 66. Dennis Geschiere 1-0, 82. Bert den Ha mer 1-1. Scheidsrechter: B. Oudheus- den (Schiedam). Aantal toeschouwers: 300. Peter van de Linde. Davy Maes (links), aanvoerder van Oostburg, ziet dat de bal buiten foto Peter Nicolai Axel-verdediger Omer Malagic (rechts) verliest een kopduel van het bereik van doelman Tonny van der Veen op de paal beland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 62