301 sport maakt 3 Voorhoede van Hoek Honger Zaamslag I VC Vlissingen heeft het even niet meer Schelluinen loopt rood aan in Kloetinge CPC blijft ondanks nederlaag strijdbaar Cadzand moet Kalf dozijn goals slikken Matig weekend voor reserves van Hoek Goes alleen koploper na zege bij Internos HOEK-LRC Het inhaalduel met LRC loopt voor Hoek op een teleurstelling uit. De zaterdag-hoofdklasser slaagt Tegen iRC boekte Hoek het derde doe'pimt'ozc ge- er niet in te scoren, zelfs niet tegen tien man: 0-0. (thuis) en iodan Boys m werd het ook 0-0. dinsdag 6 april 2010 KLOETINGE Kloetinge boekte gistermiddag een zege zonder glans. De ploeg van trainer Cees Houtepen won op ei gen veld met 2-0 van Schelluinen, dat het duel met negen man beëin digde. Corné Schilperoort opende de sco re na een kwartier voetballen. Ri- cardo Papilja kreeg na veertig mi nuten rood, na een slaande bewe ging. Twee minuten later kon spits Léon de Bruyn voortijdig gaan douchen wegens natrappen. Na rust, tegen negen man, scoorde al leen Niels Kole nog. Na 61 minuten zette hij de 2-0 op het bord. ZWIJNDRECHT GPC Vlissingen leed zaterdag de twaalfde nederlaag van het sei zoen. De Walcherse formatie ging in het inhaalduel met WGZ onder uit: 3-2. Met nog drie wedstrijen voor de boeg staat GPC op de elfde plaats en komt de nacompetitie steeds dichterbij. „Toch leggen we ons nog niet neer bij de situatie", zei André Maas. „We hebben zowel Roda Boys als Schelluinen nog in het vizier." Jesper de Vlieger (2-1) en Sven Ronde (3-2) scoorden voor GPC. Wouter Vermeule kreeg rood. DOMBURG Zaterdag-vierdeklasser Cadzand had weinig in te brengen m het duel met Domburg. De nummer twee van de ranglijst won met 6-0. Maurice Bernard bekroonde zijn 250e wedstrijd voor de thuisploeg met twee doelpunten. De aanvoer der maakte de 1-0 en zag Mar tij n Minderhoud de tweede binnenkop- pen. Rutger Bimmel maakte de der de, Martijn Minderhoud tekende voor nummer vier, de jubilerende routinier voor 5-0 en Ronald Hen- drikse sloot af met nummer zes. HOEK Het tweede elftal van Hoek kwam dit weekeinde tweemaal in actie. Zaterdag eindigde het uitduel met Pelikaan 2 in 0-0. Gisteren verloor de ploeg van trainer Rob van den Hemel in Kinderdijk met 3-2 van De Zwerver 2. Tim Mechelinck zorgde na een voortvarend begin voor 0-1 en kopte daarna ook nog op de paal. Drie stilstaande situa ties werden Hoek 2 vervolgens fa taal. Bij de rust was het 2-1 en daar na werd het ook nog 3-1. Meche linck bepaalde de eindstand op 3-2. ETTEN-LEUR Goes is weer alleen koploper in de tweede klasse van het zondagvoet bal. De Bevelandse formatie profi teerde zaterdag optimaal van het 1-1-gelijkspel van concurrent Jeka bij SC 't Zand. Goes won zelf met 1-0 bij Internos, dankzij een tref fers van Gert-Jan Tierie. Hij scoor de na zeventien minuten. Na de pauze was er sprake van meer even wicht, maar werd er niet meer ge scoord. Goes beëindigde het duel met tien man, omdat Padden van de Water twee keer geel kreeg. lijkspel van dit seizoen. Tegen IJsselmeervogels door Jan Dagevos vlissingen - De voetballers van Vlissingen kregen twee nieuwe dompers te verwerken. Nadat de zondag-eersteklasser vorige week van Dongen verloor, werd er dit weekeinde uit de twee inhaalduels slechts één punt behaald. Zaterdag verspeelde Vlissingen in blessure tijd de winst tegen Longa (2-2), gis teren was in Hendrik-Ido-Am- bacht IFC met 3-1 te sterk. „Het zit op dit moment een beetje tegen" verzuchtte Vlissingen-trai- ner Ruud Pennings gisteren na de wedstrijd. „Elke wedstrijd krijgen we wel met een nieuwe tegenslag te maken." De oefenmeester zag gisteren te gen IFC middenvelder Randy de Dreu met een hamstringblessure uitvallen. Björn Langeveld en Jona- door Peter van Kouteren than Constancia waren ook niet van de partij. De laatste viel zater dag tegen Longa (2-2) met een hamstringblessure uit. Eerder al moesten Peter de Jong, Ronnie Cremer en Raymond Wolff plaats nemen in de ziekenboeg. Zaterdag leek Vlissingen - met Danny Magito in de basis - niette min nog drie punten over te hou den aan het duel met Longa. Na een 1-0-achterstand bij rust herstel de Vlissingen zich en kwam via Constancia (50e minuut) en Kjell van der Haeghen (75e) zelfs aan een 2-1-voorsprong. De drie pun ten leken binnen totdat Jasper Campens in blessuretijd alsnog de 2-2 binnen werkte. Bij IFC kwam Vlissingen gisteren in de vierde minuut al aan de lei ding via Davy van Geersdaele. Daarna was het woord aan IFC. zaamslag - Doelman Bart Cor- stanje en verdediger David de Haan vlogen elkaar om de nek, Jo ris Rademakers zakte door de knie ën op de doorweekte grasmat. De opluchting bij Zaamslag was groot, nadat zaterdag het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Klis sen had geklonken en door een 1-0-zege op Serooskerke promotie was veiliggesteld. Zaamslag verzekerde zich met nog drie wedstrijden voor de boeg als eerste in de tweede klasse E van een ticket voor de eerste klasse. Terwijl het water met bakken uit de lucht kwam, werd de champag ne midden op het veld ontkurkt. Iedereen van de selectie deelde in de feestvreugde. „Deze promotie is niet de verdienste van veertien spelers, maar van iedereen die heeft meegetraind", zei trainer Kenny Verhoene. De oefenmees ter liet direct na het behalen van de promotie weten dat de Zaam- slagse honger nog niet gestild is. „Maar voordat je over een kam pioenschap spreekt, moet je zor gen dat je iets in handen hebt. Dit kan alleen maar positief werken. Niemand noemde ons aan het be gin van het seizoen als kandidaat", blikte hij terug op een oefencam pagne met tegenvallende resulta ten. „Ik heb toen al gezegd dat het eigenlijk perfect was dat niemand rekening met ons hield. Ik weet dat ik het op de trainingen veel stil heb gelegd, maar in oktober wist iedereen wat er op elke positie moest worden gedaan. Individueel en als ploeg zijn we veel gegroeid. We hebben voetballend het ver schil kunnen maken." De eindstand was zaterdag al bij rust bereikt, nadat A-junior Rob bie Meeusen halverwege de eerste «..,■,1 Hoek-aanvaller Hoessein Bouzambou haalt uit richting het doel van LRC. De aanvaller, die sinds de winterstop met zijn vorm worstelt, zou net als zijn ploeggenoten niet tot scoren komen. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 60