301 sport Kloetinge zonder glans langs Tegenslag op tegenslag voor wegzakkend Vlissingen GPC blijft strijdbaar na verlies Vier treffers Van Sprundel Luctor'88 en Patrijzen hebben niets in te brengen tijdens paasweekeinde dinsdag 6 april 2010 ZWIJNDRECHT - GPC Vlissingen leed zaterdag de twaalfde neder laag van het seizoen. De Walcher- se formatie ging in het inhaalduel met VVGZ onderuit: 3-2. Met nog drie wedstrijen voor de boeg staat GPC op de elfde plaats en komt de nacompetitie steeds dichterbij. „Toch leggen we ons nog niet mer bij de situatie" zei André Maas na afloop van de wed strijd tegen WGZ. „We hebben zowel Roda Boys als Schelluinen nog in het vizier." GPC keek tegen WGZ als snel te gen een 2-0-achterstand aan. In de vijftiende minuut opende Michael dell Avo de score en twee minuten later was het raak via Rob Vermeu len. Jesper de Vlieger bracht de hoop terug bij GPC door in de 26e minuut een vrije trap in de krui sing te schieten. Nog voor rust werd de marge echter weer twee, toen Kevin Vermeulen zijn twee de doelpunt liet aantekenen: 3-1. Na de pauze had GPC in verdedi gend opzicht meer grip op de te genstander en zorgde Sven Ronde in de zeventigste minuut voor de 3-2. In de tweede helft moest de ontmoeting tot twee keer toe wor den stilgelegd vanwege onweer en hevige stortbuien. Dat kwam het ritme van GPC niet ten goede. EERSTE KLASSE ZATERDAG Met elf tegen negen slaagt Kloetinge er niet in te imponeren. Schelluinen wordt slechts met 2-0 naar huis gestuurd. Kloetinge speelde niet best, maar hield wel al voor de twaalfde keer de nul. AARDENBURG - Met nog drie speel ronden voor de boeg gaat Aarden burg weer aan kop in de derde klasse A van het zondagvoetbal. De ploeg won gisteren het inhaal duel met SC Gastel met 6-1. Aarcüeraburg-SC Gastel 6-1: Luc de Jong 0-1Niek van Sprundel 1 -12-1 3-1 en 6-1, Dwight van Hulle 4-1, Bart van den Hemel 5-1. Alliance-RIA W. 2-2: Salim Hamidi 0-1, Wesley Smits 1-1, Marijn van Beers 2-1, Jorden Takiddine 2-2. door Jan Dagevos VLISSINGEN - De voetballers van Vlissingen kregen twee nieuwe dompers te verwerken. Nadat de zondag-eersteklasser vorige week van Dongen verloor, werd er dit weekeinde uit de twee inhaalduels slechts één punt behaald. Zaterdag verspeelde Vlissingen in blessure tijd de winst tegen Longa (2-2), gis teren was in Hendrik-Ido-Ambacht IFC met 3-1 te sterk. „Het zit op dit moment een beetje tegen", verzuchtte Vlissingen-trai- ner Ruud Pennings gisteren. „Elke wedstrijd krijgen we wel met een nieuwe tegenslag te maken." De oefenmeester zag gisteren in de uitwedstrijd tegen IFC middenvel der Randy de Dreu halverwege de tweede helft met een hamstring blessure uitvallen. „We misten hier door een aanspeelpunt en tevens een controlerende man op het mid denveld", zei Pennings, die in Hen- drik-Idó-Ambacht ook niet kon be schikken over Björn Langeveld en lonathan Constancia. De laatste viel zaterdag in de thuis wedstrijd tegen Longa (2-2) met een hamstringblessure uit. Eerder al moesten Peter de Jong, Ronnie Cremer en Raymond Wolff plaats nemen in de ziekenboeg. Zaterdag leek Vlissingen niettemin nog drie punten over te houden aan het duel met Longa. Na een 1-0-achterstand bij rust herstelde Vlissingen zich en kwam via Jona than Constancia (vijftigste minuut) en Kjell van der Flaeghen (75e) zelfs aan een 2-1-voorsprong. De Brabantse opponent ging hierna wat opportunistischer spelen, maar de thuisploeg hield keurig stand. De drie punten leken binnen tot dat Jasper Campens in blessuretijd alsnog de 2-2 binnen werkte. Gisteren in de wedstrijd bij IFC kwam Vlissingen in de vierde mi nuut al aan de leiding, toen Davy van Geersdaele attent reageerde. Maar nog in dezelfde minuut werd het 1-1 via Reinder van de Velde. De thuisploeg drukte hierna door en kwam nog voor de pauze op 2-1 via Danny Slingerland. In het twee de bedrijf had Vlissingen wat beter vat op IFC en kwam het zelfs op 2-2, maar het doelpunt van Kjell van der Haeghen werd wegens bui tenspel afgekeurd. Rudley St. Jago kreeg hierna ook nog een kans op de gelijkmaker, maar hij miste. In de slotfase counterde IFC naar de 3-1 via Marcel Dijkstra. Vlissingen staat in de eerste klasse C op de derde plaats met 29 pun ten uit zeventien wedstrijden. Zon dag wacht het topduel met koplo per De Valk. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Axel is na twee over winningen in het paasweekeinde (4-0 tegen Corn Boys en 4-1 in Oostburg) nog twee punten ver wijderd van het kampioenschap in de vierde klasse van het zon dagvoetbal. Breskens blijft na een 3-1-zege op Luctor'88 zonder puntenverlies aan de leiding gaan in de strijd om de derdeperiodeti- tel. Breskens-Luctor'88 3-1: In een matige eerste helft opende Thijs van den Dries al snel de score na mens de bezoekers uit Heinkens- zand. Ned de Looze maakte na een kwartier gelijk, waarna Serge de Blaeij pech had met een inzet die tegen de paal eindigde. De tweede helft was duidelijk voor Breskens, dat met een fraai schot van ongeveer 25 meter door Ned de Looze uitliep naar 2-1. Even later besliste Johnny de Jae ger op aangeven van Jan Meijaard de wedstrijd. Patrijzen-Jong Ambon 0-2: In de eerste helft golfde het spel op en neer, echter zonder dat dit echte kansen opleverde. Al snel na het begin van de tweede helft opende Marsal Ririhena de score namens de Middelburgers, waarna Levi Waisapy deze voorsprong enkele minuten later verdubbelde. De thuisploeg kon daar niks tegen over stellen. Koewaeht-Walcheren 3-5: Kristof Coe- nen 0-1, Daryl Hollander 1-1 en 1-2, Reimbert Broos 2-2 (strafschop), Peter van Antwerpen 2-3, Reimbert Broos 3-3 (strafschop), Sjoerd Reijnhoudt 3-4, Robin van de Velde 3-5. Corn Boys-Clinge 0-3: Jurgen Ras 0-1, Percy Verlinden 0-2 en 0-3. Hontenisse-Steen 4-1: Sjoerd Vervaet 1-0, Serge Merckx 1-1, Jordy Alvarez 2-1Tom Rijk 3-1Pim van Jole 4-1 Kloetinge-aanvaller Niels Koie is aan de bal in het armoedige duel met Schelluinen. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46