t 20 I familieberichten dinsdag 6 april 2010 m lllensenlinq.nl Langzaam uit ons leven gedreven. Blijf je in onze harten leven. Niemand weet wat leven is. Alleen dat het gegeven is. Bedroefd, maar dankbaar voor haar liefde, goede zorgen en alle onuitwisbare herinneringen aan haar leven, hebben wij enkele weken vóórhaar 90c verjaardag afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Amelia Impens weduwe van Camiel Cyrillus de Wilde geboren re IJzendijke 28 april 1920 overleden te Terneuzen 2 april 2010 IJzendijke: Guust en Marijke de Wilde-Goethals Annuska en Hans Elise en Laura Saskia en Micha Amy en Guusje Martijn en Chantal Terneuzen: Elsje en Johan Louweret-de Wilde Gertjan en Caroline Aimée Joost en Maartje IJzendijke: Karlie en Jose de Wilde-Buijsse Jelle Femke en Joffrey Thijs en Odile Oostburg: Pieter en Hanny de Wilde-Daanen Maike en Mario Isis en Tijm Janneke en Bram Vera Nijmegen: Robbie de Wilde Fam. Impens Fam. De Wilde Onze dank gaat uit naai' de goede zorg van verzorgingscen trum De Blide. Correspondentieadres: E. Louweret Bellamystraat 63 4532 GM Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen door de familie om 13.30 uur voorafgaand aan de afscheidsdienst. De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 7 april 2010 om 14.00 uur in het Uitvaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een reis is ten einde, een nieuwe is begonnen. Je was soms onstuimig en meestal opgewekt, Avontuurlijk, ondernemend, creatief en bij wijle ondeugend. Eigenwijs, laten we vooral eigenwijs niet vergeten. Maar dit alles deed je met humor en een waanzinnig groot en warm hart. We zijn dankbaar dat we onderdeel hebben mogen zijn van jouw reis. Na een kort ziekbed is voor ons toch plotseling onze moeder, oma, zus en tante overleden. Cornelly Emelina Tevreden Paramaribo, 23 maart 1941 Gent, 2 april 2010 Namens de familie, S. Tevreden Terneuzen, 2 april 2010 Correspondentieadres: Banckertstraat 57 4535 AJ Terneuzen Er is, voorafgaand aan de rouwdienst, gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 9 april van 12:30 tot 13:20 uur, in de rouwkamer van "de Ridder", aan de Hughersluys 22 te Terneuzen. De rouwdienst zal aansluitend plaatsvinden om 13:30 uur in de aula van "de Ridder", waarna de begrafenis volgt op de "Zuiderbegraafplaats", aan de Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant 't Vijverhof", gelegen naast de begraafplaats, aan de Frederik van Eedenstraat 2. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en opi Johan Vermeulen echtgenoot van Els Blommaert 23 oktober 1924 11 april 2010 Vogelwaarde: E.J. Vermeulen-Blommaert Belbeuf (Fr.) Mariëtte en John de Graauw-Vermeulen Hulst Walter t Terneuzen Erik en Edith Vermeulen-Gaal Kleinkinderen achterkleinkinderen Populierenstraat 15 4581 BR Vogelwaarde- Geheel volgens zijn wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Moeder zijn is alles geven, zorgen lijden,-liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles.en tevreden sterven. Het valt ons zwaar u te moeten mededelen dat onverwacht uit ons midden werd weggenomen onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Anna Maria van de Vijver echtgenote van George Alfred de Bock 27-06-1929 Axel 03-04-2010 Westdorpe Westdorpe: Ifzendijke: Westdorpe: Westdorpe: Waterlandkerkje: Westdorpe: Westdorpe, 3 april 2010. Beatrixstraat 24, 4554 CL George de Bock Frank en Vivian Leonie en Niek Marije Betty en Sonny Dimitri en Merel Marcia Q? en Ricky Tilly en Tonny Lindsey Jejfrey en Renske Shirley Peter en Magda So ray a Paul Familie van de Vijver Familie de Bock De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 8 april om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw te Westdorpe, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematie zal aansluitend in stilte plaatshebben te Terneuzen. Ma ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u woensdag 7 april om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve oma, Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Dimitri en Merel Marcia cp en Ricky Lindsey Leonie en Niek Jeffrey en Renske Marije Shirley Van het concert des levens krijgt niemand een program Diep bedroefd geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Marinus Versluis echtgenoot van Irene Inge Ziemer in de leeftijd van 75 jaar. Goes: l.l. Versluis - Ziemer Goes, 1 april 2010 Kievitlaan 64, kamer 320 4461 RB Goes De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd vindt plaats op woensdag 7 april om 14.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze jongste broer, zwager en oom Marinus Versluis "OmeRinus" Hij is 75 jaar geworden. Lelystad, Gillis t en Sijtje t Versluis-Stam Bergen op Zoom, Riet en Gerrit t Tuijten-Versluis Goes, Izak en Janny Versluis-Jille Australië, Cor t en Rie Versluis-Koets Swifterbant, Wim t en Stina Versluis-Dingemanse Kamperland, Adrieen Maatje Versluis-de Bruin Goes, Ary en Paulien Versluis-Luteijn Lelystad, Piet t en Trijntje t Versluis-Hoeksema Middeiburg, Nel t en Wim Melis-Versluis Neven en Nichten Goes, 1 april 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20