-s 4m m f I I (I1enseniinq.nl dinsdag 6 april 2010 familieberichten 119 Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet helpen kunnen dat is onze grootste smart..... Geheel onverwachts is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Dina Maria Lunenburg - de Meulder Dien weduwe van Jo Lunenburg 23 juli 1939 Vlissingen t 3 april 2010 Vlissingen Uit aller naam: J.J. de Meulder Onze dank gaat uit naar de doktoren en het verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Reede" voor de goede zorg aan haar verleend. Correspondentieadres: J.J. de Meulder Johan van Reigersbergstraat 101 4336 XD Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 april van 09:45 tot 10:15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 11:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. In Loving Memory Op 27 maart 2010 is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Granny Hilma Emma Molkenboer-Mezger Norwich, 27-8-1921 Domburg, 27-3-2010 Weduwe van Herman Elisa Molkenboer (1915-1985) Steven Molkenboer Engeline Molkenboer-Wakkie Ton Molkenboer (in herinnering) Nies Molkenboer-van den Brandeler Vera-Ann Arné-Molkenboer Dominique Amé Jack Molkenboer Heieen Molkenboer-van Dijk Henry, Frank, Robert en Margaux Kuno. Molkenboer Florentine Molkenboer-Schneider Sterre, Phebe en Luuk Anne-SophieDarlington-Molkenboer John Darlington Sebastian, Isabelle en Frederic Nicholas Molkenboer Marianne Molkenboer-Beversluis Louise Quirine Molkenboer Felix Chorus Axel Marilou Molkenboer Caroline de Lorme-Arné Laurent de Lorme Aurélie Arné Florent Papillaud Léonore Laurence Arné Jêrome Duchamps Correspondentieadres: Vera-Ann Amé-Molkenboer 36 Rue du grand Maine Fléac 16730 Frankrijk De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. ii - v' Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Paulus Nieuwenhuijse 28-01-1924 05-04-2010 Grijpskerke: E.J. Nieuwenhuijse-Duijnkerke Ina en Rinus Berrevoets-Nieuwenhuijse Manfred en Nicole 5 april 2010 Bergwei 34 4364 AZ Grijpskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 9 april om 13.00 uur in de Opstandingskerk te Grijpskerke. Aansluitend aan de dienst zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Wees maar gerust het nieuwe-morgenlicht breekt aan Op 2e Paasdag kregen wij het bericht van overlijden van onze lieve broer en zwager Paulus (Pau) Nieuwenhuijse in de leeftijd van 86 jaar. Bas Nieuwenhuijse (in herinnering) Ma Nieuwenhuijse:van Westen (in herinnering) Piet Karelse (in herinnering) Lena Karelse-Nieuwenhuijse Rinus Karelse (in herinnering) Lien Karelse-Nieuwenhuijse (in herinnering) Nous van Westen (in herinnering) Adrie van Westen-Nieuwenhuijse Frans Nieuwenhuijse Lenie Nieuwenhuijse-Witte Leen Nieuwenhuijse Ina Nieuwenhuijse-Karelse Neven en nichten Borssele, 5 april 2010 Met droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte uit ons midden is weggenomen onze geliefde zwager en oom Pauw Nieuwenhuijse echtgenoot van Elisabeth Johanna Duijnkerke in de leeftijd van 86 jaar. Borssele: J. Duijnkerke (in herinnering) C.J. Duijnkerke-de Muijnck Borssele: J.E. van Overbeeke-Duijnkerke (in herinnering) A.I. van Overbeeke Heinkenszand: G. Duijnkerke A.F. Duijnkerke-Speykers Middelburg: A. Duijnkerke (in herinnering) H.J. Duijnkerke-de Witte (in herinnering) Yerseke: J. Duijnkerke L. Duijnkerke-Koeman Borssele: C. Duijnkerke L. Duijnkerke-Poppe Goes: S. Kesselaar-Duijnkerke C. Kesselaar Neven en nichten Grijpskerke, 5 april 2010 Toch nog onverwachts overleden onze geliefde ome Pau Ad Frank en Marleen Paola en Coert John en Monique Erica en Peter Katinka Leen en Martin Angeline en Rieno Willy en Elly, (Anneke in herinnering) Ellen achterneefjes en -nichtjes Wij wensen tante Beth, Ina en Rinus, Manfred en Nicole veel sterkte toe met dit grote verlies. 5 april 2010 O Op 86-jarige leeftijd is overleden P. Nieuwenhuijse (oud) mede-eigenaar van loonbedrijf Nieuwenhuijse te Borssele We wensen tante Beth, Ina en Rinus, Manfred en Nicole veel sterkte en Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Familie W. Nieuwenhuijse Wij zijn diep geschokt door het treurige bericht dat onze leerling Cihan UysaI plotseling is overleden. Cihan was een leerling van de vierde klas havo, die zijn lessen combineerde met zijn grote passie, trainen en voet ballen bij de Jeugd Voetbalopleiding Zeeland. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College H.J. van Arenthals rector We zijn erg bedroefd door het plotselinge overlijden van onze leerling en klasgenoot, Cihan Uysal Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en vrienden. We wensen hen veel sterkte. Namens de leerlingen van de vierde klassen havo. Jan Vons, Jan Nieuwdoip en René Mulder, mentoren Scheldemond College Wij zijn diep geschokt door het treurige bericht dat onze speler Cihan Uysal plotseling is overleden. Cihan was speler van JVOZ Al. Hij combineerde het volgen van de lessen op het Scheldemond College met zijn grote passie, voetballen en trainen bij de Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland, Dennis Gérard de Nooijer en Dolf Roks Cihan Nooit meer jouw dribbels. Nooit meer jouw vriendelijk lach. Het is stil in ons....... Wij wensen de familie van Cihan heel veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Je voetbalmaat Bart, Mark, Anouk, Kristof en Inge Wij zijn diep geschokt door het treurige bericht dat onze medespeler Cihan Uysal plotseling is overleden. Nooit meer samen spelen, nooit meer samen trainen, nooit meer.nooit meer zullen we jou vergeten! Wij wensen de familie van Cihan veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Spelers en begeleiding JVOZ A1 Simon, Roycel, Jimmy, Ray, loost, Shane, Nicky, Odesse, Yannik, Roniël, Remon, Menancio, Mike, Dinko, Gerard en Pearl ,-rt i v. - A-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 19