cL Adrie Matthijsse 18 familieberichten dinsdag 6 april 2010 ffl IDensenlinq.nl Met verdriet geven wij kennis dat na een rijk, gelukkig en gezond leven plotseling is overleden Philippe van 't Hoff in zijn 88sle levensjaar. Als lieve man, vader, schoonvader, opa, overgrootvader en broer was hij altijd de liefdevolle centrale figuur in onze familie. We zullen hem zeer gaan missen maar zijn blij met de vele jaren met hem die wij in onze gedachten zullen koesteren. Philippe van 't Hoff Chevalier cle Porclre national du Mérite Officier in de Orde van Oranje-Nassau Délégué Général Honoraire du Souvenir Francais aux Pays-Bas Eerder weduwnaar van Genevieve van 't Hoff-Martin Rotterdam: Ankie van 't Hoff Heemstede: Frangoise en Rembrandt Heerkens Thijssen-van 't Hoff Rembrandt jr. en Jacqueline Den Haag: Jean-Philippe en Nicoline van 't Hoff-Wijn Caroline, Philippe en Patrick Frankrijk, Marseille: Alain van 't Hoff en Jean-Yves Savina Frankrijk, Varages: Marie France en Michiel Peterson-van 't Hoff Slikkerveer: Thierry en Annemarie van 't Hoff-Boele Julie, Sophie, Annemie, Nathalie, Thierry jr. en Quincy Rotterdam: Patrick en Sytske van't Hoff-Dam Freek, Herik en Jet Domburg: Marcelle Vaandrager-van't Hoff Rotterdam, 1 april 2010 Correspondentieadres: Mecklenburglaan 25 3061 BC Rotterdam De kerkdienst zal gehouden worden op donderdag 8 april om. 13.00 uur in de R.K. kerk H. Lambertus, Oostzeedijk Beneden 1-3 te Rotterdam. In aansluiting op de kerkdienst wordt Philippe in besloten familiekring in het familiegraf bijgezet. Condoleances aan cle Mecklenburglaan 25, waar Philippe ligt opgebaard, is mogelijk op woensdag 7 april van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. U kunt overwegen indien u bloemen wenst te geven in plaats daarvan een donatie te doen aan de R.K. kerk H. Lambertus, postgiro 289712. sinds Josina Mesii-Crucq I augustus 1999 weduwe van Lein Mesu Oranjepolder (Arnemuiden), 29 november 1917 Haar leven werd getekend door zorgzaamheid, eenvoud en plichtsbesef, maar ook door belangstelling voor de ander. Pijnacker: Lies Mesu en Teun de Waard Glein Twan en Malouk Oudelande: Jan Mesu Heden overleed, in de leeftijd van 92 jaar, onze lieve 'j moeder, schoonmoeder en oma Goes, 3 april 2010 Want de Here God is een zon en schild, de Here zal genade en ere geven. Hij zal het goede niet onthouden, degenen, die in oprechtheid wandelen. Psalm 8412 Dankbaar vöor alles wal zij voor ons heeft betekend laten wij u weten dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde moeder en onze lieve grootmoeder, overgrootmoeder en tante Neeltje Anna van der Pol weduwe van Bastiaan Legemaate en voorheen van Jacob van der Linden in de leeftijd van 94 jaar. Goes: Jaap van der Linden Sliedrecht: Anne-Thea Boelen-van der Linden Martin Boelen Sarah, Irene Dordrecht: Geraldine van der Linden Tom de Boer Nynke Familie Legemaate Familie van der Pol Familie van der Linden Zierikzee, 3 april 2010 Zorgcentrum "De Wieken", kamer 11.6 Correspondentie-adres: St. Jacobstraat 32 4461 BB Goes Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 8 april van 12.30 tot 13.15 uur in de zaal van de Chr. Geref. kerk aan de Zevengeti j straat 11 te Zierikzee. Aansluitend daarop zal er om 13.30 uur een rouwdienst voor familie en belangstellenden worden gehouden. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in de zaal van bovengenoemde kerk gelegenheid elkaar te ontmoeten. Geen bloemen Bij U, Here, schuil ik. Psalm 31:2 Na een lang en bewogen leven is op 94-jarige leeftijd overleden onze tante Nel Legemaate-van der Pol Getrouwd geweest met ome Bas Legemaate (f26 oktober 2004) in de leeftijd van 94 jaar. Zierikzee: Corry Viergever-Legemate Harman Viergever (f 20-01 -2000) Schoonhoven: DaanenAnnet Oud Beijerland: TokeenArt Kerkwerve: Janny en Jan en kleinkinderen 3 April 2010 Rollandthof 23 4301 KH Zierikzee De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen Verbijsterd en bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn geliefde zoon en onze geliefde broer, zwager en oom Adrie Matthijsse A 13 december 1952 Biggekerke 2 april 2010 Meliskerke Middelburg: A. Matthijsse-Dekker Middelburg: Vinus en Margriet Matthijsse-Raas Jan Willem en Miranda, A/ysha Karin en Jancko, Naomi en Storm Saskia en Martin, Joëlle Middelburg: Job en Els Matthijsse-Jonkheer Bas en Annelies Roel en Bianca, Sophie Biggekerke: Jo en Els Matthijsse-Dekker Alexander en Melanie Eddy en Angela, Stef Danny en Marion West Souburg: Tineke Matthijsse Correspondentieadres: Mw. A. Matthijsse-Dekker Verzorgingshuis Swerf rust, kamer 1.02 L. Stommesweg 1,4335 AX Middelburg Gelegenheid tot condoleren op donderdag 8 april 2010 van 12.30 tot 13.00 uur in het jeugdgebouw van de Ichthuskerk, Bergstraat 34 te Meliskerke. In aansluiting daarop zal om 13.00 uur in deze kerk de herdenkingsdienst worden gehouden. Om 14.30 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf plaats in Biggekerke. Verdrietig zijn wij door het geheel onverwacht overlijden van onze vriend Adrie Matthijsse We zullen hem missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Theo en Ina Roelofs en kinderen Maarten Hogerheide Gré Geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van onze buurman Adrie Matthijsse Wij wensen buurvrouw en verdere familie veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Johnny en Helma Jacobse Johan en Corina Kodde Peter en Sonja Minderhoud Maarten en Eveline Nijsen Johan en Annelies Wouters en kinderen Meliskerke, 2 april 2010 Heden ontvingen wij het droeve bericht van het over lijden van onze werknemer en collega Adrie Matthijsse Adri is 39 jaar bij ons we'rkzaam geweest. Transport Machielse B.V. Rene en Sabrina, Jas en Nel, Marcel en Wendy, Mark en Peggy, Jan en Lia Diepbedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van Namens het magazijnpersoneel van Logus Vlissingen wensen wij de familie veel sterkte en kracht toe in de komende tijd. Goes, 3 april 2010 Correspondentieadres: Dierikweg 8,4436 RW Oudelande De kerkdienst, voorafgaand aan de begrafenis, zal gehouden worden op donderdag 8 april om 11.00 uur in de kerk te Oudelande. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis D'n Ostpit gelegenheid tot condoleren, waar u na afloop uitgenodigd wordt voor de koffietafel. - .*r.r.,;:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 18