J ADRIAAN BEIJE mensenlinq.nl dinsdag 6 april 2010 familieberichten YJ DysfJadau Langzaam heeft hij afscheid genomen van het leven Nu heeft het leven afscheid genomen van hem Op 3 april 2010 is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Ad In de leeftijd van 88 jaar. Nel Beije-van de Linde Peter Beije Joke van der Molen Mira, Luc, Celina Paul Beije Middelburg, 3 april 2010 Touwbaan 75 4331 VB Middelburg Onze dank gaat uit naar allen die Ad de afgelopen tijd hebben verzorgd. De crematieplechtigheid is op woensdag 7 april om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer. Helaas bereikte ons het bericht dat op 31 maart 2010 onverwacht is overleden ons erelid Dr. H.E. (Henk) Boeke Met hem verliezen wij een bijzonder charmant, volhardend-; meelevend en nog altijd betrokken lid. Onze gedachten zijn bij zijn familie en andere naasten. Bestuur en leden Rotary Club Zierikzee Nog vol van verdriet om het verlies van onze moeder, schoonmoeder en oma, moeten we nu ook afscheid nemen van onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Leendert Bom [an sinds 19 maart 2010 weduwnaar van Neeltje Adriana van Beveren in de leeftijd van 83 jaar. Ria ~in herinnering- Vlissingen: Diny en Fred Burgh-Haamstede: Coby en Hans Christy en Ad Mark Zierikzee: Wim Annet en Roel Yvonne en Danny Zierikzee: Nelleke en Peter Nieuwerkerk, 3 april 2010 Lijsterbesstraat 11 Correspondentieadres: Lammermarkt 21 4301 ES Zierikzee Donderdag 8 april zal er om 14.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de Johanneskerk van de Protestantse gemeente aan de Ring te Nieuwerkerk. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in "Punt-3" bij de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Mevrouw Boot-van der Tak Ik ga uw lach, humor en keukentje ontzettend missen. Dikke kus, Bianca Het is tijd, ik moet nu gaan Ik zal geen afscheid nemen Kijk naar me uit in de regenbogen Hoog in de lucht Als de zon weer opkomt En de hele wereld nieuw is Kijk dan naar me uit en hou van me zoals ik van jou gehouden heb Intens verdrietig delen wij mede dat wij haar hebben moeten laten gaan, onze lieve moeder, oma, dochter, zus en tante Coby Braat - Jaspers 28 maart 1956 t 4 april 2010 Danny en Albertina Naomi, Tanisha Pa en Ma Roel t en Hannie Marijke en Ed Dimitri, Nathalie Onze dank gaat uit naar het personeel van "Hof van Sint Pieter". Correspondentieadres: Assumburg 55 4385 EH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 april van 12:45 tot 13:15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 13:30 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 14:30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben we op zaterdag 3 april afscheid genomen van onze lieve pa. Cornells Broodman (Kees, Cor) weduwnaar van Adriana Janna van Leerdam In de leeftijd van 89 jaar Riet en Dick van der Klooster-Broodman Joke en Barend van der Werf-Broodman Henny en Wim f Willems-Broodman en Wim Janse Loes en Jaap t Houmes-Broodman Condoleanceadres Oude Vlissingseweg 42 4336 AE Middelburg De crematie zal in besloten kring plaats vinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Swerfrust en dr. Ponten voor alle goede zorgen die ze de afgelopen periode aan onze vader hebben gegeven. Familie Broodman. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben we op zaterdag 3 april afscheid genomen van onze lieve top opa en oudopa Cornells Broodman (Kees) weduwnaar van Adriana Janna van Leerdam In de leeftijd van 89 jaar Martin en Nelleke van der Klooster Kimberley, Nicky Sandra van der Klooster Rudie en Angelique van der Werf Steven, Micky Ed en Dianne van der Werf Dennis, Jessica Astrid en Rudy van de Velde Selena, Matthys Arianne Jacqueline Willems, Pierre Kleinjans Raquel, Pascal Ramon Ronald en Heidy Willems Nils, Britt, Freya Angelique Houmes, Carlo Deurwaarder Cynthia Houmes, Mark de Leeuw Psalm 396 Heel erg bedroefd om haar heengaan, maar zeer dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder na steeds afnemende krachten is overleden op de leeftijd van 92 jaar. Janna Helena Dekker-Houmes sinds 27 oktober 1980 weduwe van Jan Dekker Breda: Joke Bos-Dekker Gerrit Bos Oostkapelle: Leny Willemse-Dekker Wim Willemse Oost-Souburg: Dries Dekker (in herinnering) Cocky Dekker-van Dorst Tholen: Kees Dekker Maat Dekker-Akershoek Middelburg: Rien Dekker Ria Dekker-de Visser A'nemuiden: Jenny Widdau-Dekker Hans Widdau (in herinnering) Piershil: Ria Snoep-Dekker Anne Snoep en haar 27 kleinkinderen en 54 achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis Eben-Haëzer en de huisartsen dr. Albers en dr. Roest voor de goede verzorging en medische begeleiding. Middelburg, 3 april 2010 Verzorgingshuis Eben-Haëzer Correspondentieadres: M. Dekker Wel 1 in kwer vest raat 8 4335 CZ Middelburg Op woensdag 7 april is er gelegenheid tot condoleren in verzorgingshuis Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg van 19.30 tot 20.00 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. donderdag 8 april om 10.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bloemen Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, Wie kan er begrijpen hoe je de laatste jaren hebt geleden en wie kan voelen wat je al die tijd hebt doorstaan Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, grootvader, overgrootvader en schoonbroer Fransois Pieter de Jonge sinds 21 mei 2006 weduwnaar van Catharina de Putter in de leeftijd van 88 jaar. Zaamslag Ineke en Joop de Jonge-de Jonge Frank en Marga - Lorenzo, Nikita Johnny en Wendie - Giovanni, Yamo Zaamslag Mien Dieleman-de Jonge (in herinnering) en Bram Dieleman Zaamslag, 3 april 2010 Verzorgingshuis "de Molenhof correspondentieadres: Axelsestraat 45, 4543 CD Zaamslag. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 8 april om 14,00 uur in Chr. Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. I Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. 1 Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar allen die hem in verzorgingshuis "de Molenhof' liefdevol verzorgd hebben, en de huisartsenpraktijk Zaamslag. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17