£<f Bra y m' SVPalli ion Word jij onze nieuwe collega? r m w Constructeur (Senior) Medewerker Algemene Vergunningen (Senior) Docent Viool OAZ j subsidieadvies Roosendaal FINANCIËLE CONTROLLER M/V Kom bij ons! fi --É> Part-time doktersassistente m/v Wij groeien en jij-groeit met ons mee! zaterdag 3 april 2010 I 27 Gemeente Kies je voor de gemeente Roosendaal als werkgever dan kom je in een organisatie terecht waar ruimte is voor ontwikkeling en initiatief. Waar je een zinvolle en herkenbare bijdrage levert aan de verdere ontwikkeling van de stad, de wijken en de dorpen die samen Roosendaal vormen. Van de medewerkers wordt verwacht dat zij in mogelijkheden denken, niet in onmogelijkheden. Samenwerken en resultaatgerichtheid zijn competenties die je als medewerker van de gemeente Roosendaal absoluut in je bagage moet hebben. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zeker goed te noemen. De gemeente Roosendaal heeft met ingang van 1 december 2009 een vacaturestop ingesteld. In uitzonderlijke situaties - bijvoorbeeld als het niet vervullen van een vacature leidt tot onaanvaardbare consequenties - kan de directie besluiten om een bepaalde vacature alsnog open te stellen. Wij zoeken: Kijk op onze website www.roosendaal.nl voor meer informatie over deze vacatures. □Wo Standard Glas B. V. in Kortgene is een dynamischeinternatio naal opererende handelsonderneming in vlakglasproducten met 12 medewerkers. Het glas wordt met name ingekocht in Azië en in containers rechtstreeks verscheept naar de afzetgebieden over de hele wereld. De grootste concentratie klanten bevindt zich in Latijns-Amerika. De inkoop en verkoop geschiedt grotendeels door de directie, ondersteund door een professioneel team van binnendienstmedewerkers. Het internationale karakter wordt versterkt door diverse buitenlandse deelnemingen. Voor deze uitdagende omgeving zoeken wij een MET STERKE ORGANISATORISCHE KWALITEITEN -(ft) De functie Eindverantwoordelijke financiële administratie. Beheren van dagelijkse financiële stromen, waarbij U nauw samenwerkt met een uitvoerende collega. Onderhouden externe contacten. Procedure controles, liquiditeitsbeheer, kostenbeheersing en analyses van o.a. de buitenlandse deelnemingen. Uiteraard verzorgt u ook de periodieke rapportages en jaarrekeningen. Verder bestaat ongeveer een kwart van de werkzaamheden uit operationele zaken. Gevraagd Opleiding op Hbo-niveau. Een gedegen werkervaring, bij voorkeur opgedaan in een internationale handelsomgeving. Belangrijk is uw persoonlijkheid. U bent pro-actief en analytisch zeer sterk. U bent in staat om zelfstandig de financiële bedrijfsvoering in goede banen te leiden, zodat de tweehoofdige directie zich volledig kan richten op de commerciële bedrijfsvoering. Daarnaast beschikt u over organisatorische en leidinggevende capaciteiten. Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift is een vereiste. Geboden Een verantwoordelijke functie, met een zeer gevarieerd takenpakket in een dynamische omgeving. Bijpassende arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie voor deze functie kunt u, bij voorkeur per e-mail, binnen 7 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan Marian Keim (marian@standardalas.com). tel. 0113 302055, of aan: Standard Glas B.V., Postbus 12, 4484 ZG Kortgene Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. immrn. Leuk werk, lekker verdienen en werken aan je toekomst? Vakantiewerk en vacatures: www.werktvoorouderen.nl Stichting Werkt voor Ouderen Huisartsenpraktijk PALLION in Hulst/St Jansteen biedt een moderne vorm van huisartsenzorg met een breed spectrum aan medische eerste lijns voorzieningen.Ter aanvulling van ons team van 7 huisartsen en 12 doktersassistenten zijn we op zoek naar een: die flexibel inzetbaar is, voor vervanging tijdens vakanties en inval bij ziekte. Voor deze functie is een erkend diploma doktersassistente vereist.Voor uitgebreidere informatie zie onze website www.pallion.nl U kunt uw brief met cv en referenties vóór 11 april richten aan: Sollicitatiecommissie Pallion,Blaauwe Hofke 100, 4561 NV Hulst. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. C. den Ouden tel. 01 14-320780 of mevr. L.Voorbrood tel. 01 14-373125. Op zoek naar een uitdagende baan binnen een dynamische en snel groeiende organisatie? Dan ben je bij OAZ subsidieadvies aan het goede adres. Wij ondersteunen diverse opdrachtgevers bij het aanvragen, administreren, realiseren en beheren van subsidies. Op dit moment zijn wij op zoek naar een salesadviseur en een managementassistent voor onze vestiging in Vlissingen. SALESADVISEUR (40 OUR) De uitdaging: Als salesadviseur ben je verantwoordelijk voor het initiëren en uitbreiden van de contacten met nieuwe relaties en het zelf uitvoeren van commerciële activiteiten. Je werkgebied bestaat uit Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en Limburg, je brengt dus een groot deel van je tijd op de weg door. Gezocht: Voor deze functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste hbo-er die beschikt over uitstekende commerciële vaardigheden en ondernemerscapaciteiten. Daarnaast ben je resultaat- en klantgericht en streef je altijd naar meer omzet en tevreden klanten. Je hebt minimaal 3 jaar saleservaring in de B2B branche en je bent in het bezit van een rijbewijs. MANAGEMENTASSISTENT (40 UÜR) De uitdaging: Als managementassistent heb je een spilfunctie binnen de organisatie. Je voert een scala aan secretariële werkzaamheden uit en je bent de rechterhand van de directeur en MT-leden. Gezocht: Voor deze functie zijn wij op zoek naar een "spin in het web" met een secretariële opleiding op mbo niveau en relevante werkervaring. Je bent klant- en resultaatgericht en je hebt een talent voor organiseren. Daarnaast is het van belang dat je communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk) uitstekend zijn. Tot slot ben je een teamplayer en heb je geen negen tot vijf mentaliteit. Geboden: Wij bieden afwisselende functies met volop ruimte voor persoonlijke groei. OAZ subsidieadvies is een informele organisatie die zich kenmerkt door haar energieke en servicegerichte houding. Een omgeving met jonge professionals waar je snel zelfstandig kunt werken. Prima arbeidsvoorwaardenpakket, waaronder een aantrekkelijk salaris en gunstige pensioen-, fiets- en fitnessregeling. INZENDING UITERLIJK TOT 16 APRIL. Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met Bianca Engelbert, tel. 0118 42 17 46. Je sollicitatiebrief en cv kun je mailen naar sollicitatie@oazsubsidie.nl. Fire Training Products VACATURE HAAGEN Fire Training Products is wereldwijd marktleider op het gebied van verkoop, ontwikkeling en productie van opleidingsmaterialen voor brandweer, bedrijfshulpverlening en aanverwante diensten. Vanwege uitbreiding van ons verkoopteam zijn we op zoek naar: VERKOOPMEDEWERKER BINNENDIENST - Duitsland (M/V full time 38u.) De verkoopmedewerker is medeverantwoordelijk voor de ontwikkeling en groei van de Duitse markt vanuit het hoofdkantoor in Baarle Nassau. De sales activiteiten zullen hoofdzakelijk bestaan uit het telefonische contact met onze (potentiële) klanten (brandweerkorpsen, veiligheidsdiensten, overheden, trainingsbedrijven en bedrijfsbrandweer), productadvisering, maken van offertes, inplannen van productdemonstraties en daadwerkelijke verkoop van onze producten. We zoeken een energiek persoon die ons team komt versterken met de groei in deze belangrijke markt. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste, praktisch ingestelde verkoopmedewerker die: Duits als moedertaal beheerst Een MBO werk- en denkniveau heeft, verkregen door opleiding en/of ervaring Een commerciële instelling heeft Zelfstandig en accuraat, maar ook in teamverband kan werken De Nederlandse taal beheerst Wij bieden: Leuke werkomgeving Goede arbeidsvoorwaarden (CAO klein metaal) Salaris in overleg te bepalen, afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring Informatie en sollicitatie: Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag uw sollicitatie met uw uitgebreide CV of bel voor meer informatie. Erwin Gulickx Industrieweg 5 5J11 ND Baarle Nassau Tel. 013-507 68 00 Email: e.gulickx@haagen.eu WWW.HAflOEN.EU www.oazsubstdie.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 77