iiiiiMI HR Officer m/v Operator m/v LOGISTIEK MEDEWERKER (NACHT)CHAUFFEUR EXTRA KOMT U INHOUD GEVEN AAN ONZE VERPAKKINGEN? ELOCOAT Adri en Zoon is een jong dynamisch bedrijf dat zich bezig houdt met de handel van verse vis, schaal- en schelpdieren en diepvries producten. Wij zijn per direct op zoek naar een: De baan: - Laden en lossen van vrachtwagens Controleren van binnenkomende goederen •Voorraden bijhouden middels First in First out systeem Helpen van klanten Opruim en schoonmaakwerkzaamheden op de expeditie Onze wensen: Affiniteit met de vis branche Goede beheersing van de Nederlandse taal Geen 9 tot 5 mentaliteit De bereidheid om in ploegen te werken (overdag en 's avonds) In bezit zijn van rijbewijs C (evt. met E) en ervaring met reach/heftruck is een pre Tevens zijn wij per direct op zoek naar een: De baan: Het afleveren van visproducten in Nederland en België Het controleren van de af te leveren goederen Onze wensen: Affiniteit met de vis branche Goede beheersing van de Nederlandse taal De bereidheid om s'nachts te rijden De bereidheid om overuren te maken In het bezit zijn van rijbewijs CE Voor beide vacatures geld: Je profiel: Collegiale instelling Stressbestendig Accuraat en vol inzet Wij bieden: Een afwisselende job binnen een no nonsense organisatie Een goede en gezellige werksfeer Heb je interesse in deze baan stuur dan je sollicitatie met CV naar: Adri Zoon B.V., Krab 17,4401 PA Yerseke Holland t.a.v. A de GofFau of via email naar arjan@adrimossel.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met Arjan de GofFau-Tel 0653641326 (liever geen uitzendorganisaties) locatie Bergweg VMBO basis/kader Vanwege de enorme belang stelling voor onze opleidingen en instroom in de eerste, tweede en derde klas is er een voortichtins»™"4 donaerdagSaprtMW voor ouders en leerlingen uit het basisonderwijs en mogelijke zij-instromers voor de 3e klas (zij-instromers vooraf aanmelden via de receptie) aanvang 19.30 uur Bergweg 14 «4461 NB Goes tel. 0113 - 21 29 30 info@gllb.nl zeer goed geoutilleerde praktijkiokalen. Uniek is het verzorgen van lessen in ons minitheater en eigen geluidsstudio's. Naast een breed aanbod van beroepsge richt onderwijs besteden wij veel aan dacht aan kunst en cultuur, hierdoor zijn wij ook een erkende cuJtuurprofielschool. Dynamische onderbouw Een uitnodigende en dynamische leeromgeving waarbij de leerlingen op basis van interesse,:individuele capaciteiten, talenten en betrokkenheid worden uitgedaagd. Brede bovenbouw In de bovenbouw is er een zeer breed aanbod van beroeps gerichte opleidingen die uitstekend aansluiten bij het ver volgonderwijs. Door dit brede aanbod van brede en smalle opleidingsprogramma's zijn wij in staat leerlingen een goede en degelijke basis te bieden voor toekomstig vakmanschap. Op onze school zijn de volgende opleidingen te volgen: Economie Binnen deze opleiding volgt men de opleiding: Handel administratie Horeca en voeding (consumptief) Toerisme Recreatie Als één van de weinige VMBO-sehoien in Zeeland verzorgen wij de opleiding Toerisme Recreatie. Dit doen wij in nauwe samenwerking met ROG Zeeland zodat een goede aansluiting verzekerd is. Theaterschool Altijd al in de schijnwerpers willen staan, of juist zorgen dat de mensen op het podium in de schijnwerpers staan? Kies dan voor de opleiding: Theaterinhoud (dans, toneel en zang) Theatertechniek (geluid, beeld en decorbouw) Zorg Welzijn Een brede opleiding die zich richt op verzorgende beroepen. Uiterlijke verzorging is een onderdeel van deze opleiding. Techniek Een breed aanbod van technische opleidingen zoals: metaaltechniek, voertuigentechniek, elektrotechniek, metselen, schilderen, timmeren meubelmaken en transport logistiek. Elocoat B.V. is een dochteronderneming van Elopak B.V. en behoort tot de Noorse Elopak-organisatie, die is gespecialiseerd in het vervaardigen van totaalsystemen voor vloeibare producten in kartonnen verpakkingen. De Elopak-groep beschikt wereldwijd over diverse productiebedrijven en verkoopkantoren en is onderdeel van de Noorse Ferd-groep. Elocoat vervaardigt door middel van extrusiecoating en laminatie in volcontinu- dienst gecoat karton voor de bekende Pure-Pak® verpakking. Elocoat biedt werk aan circa 100 medewerkers. Tot de coating-groep behoren de plants in Nederland, Oekraïne, Saoedi-Arabië en Mexico. Voor Elocoat in Terneuzen zijn wij op zoek naar een: Functie: Het ontwikkelen en beschikbaar stellen van HR-instrumenten en -systemen. De werving en selectie van nieuwe medewerkers. Uitvoering geven aan het ziekteverzuimbeleid re-integratiebeleid. Advisering van het management op het gebied van arbeidsrecht en het uitvoering geven aan genomen besluiten. Het opstellen van managementrapportages. Het (mede) zorg dragen voor personeelsontwikkeling en het opstellen en opvolgen van het opleidingsplan. Het begeleiden van veranderingsprocessen- c.q. organisatiewijzigingen. Profiel: Een afgeronde opleiding Personeel en Arbeid Human Resources of door werkervaring verkregen relevante kennis en vaardigheden. MBO+ HBO denk- en werkniveau. Grote affiniteit met enige jaren werkervaring in een productiebedrijf. Kritisch en accuraat, in combinatie met goede adviesvaardigheden. Kan projecten programma's zelf initiëren en implementeren. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (woord en geschrift). Goede kennis van MS Office (Word, Excel, PowerPoint). Bereidheid tot het volgen van opleidingen. Aanbod: Een functie van 32 tot 38 uur per week in een dynamische en resultaatgerichte organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. In uw functie rapporteert u hiërarchisch aan de Plant Manager en functioneel aan de Manager Human Resources Elopak. Functie: Het verrichten van werkzaamheden aan de coatinglijn op basis van een roulatiesysteem. Het verhelpen van kleine storingen en het verlenen van assistentie aan de technische dienst bij grote storingen en onderhoudswerkzaamheden. Controleren en bemonsteren van gecoate en ongecoate rollen. Schoonhouden van de installatie en werkomgeving. Invallen bij het werk aan de omrolmachine (herstel van afgekeurde rollen) of aan de corezaagmachine, indien nodig. Het deelnemen aan werkvergaderingen. Profiel: Een VMBO-opleiding in een technische richting (LTS-C). Kunnen werken in teamverband. Bereidheid tot het werken in een vijfploegendienst, o Zorgvuldigheid in de uitvoering van de werkzaamheden. Aanbod: Een fulltime functie in een vooruitstrevende en resultaatgerichte organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling voor één van bovenstaande functies? Stuur dan uw Curriculum Vitae met motivatie naar Elocoat b.v. t.a.v. Robert Marcus (HR officer), Postbus 90, 4530 AB Terneuzen of per e-mail naar: Robert.Marcus@elocoat.nl. Sluitingsdatum: 16 april 2010. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Kijk voor meer informatie op www.elocoat.nl, www.elopak.com en www.ferd.no ELOPAK Acquisitie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 76