Support Engineer ervaren beto Glaszetter/Timmerman Tragel 3 leden voor de Klachtencommissie Cliënten Adviseur Facilitaire Zaken PSYCHOLOOG C-Services Holland b.v. Kijk op www.csh4u.nl OnaiJMH Groep detachering - werving en selectie - consultancy - projectondersteuning Wij zijn op zoek naar die graag in loondienst willen werken. Ben jij in het bezit van een VCA diploma of bereid dit te halen, neem dan contact met ons op. Vraag naar Jan Willem Roza 06 - 411 767 66 of stuur een e-mail. Oranjegroep Boompjes 542 3011 XZ Rotterdam 010 - 412 33 99 roza@oranjegroep.nl F=LJF=?E Bar Resto We zoeken op korte termijn: Barman/vrouw voor onze lounge-bar (fulltime) Medewerkers bediening m/v (fulltime/parttime) Afwassers m/v (parttime) Heb jij de durf, flair en kwaliteiten om te werken in een moderne bar-resto binnen een team hardwerkende jonge mensen? Stuur dan snel je brief en CV naar info@pure-c.nl t.a.v. Jacco La Gasse Voor meer informatie mag je ook altijd bellen tussen I I en 17 uur op tel.nr. 01 17 396036. We hope to C you soon! Huisartsenpraktijk in Middelburg/Nieuw en St. Joosland (apotheekhoudend) is op zoek naar een Doktersassistente Er ontstaat vanaf 1 augustus een vacature voor 24 uur per week op de locatie in Middelburg. Tevens zijn wij vanaf 1 juni t/m 1 november op zoek naar een Assistente die voor 8 a 12 uur per week wil waarnemen voor zwangerschapsverlof van één van de andere assistentes. Enthousiasme goede contactuele eigenschappen en teamgeest zijn een voorwaarde en enige ervaring strekt tot aanbeveling.- Uitbreiding van de praktijkruimte in Middelburg geeft binnen 1 jaar nog meer mogelijkheden voor zelfstandige werkzaamheden, zowel medisch als administratief. In onze praktijk zijn 2 huisartsen, 1 huisarts in opleiding, 2 praktijkonder- steuners( somatiek en GGZ) en 3 doktersassistentes werkzaam. Graag schriftelijke reacties (cv en referenties) vóór 15 april naar: J.C.Ponten, huisarts Rentmeesterlaan 67, 4336EE Middelburg Vernieuwde website: www.dokterponten.nl G.K.O de Dreu Glas - Kozijnen - Onderhoud Af- en aanbouw Is op zoek naar een ervaren Wij vragen per direct iemand met: ervaring die zelfstandig kan werken flexibiliteit m.b.t. werkuren rijbewijs B/E vermogen om met mensen om te kunnen gaan Wij bieden: een fulltime functie een passend salaris bij je ervaring een informele werksfeer ruimte voor eigen initiatief Informatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met M. de Dreu, tel. 06 - 511 234 57 Sollicitatie: Stuur je sollicitatie naar: G.K.O de Dreu Oudelandsepolderijk 1, 4436 RD Oudelande Stichting Tragel is de grootste aan bieder van verstandelijke gehandi captenzorg in Zeeuws-Vlaanderen. Op een veertigtal locaties bieden wij zorg aan 6oo cliënten in diverse leeftijdscategorieën. Voor Tragel werken ruim 950 mensen. De klachtencommissie bestaat uit zeven leden, waaronder een jurist als onafhankelijk voorzitter, één arts en een gedragsdeskundige. Drie leden worden benoemd op voor dracht van de Centrale Cliëntenraad. Taakomschrijving De klachtencommissie van Stichting Tragel behandelt schriftelijk binnengekomen klachten van cliënten voortvloeiend uit het klachtenreglement. Nadat de ontvankelijkheid onderzocht is, wordt tenminste een drietal leden belast met het onder zoek naar de gegrondheid van de klacht waarna een uitspraak wordt gedaan. Deze wordt voorzien van een advies over de eventueel te nemen maatregelen en vervolgens toegezonden aan de Raad van Bestuur en aan de klager. Wegens het verstrijken van de zittingstermijn van een aantal leden m/v, op voordracht van de Centrale cliëntenraad Tragel in beweging Uw profiel affiniteit voor de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking; vermogen om kritisch analytisch te denken; evenwichtige, doortastende en flexibele instelling; goede mondelinge en schriftelijke vaardig heden; het vermogen om zorgvuldig om te gaan met mensen en procedures; niet werkzaam bij Stichting Tragel of een familierelatie hebben met één van de cliënten en/of lid zijn van de cliëntenraad; de bereidheid om deze functie voor een periode van 4 jaar te vervullen; beschikken over voldoende tijd. De functie wordt op persoonlijke titel uitgevoerd en uiteraard is er sprake van geheimhoudings plicht. De leden van de commissie ontvangen een vergoeding per behandelde klacht. Daarnaast worden de reiskosten vergoed. Reageren Wanneer u belangstelling hebt, vragen wij u om. vóór 15 april 2010 schriftelijk te reageren bij Stichting Tragel, Secretariaat Raad van Bestuur, Postbus 1026,4530 GATerneuzen. Inlichtingen kunt u inwinnen bij onze consultant, Mr. Mariëtte Kuipers, op tel.nr: 06-51 33 97 90. www.tragel.nl Stichting Tragel is de grootste aan- ■bieder van verstandelijke gehandi captenzorg in Zeeuws-Vlaanderen. Op een veertigtal locaties bieden wij zorg aan 600 cliënten in diverse leeftijdscategorieën. Voor Tragel werken ruim 950 mensen. De organisatie is volop in beweging op weg naar merkbaar betere resultaten in zorg, dienst verlening en bedrijfsvoering. Die beweging maken we uiteraard niet alleen. Wij doen dit samen met onze cliënten, cliëntvertegen woordigers, medewerkers en diverse andere partijen in onze omgeving. Tragel in beweging Uw functie Samen met uw collega's van het service bedrijf zorgt u voor een dynamische en klantgerichte dienstverlening op diverse terreinen. U werkt nauw samen met de adviseur Facili taire Zaken en bepaalt in onderling overleg de aandachtsgebieden. Uw focus richt zich ondermeer op huisvestingsprojecten. 0 levering van goede dienstverlening aan de klant tegen een goede prijs/kwaliteitver houding bij u hoog in het vaandel omdat kwaliteit en kostenefficiency sleutelwoorden zijn voor het Servicebedrijf. U werkt processen uit tot standaardproce dures en zorgt voor de implementatie daarvan. U ondersteunt de klant bij de invoering van het facilitair beleid. U bent verantwoordelijk voor het monitoren, analyseren en rapporteren over de uitvoe ring van het facilitair beleid en rapporteert aan de Manager Servicebedrijf. In het kader van de herinrichting Servicebedrijf 2010 ontstaat de functie van Uw profiel Opleiding HBO hotelschool of facility management. In staat enerzijds zelfstandig aan projecten te werken en anderzijds een echte teamplayer. Stressbestendig, doorzettingsvermogen en flexibel omgaan met werktijden. U kunt snel schakelen, bewaart de helikop terview en acteert bij dit alles hands-on. Oplossingsgericht, accuraat en kosten bewust. U kunt omgaan met tegenstrijdige belangen. Gezien de specifieke doelgroep is ervaring in de zorg een pluspunt. Wij bieden Het betreft een aanstelling voor 36 uur per week (fulltime) vooralsnog voor de duur van drie jaar. De functie is ingedeeld in functie groep FWG 50/55. Interesse? Uw reactie ontvangen wij graag uiterlijk 19 april a.s. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met onze consultant Mr. Mariëtte Kuipers op nummer 06-5133 97 90 of stuur uw cv met motivatiebrief naar mkuipers@skynet.be. n M^ariêtte Kuipei www.tragel.nl sychologenbureau Muijt Psychologenbureau Boluijt ie Middelburg zoekt: De hoofdtaken bestaan uit hel cliëntgericht diagnosticeren en het behandelen van volwassenen met psychische problematiek. Classificatiesystemen en diagnostische termen zijn daarbij slechts een hulpmiddel, de ontmoeting staat voorop. U bent Drs. of MSc. in de Psychologie, richting Gezondheids- of Klinische psychologie of gelijkwaardig en in het bezit van of bezig met het verkrijgen van de Basisaantekening Psychodiagnostiek. Lidmaatschap NIP of NI P-aantekening en het kunnen verzorgen van psycho-educatieve trainingen zijn een pré. U beschikt over een rijbewijs en een auto. Het gaat om een tijdelijk contract dat bij gebleken geschiktheid zal worden omgezet naar een contract voor onbepaalde tijd. Aantal uren in overleg. Interesse? Stuur vóór 17 april een brief met CV naar onderstaand (e-mail)adres t.a.v. dhr. Drs. H. Boluijt, psycholoog NIP/directeur. Psychologenbureau Boluijt, Gortstraat 30, 4331 LC Middelburg, tel.: 0118-217484 internet: www.psychologenbureauboluijt.nl e-mail: holuijt@psychologenbureauboluijt.nl ICT dienstverleners Wij zijn op zoek naar een: 0118 - 419911 Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 75