Kees van Leeuwen (H (TlehsenLtnq.nl zaterdag 3 april 2010 familieberichten 139 Mijn lieve Kees, Ik zal je missen met heel mijn hart en heel mijn lijf. Plannen maken voor de toekomst hoeft niet meer, je was nog niet van plan om heen te gaan. Helaas ben je plotseling uit mijn leven weggerukt. Je liefhebbende vrouw Addie. Tijdens zijn werkzaamheden op het strand is zeer onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, zorg zame vader, schoonvader, opa en overgrootopa Cornelis Roelse Vlissingen: Addie Roelse-Philipse Peter en Debby Denise en Fernando, Jenaiya Delano Oud-Beyerland: Diana Pim Bart Correspondentieadres: Zeilmarkt 12,4381 BS Vlissingen Maandag 5 april is er gelegenheid om afscheid van Kees te nemen in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen van 19.30 tot 20.30 uur. De herdenking zal gehouden worden op woensdag 7 april om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het geheel onverwacht overlijden van onze broer, zwager, oom en "opa Kees" Kees Roelse Jan &Ria Roelse Miranda, Jan Pieter, Annejet Fien Annemieke, Jelle Tamar Met droefheid geven wij kennis dat geheel onverwacht is overleden onze fijne zwager en oom Kees Roelse Echtgenoot van Addie Philipse Jo Meirink-Philipse Diemer Meirink (in herinnering) Annie en Ko Timmerman-Philipse (in herinnering) Lenie en Hans Ridderhof-Philipse Neven en nichten Yerseke, 1 april 2010 Verbijsterd en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend Kees Roelse Wij herinneren Kees als een trouwe en oprechte vriend die een onuitwisbare plaats in ons leven heeft, met veel mooie herinneringen op het strand. We wensen Addie, Peter, Diana en kinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verdriet. We zijn er voor jullie. Hanneke en Wichert Arianne en Dick Na een krachtig en actief leven, waarirrhij zijn liefde en toewijding voor ons toonde, volgde een periode van achteruitgang waarin hij moedig het naderende einde aanvaarde Na vele mooie jaren, die op het laatst voor hem heel moeilijk waren, hebben wij, tezamen, in alle rust afscheid van hem kunnen nemen. Onze lieve vader, opa en opie sinds 24 oktober 1995 weduwnaar van Annie van Leeuwen-Keus Den Haag t Goes 3 december 1925 1 april 2010 Tommy Wilco Carrie en Chris Gerard en Esther Rick Truus Ricardo Jolanda en Ron Ria Patricia Shirley, Jeffrey Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorggroep "Ter Weel", locatie Goes, voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Voorstad 53B, 4461 KL Goes U kunt afscheid nemen van Kees op maandag 5 april van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum aan de Fluite- kruidstraat 8 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op donderdag 8 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium onder het genot van een bakkie pleur. Mijn laatste groet is voor hen die mij in mij onvolmaaktheden kenden en mij liefhadden. (Rabindranah Tagore) Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat is overleden mijn man, onze vader en opa Jan Wanst 29 november 1931 1 april 2010 S.J.W. Wanst-Tax C.C. Wanst W.K. Marcusse Ruben, Nathan P.E.C. Wanst A. Louwerse Wij zijn het hospice "TerReede" dankbaar voor de zeer liefdevolle verzorging. Pres. Rooseveltlaan 155 4383 SB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 7 april van 12.15- 12.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar aansluitend de afscheidsdienst zal worden gehouden om 13.00 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. "Hier had zelfs Jan geen antwoord op" Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te lijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij kennis dat is overleden onze zwager en oom J.A.C. Wanst HenkenToosTax-Bergs Wim en Catrien Tax-de Kooning Henk en Riet van Oosterhout-Tax Eugene Tax f en Ineke Tax-de Visser f Rob Valewink en Corrie Valewink-Tax f Gerda Roeten Neven en nichten Vlissingen, 1 april 2010 Lieve ma en oma, je laat een diepe leegte achter een leegte die nooit meer zal worden opgevuld, maar de herinneringen aan jou zullen altijd I in onze harten blijven Lieve ma en oma, het is tijd om afscheid te nemen Lieve ma en oma, we zullen altijd aan je denken Lieve ma en oma, we missen je Lieve ma en oma, waar je ook naar toe gaat daar zullen we je ooit weerzien en in onze harten sluiten Lieve ma en oma, tot ooit Louisa Maria Dophemont sinds 19 maart 2005 weduwe van Joseph Francisctis van der Veeken t in de leeftijd van 87 jaar. Aardenburg :Marie-Louise van der Veeken Youandi en Erwin - Melissa, Megan Axel :Jo van der Veeken Hansweert :lrene en Sjaak Saarloos-van der Veeken Tamara Ramona en Marc - Michael, Jessica Lamswaarde :Marleen en Ludo Eijsackers-van der Veeken j Davy Wendy Vogelwaarde :Lucy van der Veeken Mikel f Pascal Nick Marvin I Hulst, 27 maart 2010 Corr.adres: Oranjestraat 12,4571 HN Axel. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Blaauwe Hofke 136 voor de liefdevolle verzorging die ma hier heeft mogen ontvangen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Willem Vos Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens het bestuur en leden van de Zeeuwse Ringl ijders Vereniging Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd en aktief lid Wim Vos Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden, Souburgse Ringlijders Vereniging Rust zacht, lieve Oma Youandi en Erwin - Melissa, Megan Tamara Ramona en Marc - Michael, Jessica Davy Mikel t Wendy Pascal Nick Marvin Lieve Oma Je was er altijd, voor iedereen Je was een goed mens met het hart op de juiste plaats. We zullen je missen. Rust zacht Youandi en Erwin - Melissa. Megan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41