in t Geboren Ilse Elisabeth Jubileum Jan en Mine Cijvat- van Sighem Overleden Rinus Geschiere Henk 38 I familieberichten zaterdag 3 april 2010 m0ns0niirtq.ni Gelukkig en trots zijn wij met de geboorte van onze dochter Ilse is geboren op 1 april 2010 Rob en Joleen de Vlieger Kloosterweg 67 4317 NG Noordgouwe Op D.V. 8 april a.s. zijn onze ouders 50 jaar getrouwd Ellen André Oranjeplein 9 4374 AG Zoutelande 4 April Janis en Ella 35 Jaar getrouwd! 2010 Van harte gefeliciteerd met jullie 35-jarig huwelijk!! Liefs, Pieter Elmi Diana Niek S& Rocky I - aSBaH Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedanken voor felicitaties, kaarten en attenties, welke ik mocht ontvangen op mijn 90e verjaardag. Het was overweldigend, en onvergetelijk. Piet Kodde Simnia, Domburg- Verdrietig delen wij u mede dat onverwachts is overleden mijn lieve man en onze lieve papa en opa. Hij is nu dichtbij zijn 'zeer lieve God'. Pieter Mattheus de Baar echtgenoot van Corrie de Baar-Rentmeester A Driewegen, 27 november 1937 - f Goes,l april 2010 Ovezande: C. de Baar-Rentmeester Ovezande: Ronald en Saskia de Baar-Steenbakker Inge en Kay Ovezande: judith en Loek Menheere-de Baar Pepijn en Maartje Rotterdam: Desiree en Frank van den Beuken-de Baar Klaar Onze dankbaarheid gaat uit naar alle medewerkers van Emergis en Ter Weel voor de liefdevolle zorg aan Piet. Pr. W. Alexanderstraat 26 4441 AS Ovezande De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 6 april om 14.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 13.15 tot 13.30 uur in het mortuarium van 'Stengehof', Pastoor Fransestraat te Ovezande gelegenheid om afscheid van Piet te nemen. Na de begrafenis is er in 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn we om het verlies van onze dierbare broer, zwager en oom Piet de Baar Ons medeleven gaat uit naar Corrie en de kinderen en wij wensen hen veel sterkte en troost. Fam. de Baar en fam. Rentmeester Na 39 jaar lid te zijn geweest van onze vereniging, hebben wij afscheid moeten nemen van ons gewaardeerd lid Piet de Baar We wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden handboogvereniging Willem Teil Ovezande Een prachtige vent is overleden, mijn lieve man en onze geweldige pa en opa 11 januari 1944 11 april 2010 Hij stond voor iedereen klaar Tot het laatste moment alles in eigen hand Wat zijn we trots op je Roos Geschiere-Perwez Remco en Ilse Dominique, Etienne Rody en Yvonne Miquel De Walestraat 25, 4371 CE Koudekerke Wij nemen afscheid van Rinus op woensdag 7 april om 12.00 uur in het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Altijd bereid om te helpen VoJ verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Rinus Geschiere Middelburg: Ad Geschiere (in herinnering Wil Geschiere-Witte Middelburg: Gilles Geschiere (in herinnering) Jo Geschiere-Meijers Goes: Jan Geschiere Addy Geschiere-Westplate Koudekerke: Wim Geschiere Willie Geschiere-de Kok Vlissingen: Elly Geschiere Sonja Verhage en kinderen We missen hem 1 april 2010 Na jarenlange vriendschap is van ons heengegaan Rinus We wensen Roos, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit grote verdriet te dragen. Ko en Nel Rinus Geschiere I cried for you Voor altijd in ons hart. Miijam en Ariaen Zimmerman, Middelburg Verdrietig zijn wij omdat we afscheid moeten nemen van onze lieve dappere vriendin Lydie Rust zacht, dikke kus. Simon, Dea, Ricardo, Patrick en Marvin Henk een echte vriend., onvoorwaardelij k Jaap en Yvonne Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Henk Maas Henk heeft zich ruim vijfentwintig jaar met ziel en zalig heid ingezet op zijn strand, eerst bij de Stichting Badplaatsbelangen Domburg en vanaf 1999 bij de Stichting Strandexploitatie Walcheren (SSW). Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en vrienden en wij wensen hen veel sterkte en troost. medewerkers, directie en bestuur SSW: Adrie, Arnold, David, Edwin, Erwin, Hans, Huib, Jan, Krijn, Martijn, Patrick, Peter, Rian, Robert, Gerold, Hubert, Ilona, Jan, Nakman Lukas Fransen directeur Mark Geilenkirchen voorzitter Jouw leven dat ging mee op het ritme van de zee Zo voorspelbaar als het tij, Zo onvoorspelbaar is jouw leven nu voorbij We zullen goed voor Meeuwse zorgen! Mart Inge Tim Wiebe Joost Martijn George Leendert Willem Simon "Henk is my name, the beach is my game. Diep bedroefd zijn wij na het overlijden van onze dierbare col leva Henk Maas Wij wensen familie en vrienden alle sterkte toe. Het spel zal nooit meer zijn wat het was. Joop Lodewijk Adriaan Danielle Martijn Tobias Anne Arjen Kasper Bart "Hier aan de kust de Zeeuwse kust Blof Diep geschokt en zeer verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare collega Henk Maas Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte toe om dit grote verdriet te dragen. Namens alle strandwachten en oud-strandwachten van strand Domburg Onwezenlijk, oneerlijk niet te begrijpen Door een noodlottige samenloop van omstandigheden is uit ons leven weggerukt, mijn zorgzame echtgenoot, onze lieve vader en onze oudste broer Roelof Karei Meerwaldt Vlissingen: Zwaantje Meerwaldt-Daalhuizen Montpellier: Robert Meerwaldt Frangoise Gutknecht Alphen a/d Rijn: Chiel Meerwaldt Gonnie Esvelt Haarlemmermeer: Paul Meerwaldt Veghel: Els Meerwaldt kinderen kleinkinderen Vlissingen, 1 april 2010 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, op dinsdag 5 april om 16.00 uur. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten, en heffen wij het glas op Roel, in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, hopen wij middels deze advertentie te bereiken. - Marktstraat 14,4381 EV Vlissingen -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40