marathon sport 135 verbaasd over kritiek De Schelde krijgt een nieuwe kans op titel Wielrenners strijden vandaag om TMZ-titel Comfort is... Boze fans Sparta verstoren training Schoenmaker helpt ADO uit de brand Peter Durink nieuwe trainer kv Atlas Herstel Van der Meijde duurt lang HOOGENBOEZEM het andere woord voor Stressless0 zaterdag 3 april 2010 W vlissingen - De tennissers van De Schelde uit Vlissingen beginnen vandaag in Yerseke hun jacht op het kampioenschap in de hoofd klasse van de districtscompetitie. Na jarenlange dominantie in die klasse kwam er in 2008 een einde aan de kampioensreeks toen Drive uit Sas van Gent de titel won, even als een jaar later in 2009. Dit jaar opent De Schelde op volle oorlogs sterkte het seizoen met in de gele deren Jurjen Mooibroek, Rogier van Housselt, Dimitri Kaijser, Mi chel Kokelaar, Sven Bakker en Ru ben Hendrikse. Grootste favoriet voor de titel is echter het team van Drive, dat voor de derde keer op een rij kam pioen kan worden. Op de zesde speeldag ontmoeten De Schelde en Drive elkaar voor het sleutel duel. Ook komt er gevaar vanuit Aardenburg, aangezien tennisclub Sjef altijd bij de beste ploegen ein digt. Overigens spelen Sjef en Dri ve vandaag in Aardenburg reeds te gen elkaar om uit te maken wie de eindhoven - Trainer Fred Rutten van PSV is absoluut niet tevreden over de lange aanloop die Andy van der Meijde bij de club nodig heeft. Hij had gehoopt de speler in deze fase van het seizoen wed- strijdfit aan de selectie te kunnen toevoegen, maar daarvan is nog geen sprake. „Andy is medisch ge zien wel fit, maar het is nog de vraag of hij al klaar is voor speel tijd in het eerste team", zei Rutten gisteren in de aanloop naar de nummer één is uit Zeeuws-Vlaan- deren. De verwachting is dat nieuwko mers DOS en MLTC niet direct voor de bovenste plekken mee zul len doen. Het Vlissingse en Middel burgse team werden vorig jaar bei de kampioen in de eerste klasse en komen op papier net dat beetje kwaliteit tekort om het Drive, Sjef en De Schelde lastig te maken. De debutanten DOS en MLTC nemen het vandaag op de eerste speeldag tegen elkaar op. DOS zal het vooral moeten heb ben van Brian Dijkstra en Ferry Sonnemans, de twee 3-spelers in het team. Verder spelen ook Art hur Siereveld, Ronald van der Ma le, Ernst-Dick Meyjes en Wilfred Meulmeester mee. MLTC zal met Arjan Jonkman, Roelof van Gilst, Coen de Water en Ramon de Jong zich proberen te handhaven in de hoofdklasse. De vierde partij die vandaag wordt gespeeld is die tussen Animo (Ter- neuzen) en ASOC (Cadzand). wedstrijd tegen Willem II. De coach sprak van een heel verve lende situatie. „Andy heeft twee weken geleden een liesblessure op gelopen en die heeft hem toch te ruggeworpen. We bekijken zijn si tuatie van dag tot dag", aldus Rut ten. PSV moet het morgen eveneens doen zonder de geschorsten Orlan do Engelaar en Ibrahim Afellay. Mogelijk maakt Stijn Wuytens voor het eerst zijn opwachting. ROTTERDAM Ruim twintig supporters hebben gisteren de training van Sparta ver stoord. Ze kwamen met vuurwerk het veld op en eisten een gesprek met trainer Frans Adelaar. Alge meen directeur Peter Bonthuis stel de de fans voor om de voetballers rustig te laten trainen. Hij sprak na de oefensessie samen met Adelaar met de supporters. Sparta presteert de laatste weken slecht en staat in middels op de vijftiende plaats. DEN HAAG ADO Den Haag heeft oud-trainer Lex Schoenmaker voor de rest van het seizoen als technisch adviseur bij het eerste elftal gehaald. De Ha genaar gaat de interim-coaches Maurice Steijn en Bob Kootwijk van advies voorzien in de laatste weken van het jaar, waarin ADO moet strijden tegen degradatie. Dat maakte de nummer zestien van de eredivisie gisteren bekend. ADO zette eerder deze week trainer Ray mond Atteveld aan de kant. RITTHEM Peter Durink, eerder coach bij kv Luctor uit Terneuzen, wordt de nieuwe trainer van korfbalvereni ging Atlas uit Ritthem. Beide partijen gaan vooralsnog voor een jaar met elkaar in zee, maar wel met de intentie om er een langere periode van te maken. Atlas speelt zowel op het veld als in de zaal in de vierde klasse. De huidige trainer, Hans de Meij, stopt aan het einde van het seizoen en gaat bij Ondo aan de slag. onderwijsprogramma atletiek." foto Mark Neelemans mond open van verbazing", zegt Rina van Poecke. „Het was mijn eerste marathon, dus ik had echt wel iets anders aan mijn hoofd. Ik barstte van de zenu wen. Ik wist trouwens niet eens wie Karin Bakker was. Dit gold ook voor Annet en Petra. Ik heb ook niet eens in de buurt bij haar gelopen. Na afloop heb ik de win nares gefeliciteerd. Dus ik weet echt niet waar ze het over heeft. Ik vind het heel erg dat ik zomaar zwart word gemaakt. Ik ben me van geen kwaad bewust", aldus Van Poecke. door Wim de Vos 's-heerenhoek - De stichting Trim- belangen Midden-Zeeland (TMZ) bestaat al meer dan 35 jaar. Het is een bewijs dat deze vrije liefheb- bersbond zijn waarde in het wie- Ierwereldje heeft bewezen. TMZ heeft zo'n 190 licentiehouders die regelmatig aan wedstrijden mee doen en is daarmee de grootste vrije bond in Nederland. Vandaag strijden de renners in 's-Heeren- hoek om het kampioenschap van TMZ. „Het niveau van de wedstrijden bij TMZ ligt landelijk gezien be hoorlijk hoog. Dit blijkt wel uit de vele Nederlandse kampioenen die de laatste jaren voortkwamen uit onze organisatie", zegt voorzitter Leo Bakker uit Heinkenszand. Volgens Bakker heeft de goede be langstelling te maken met een mi nimum aan regels en voorwaarden om veilige en sportieve wedstrij den te organiseren. „Daardoor trek ken we niet alleen Zeeuwse ren ners maar komen ze ook vanuit Brabant, de Zuid-Hollandse eilan den en zelfs uit België." Om 13.30 uur beginnen de ama teurs B vanmiddag als eersten aan het karwei. De amateurs A beslui ten vanaf 16.00 uur het program ma. gepatenteerd Ontdek hét origineel met de gepatenteerde functies! www.stresslèss.n Gtijsysteem Lendensteun Slaapfimctle 10 jaar garantie Spaiïdans-Loos Den Bosch: Hoogenboezem meubelen Tilburg: Sparidans-Loos wooncentrum gepatenteerd - onderstel+functie U gaat zitten en kunt gewoon loslaten - woorden als welbehagen, lichtheid en ontspanning spelen door uw gedachten. De heerlijk soepele over trek en het comfortabele kussen stralen een behaaglijk gevoel uit. Met speels gemak heeft u uw fauteuil onder controle en beleeft u superieure technologie: uw lichaam geniet van optimale steun - altijd en overal. U kunt ons op ons woord geloven en het unieke Stressless® Comfort tijdens een zittest beleven. Ontdek onze actiemodellen - de aanbiedingen zijn geldigt/m 30 april 2010! Alleen echt met het Stressless® merk! THE INNOVATORS OF COMFORT™

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37