marathon verbaasd over kritiek Wielrenners strijden vandaag om TMZ-titel Westerschouwen gaat nu voor de titel Comfort is Herstel Van der Meijde duurt lang Boze fans Sparta verstoren training Schoenmaker helpt ADO uit de brand Vriendin Ricardo Ricco toch niet geschorst het andere woord voor Stressless® zaterdag 3 april 2010 onderwijsprogramma atletiek.'1 mond open van verbazing", zegt Rina van Poecke. „Het was mijn eerste marathon, dus ik had echt wel iets anders aan mijn hoofd. Ik barstte van de zenu wen. Ik wist trouwens niet eens wie Karin Bakker was. Dit gold ook voor Annet en Petra. Ik heb door Wim de Vos 'S-HEERENHOEK - De stichting Trim- belangen Midden-Zeeland (TMZ) bestaat al meer dan 35 jaar. Het is een bewijs dat deze vrije liefheb- bersbond zijn waarde in het wie- lerwereldje heeft bewezen. TMZ heeft zo'n 190 licentiehouders die regelmatig aan wedstrijden mee doen en is daarmee de grootste vrije bond in Nederland. Vandaag strijden de renners in 's-Heeren- hoek om het kampioenschap van TMZ. „Het niveau van de wedstrijden bij TMZ ligt landelijk gezien be hoorlijk hoog. Dit blijkt wel uit de door Sven Bakker BURGH-HAAMSTEDE - Het is even wennen voor de tennissers van Westerschouwen. Jarenlang voch ten zij succesvol tegen degradatie in de hoofdklasse van de districts competitie, maar vorig jaar kwam er dan toch een einde aan hun ver blijf in de hoogste klasse. Gevolg is dat zij dit jaar de competitie eens vanuit een ander perspectief zien: het kampioenschap is het doel in de eerste klasse. Westerschouwen zal met hetzelf de team aantreden als voorgaande jaren, bestaande uit Johnny Quaak, Jacco Geleijnse, Michel de Vlieger, Arno de Koning, Robert Kort, Chris Schoneman en Patrick Meuldijk. „In principe hebben wij meer een team om in de eerste klasse te spelen dan in de hoofd klasse", meent aanvoerder Meul dijk. „Johnny Quaak zal voor ons de nodige punten kunnen pakken en ook in de andere wedstrijden zullen wij ongetwijfeld punten binnenhalen. Maar ik weet eerlijk gezegd niet precies wat ik van de andere teams kan verwachten." In de andere poule in de eerste klasse is het team van Duiveland uit Nieuwerkerk er alles aan gele gen om handhaving te bewerkstel ligen. Dat moet gebeuren met de spelers Erwin Verbraak, René Schimmel- pennink, Ard Stoutjesdijk, Eelco Kouwenberg, Peter van der Cingel en Patrick Renger. Duiveland werd vorig jaar kampioen in de tweede klasse. „De ervaring leert dat teams die net gepromoveerd zijn het altijd lastig hebben", verklaart Renger. „Het verschil tussen de eerste en tweede klasse is erg groot. Zierik- zee bijvoorbeeld is al een aantal keer gepromoveerd en direct weer gedegradeerd." Duiveland opent de competitie vandaag uit in Kloetinge tegen De Bongerd. Westerschouwen ont vangt het tweede team van DOS uit Vlissingen. EINDHOVEN - Trainer Fred Rutten van PSV is absoluut niet tevreden over de lange aanloop die Andy van der Meijde bij de club nodig heeft. Hij had gehoopt de speler in deze fase van het seizoen wed- strijdfit aan de selectie te kunnen toevoegen, maar daarvan is nog geen sprake. „Andy is medisch ge zien wel fit, maar het is nog de vraag of hij al klaar is voor speel tijd in het eerste team", zei Rutten gisteren in de aanloop naar de wedstrijd tegen Willem II. De coach sprak van een heel vervelen de situatie. „Andy heeft twee weken geleden een liesblessure opgelopen en die heeft hem toch teruggeworpen. We bekijken zijn situatie van dag tot dag", aldus Rutten. PSV moet het morgen eveneens doen zonder de geschorsten Orlan do Engelaar en Ibrahim Afellay. Mogelijk maakt Stijn Wuytens voor het eerst zijn opwachting. ROTTERDAM Ruim twintig supporters hebben gisteren de training van Sparta ver stoord. Ze kwamen met vuurwerk het veld op en eisten een gesprek met trainer Frans Adelaar. Alge meen directeur Peter Bonthuis stel de de fans voor om de voetballers rustig te laten trainen. Hij sprak na de oefensessie samen met Adelaar met de supporters. Sparta presteert de laatste weken slecht en staat in middels op de vijftiende plaats. DEN HAAG ADO Den Haag heeft oud-trainer Lex Schoenmaker voor de rest van het seizoen als technisch adviseur bij het eerste elftal gehaald. De Ha genaar gaat de interim-coaches Maurice Steijn en Bob Kootwijk van advies voorzien in de laatste weken van het jaar, waarin ADO moet strijden tegen degradatie. Dat maakte de nummer zestien van de eredivisie gisteren bekend. ADO zette eerder deze week trainer Ray mond Atteveld aan de kant. ROME De Italiaanse wielrenster Vania Rossi zal toch niet geschorst wor den wegens doping. De vriendin van wielrenner Riccardo Ricco, die onlangs terugkeerde na een schor sing van twintig maanden na het gebruik van cera, kreeg gisteren te horen dat haar B-staal 'negatief testte. Rossi werd in januari positief ge test na afloop van het Italiaans kampioenschap veldrijden en werd onmiddellijk geschorst. foto Mark Neelemamis ook niet eens in de buurt bij haar gelopen. Na afloop heb ik de win nares gefeliciteerd. Dus ik weet echt niet waar ze het over heeft. Ik vind het heel erg dat ik zomaar zwart word gemaakt. Ik ben me van geen kwaad bewust", aldus Van Poecke. THE INNOVATORS OF COMFORT™ U gaat zitten en kunt gewoon loslaten - woorden als welbehagen, lichtheid en ontspanning spelen door uw gedachten. De heerlijk soepele over trek en het comfortabele kussen stralen een behaaglijk gevoel uit. Met speels gemak heeft u uw-fauteuil ondercontrole en beleeft u superieure technologie: uw lichaam geniet van optimale steun - altijd en overal. U kunt ons op ons woord geloven en het unieke Stressless'" Comfort tijdens een zittest beleven. Ontdek onze actiemodellen - de aanbiedingen zijn geldig t/m 30 april 2010! vele Nederlandse kampioenen die de laatste jaren voortkwamen uit onze organisatie", zegt voorzitter Leo Bakker uit Heinkenszand. Volgens Bakker heeft de goede be langstelling te maken met een mi nimum aan regels en voorwaarden om veilige en sportieve wedstrij den te organiseren. „Daardoor trek ken we niet alleen Zeeuwse ren- ners maar komen ze ook vanuit Brabant, de Zuid-Hollandse eilan den en zelfs uit België." Om 13.30 uur beginnen de ama teurs B vanmiddag als eersten aan het karwei. De amateurs A beslui ten vanaf 16.00 uur het program ma.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 157