sport 135 marathon M verbaasd over kritiek m Wielrenners strijden vandaag om TMZ-titel Comfort is... Tennisteam Yerseke vreest degradatie HOOGENBOEZEM GSS Zware nederlaag 's Lands Welvaren Boze fans Sparta verstoren training Schoenmaker helpt ADO uit de brand Herstel Van der Meijde duurt lang het andere woord voor Stressless® zaterdag 3 april 2010 het origineel Glijsysteem Ontdek het origineel met de gepatenteerde functies. i Lendensteun Siaapfunctie 10 jaar garantie Den Bosch: Hoogenboezem meubelen ttparidans-Loos Tilburg: Sparidans-Loos wooncentrum www.stresstess.nt gepatenteerd gepatenteerd onderstelfunctie MAASDAM Het kaderteam 's Lands Welvaren leed een zware 6-2 nederlaag tegen De Posthoorn/RBS en verspeelde daarmee de leiding in de poule. De Bevelandse biljarters misten kop man Peter de Bree node. De Posthoorn/RBS-Kaderteam 's Lands Welvaren 6-2: Jan Bijl (250-57/20 - Dan ny Walhout 220-38/2) 250-50, 4; J. En gels (15038/2) - Jaap Hameling (140-38/2) 104-140, 9; Wim Hofstede (120-38/2) - Sjaak walhout 140-38/2) 120-67,10; Jacco Robbemont (110-38/2) - Jan Goudzwaard (140-38/2) 110-16, 5. ROTTERDAM Ruim twintig supporters hebben gisteren de training van Sparta ver stoord. Ze kwamen met vuurwerk het veld op en eisten een gesprek met trainer Frans Adelaar. Alge meen directeur Peter Bonthuis stel de de fans voor om de voetballers rustig te laten trainen. Hij sprak na de oefensessie samen met Adelaar met de supporters. DEN HAAG ADO Den Haag heeft oud-trainer Lex Schoenmaker voor de rest van het seizoen als technisch adviseur bij het eerste elftal gehaald. De Ha genaar gaat de interim-coaches Maurice Steijn en Bob Kootwijk van advies voorzien in de laatste weken van het jaar, waarin ADO moet strijden tegen degradatie. Dat maakte de nummer zestien van de eredivisie gisteren bekend. ADO zette eerder deze week trainer Ray mond Atteveld aan de kant. «arm?» mm mum m m mmm m sssas as ssaass mt mm eindhoven - Trainer Fred Rutten van PSV is absoluut niet tevreden over de lange aanloop die Andy van der Meijde bij de club nodig heeft. Hij had gehoopt de speler in deze fase van het seizoen wed- strijdfit aan de selectie te kunnen toevoegen, maar daarvan is nog geen sprake. „Andy is medisch ge zien wel fit, maar het is nog de vraag of hij al klaar is voor speel tijd in het eerste team", zei Rutten gisteren in de aanloop naar de wedstrijd tegen Willem II. De coach sprak van een heel verve lende situatie. „Andy heeft twee weken geleden een liesblessure op gelopen en die heeft hem toch te ruggeworpen", aldus Rutten. PSV moet het morgen eveneens doen zonder de geschorsten Orlando Enr gelaar en Ibrahim Afellay. mond open van verbazing", zegt Rina van Poecke. „Het was mijn eerste marathon, dus ik had echt wel iets anders aan mijn hoofd. Ik barstte van de zenu wen. Ik wist trouwens niet eens wie Karin Bakker was. Dit gold ook voor Annet en Petra. Ik heb ook niet eens in de buurt bij haar gelopen. Na afloop heb ik de win nares gefeliciteerd. Dus ik weet echt niet waar ze het over heeft. Ik vind het heel erg dat ik zomaar zwart word gemaakt. Ik ben me van geen kwaad bewust", aldus Van Poecke. door Wim de Vos 's-heerenhoek - De stichting Trim- belangen Midden-Zeeland (TMZ) bestaat al meer dan 35 jaar. Het is e6n bewijs dat deze vrije liefheb- bersbond zijn waarde in het wie- Ierwereldje heeft bewezen. TMZ heeft zo'n 190 licentiehouders die regelmatig aan wedstrijden mee doen en is daarmee de grootste vrije bond in Nederland. Vandaag strijden de renners in 's-Heeren- hoek om het kampioenschap van TMZ. „Het niveau van de wedstrijden bij TMZ ligt landelijk gezien be hoorlijk hoog. Dit blijkt wel uit de vele Nederlandse kampioenen die de laatste jaren voortkwamen uit onze organisatie", zegt voorzitter Leo Bakker uit Heinkenszand. Volgens Bakker heeft de goede be langstelling te maken met een mi nimum aan regels en voorwaarden om veilige en sportieve wedstrij den te organiseren. „Daardoor trek ken we niet alleen Zeeuwse ren ners maar komen ze ook vanuit Brabant, de Zuid-Hollandse eilan den en zelfs uit België." Om 13.30 uur beginnen de ama teurs B vanmiddag als eersten aan het karwei. De amateurs A beslui ten vanaf 16.00 uur het program ma. onderwijsprogramma atletiek." foto Mark Neelemans door Sven Bakker yerseke - Net als vorig jaar zal het voor de tennissers van Yerseke een hele opgave worden om in de hoofdklasse van de districtscompe titie te blijven. De opdracht is zelfs zwaarder geworden, aangezien enerzijds de hoofdklasse sterker is geworden en anderzijds de spelers van Yerseke niet meer onderling kunnen 'switchen'. „Vorig jaar waren we allemaal 4 qua speelsterkte en konden we creatief zijn in de opstelling. Dit jaar gaat dat helaas niet meer", gaf aanvoerder Richard de Witte aan, doelend op 3-spelers leroen Bakx en Jens de Koster, 4-speler De Wit te en 5-speler Dennis Verschuure. „Ook hebben we met enkele ver hinderingen te maken." Zo is van daag Bakx er niet bij en neemt Jean Dhooge (speelsterkte 5) de honneurs waar voor hem. Het wordt, kortom, passen en me ten voor Yerseke. Alsof het nog niet genoeg is, wordt de competi tie vandaag geopend tegen het Vlis- singse team van De Schelde, één van de kampioenskandidaten. „Doelstelling is lijfsbehoud", aldus De Witte, „en dat zal lastig genoeg zijn. Maar we gaan er wel voor." De tennissers van De Bongerd uit Kloetinge speelden vorig jaar nog in de hoofdklasse en degradeerden naar de eerste klasse. Het team van De Bongerd bestaat, net als vo rig jaar, uit Marlon Wisse, Erwin de Keyzer, Eric Kole, Sjaco Nieu- wenhuyze en Chris Versteeg. Een team dat op papier goed mee kan in de eerste klasse, maar niet di rect terug zal promoveren naar de hoofdklasse. Dat erkent aanvoer der De Keyzer: „Consolideren, dat is de opdracht." Hij geeft aan dat het team vooral realistisch is. „We zullen niet bene den meedraaien en ook niet voor de eerste plek gaan. En ik moet je eerlijk zeggen dat wij ook een te oud team hebben om nog het kam pioenschap als doel te hebben. Geef ons maar lekker weer en het is prima." De Bongerd opent van daag met een thuiswedstrijd tegen het team van Duiveland uit Nieu- werkerk. THE INNOVATORS OF COMFORT™ U gaat zitten en kunt gewoon loslaten - woorden als welbehagen, lichtheid en ontspanning spelen door uw gedachten. De heerlijk soepele over trek en het comfortabele kussen stralen een behaaglijk gevoel uit. Met speels gemak heeft u uw fauteuil onder controle en beleeft u superieure technologie: uw lichaam geniet van optimale steun - altijd en overal. U kunt ons op ons woord geloven en het unieke Stressless Comfort tijdens een zittest beleven. Ontdek onze actiemodellen - de aanbiedingen zijn geldig t/m 30 april 2010! Alleen ec met het Stressless® merk! Direct leverbaar! Stressless® Consul(M) incl. voetenbank i.p.v. I.395,-EUR! Adviesprijs fabrikant. Deze aanbieding is voordelig: Stressless® Consul (M) in 3 kleuren tegen een speciale prijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 143