televisieI 43
Charlotte Mutsaers
K*? %s? JlÉk-
mam
'Ik vind het van kracht van mezelf getuigen dat ik nog plezier
in het leven kan hebben' Charlotte Mutsaers in Het uur van de wolf
vrijdag 2 april 2010
07:05 Coronation Street
07:35 The bold and the
beautiful 08:00 Tom
my Teleshopping 13:20
Trauma centrum 13:50
De grote verbou
wing 14:45 Coronati
on Street 15:10 Burgers'
Zoo: Drukte in de die
rentuin 15:45 Still stan
ding 16:10 Accordingto
Jim 16:30 The bold and
the beautiful 17:00 Little
house on the Prairie
07:00 Blik op ster
ren 07:30 Suerte 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te-
leshop 7: Suerte 08:45 -
RTL Nieuws 09:00 RTL
Z Nieuws 09:20 Busi
ness links 09:40 RTL Z
Nieuws 11:20 Jorritsma
blikt vooruit 11:40 RTL
Z Nieuws 12:20 Ik begin
voor mgzelf 12:40 RTL
Z Nieuws 13:20 Special:
De kijker aan zet 13:40
RTL Z Nieuws 14:20 Stu
dio E W1 4:40 Special:
De kijker aan zet 15:00
RTL Z Nieuws 15:40
Special: De kijker aan
zet 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Special: De kij
ker aan zet 16:40 RTL 2T™4
Nieuws
07:00 Tel sell 17:10 Op
rah Winfrey show
07:00 Disney feest 07:30
Ernst, Bobbie en de rest
08:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 Always gree
ner 10:00 Tommy Te
leshopping 11:00 As
tro TV 11:45 Euro Hoc
key League 16:10 Home
and away 16:35 Home
and away 17:05 Sein
feld 17:35 Ready stea
dy cook
09:05 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer Skunk fu,
Casper's griezelschool,
Monster Buster club,
Totally spies, Skunk fu,
The suite life of Zack
and Cody, Phineas
Ferb, Casper's griezel
school, Monster Buster
club, Shuriken school,
Skunk fu, Totally spies,
Pokemon, Jackie Chan,
The replacements, Phi
neas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Aaron Stone
o
18:00 De grote verbou- 18:00 Stom, stommer, 18:05 Dr. Phil, talkshow
wing, realitypro- stomst!, reality- 18:55 Fabeltjeskrant,
gramma programma kinderprogramma
18:55 De politie op je
hielen!, serie re
portages
18:30 Grey's anatomy,
dramaserie
18:00 I am Weasel, te
kenfilmserie
18:05 Seinfeld, comedy
serie
18:35 Accordingto Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie
19:20 Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
19:50 De Pfaff s, celebri-
tydocusoap
19:00 Kinderzieken
huis, realityserie
19:35 Style by jury,
make-overpro-
gramma
19:25 Met de deur in
huis, woonpro-
gramma
19:05 Still standing, co
medyserie
19:30 Friends, comedy-
20:00 Trauma centrum, 20:30 Smeerlappen be- 20:30 Boys don't cry,
realityprogramma trapt!, realityserie filmdrama
20:30 De nieuwe Uri
Gelier, familie
show
20:00 Hoge hakken, 20:00 Two and a half
strakke pakken: men, comedyserie
de makelaars, rea- 20:25 Wegrnisbrui-
lityserie kers!, verkeerspro-
20:30 House, ziekenhuis- gramma
serie
21:30 Voetbal Interna
tional, voetbaltalk
show
21:30 The good wife,
dramaserie
21:25 Top Gear, auto-
magazine
22:30 Hart van Neder
22:45 As the world
22:25 Lost, dramaserie
22:25 Top Gear, auto
land - Late editie
turns, soap
magazine
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws -
Late editie, het
laatste nieuws
23:15 Groeten terug,
23:00 RTL Voetbal: Ju- 23:35 Oprah Winfrey
23:20 Law Order:
23:40 Lauren verslaat:
realityprogramma
piler League - Sa- show, talkshow
Special Victims
De ondergang
menvattingen, sa- (h)
Unit, dramaserie
van Las Vegas
menvattingen
00:05
Running scared
00:00
RTL Poker: Po
00:25
!Huff
00:10
Making of Re
00:40
The Simpsons
02:10
Astro TV
kerkampioen van 01:25
Teleshop 8
member me
01:05
Nachtprogram
03:10
Late night
Nederland
01:26
Sneak preview
00:30
Dirt
mering
00:55
Teleshop 7
02:00
Erostijl
01:45
Nachtprogram
02:05
Poker after dark
00:56
Poker babes
05:00
Chat TV
mering
02:50
Nachtprogram
03:00
Sneks
05:30
Blik op de ster
mering
05:00
Car tracks
ren
-
Desondanks is Raes, zelf een groot
fan van Mutsaers' werk, tevreden
over het resultaat. „Bij veel schrij
versportretten zie je de schrijver
die voor zijn eigen boekenkast uit
eigen werk voorleest, ik wilde een
sprankelende en verrassende film
maken. Wat ik wilde laten zien, is
dat zij iemand is die op een heel
bijzondere manier naar de wereld
kijkt en bij wie de wereld ook kei
hard binnenkomt. Ondanks al die
verschillende materialen in de film
heb je het gevoel dat het één melo
die is geworden. En dat het een
ode is aan haar als kunstenaar."
Het uur van de wolf - De wereld van Char
lotte Mutsaers, Nederland 2, 22.50 uur.
In het letterkundig Museum Den Haag
is vanaf vandaag t/m 29 augustus de
overzichtstentoonstelling van Charlotte
Mutsaers, Paraat met pen en penseel.
00
o
(O
K>
O
NJ
O
O
IO
N>
N>
UI
O
i
f f kS W'J
I
jH
-v.
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 Trugkieke
18:30 Zeeland nu
18:45 Weer
18:50 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één. 12:00
12:15 De rode loper. 12:35
Blokken. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Man
bijt hond. 14:00 Ongerept
Australië. 14:25 Thuis. 14:50
Clips. 15:00 Braambos. 15:30
Midsomer murders. 17:05
Vrolijk Vlaanderen. 17:35 Bu
ren. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:35 Blokken.
19:00 Het journaal. 19:40 Man
bijt hond. 20:05 Het weer.
20:10 Thuis. 20:40 Goeie vrij
dag. 21:50 Hope Springs. 22:40
Lotto. 22:46 KENO-uitslagen.
22:47 EuroMillions. 22:50 Het
journaal laat. 23:05 Studio
1.23:31 Winst Lotto. 23:32
Het weer. 23:35 Breaking and
entering.
Beige 2
07:05 SamSam. 07:15 Ha-
zentem Internationaal. 07:25
Disney's Legend of Tarzan.
07:45 Sally Bollywood. 08:00
Samson en Gert. 08:25 Zoe
Kezako. 08:40 De kinderpuz
zel: De 32.08:50 Karrewiet.
08:58 08:59 CANVAS. 09:00
Terzake. 09:40 Winterbeelden.
12:0015:29 KETNET. 15:30
Hopla. 15:35 Musti. 15:40 Bol
en Smik. 15:55 Bob de Bouwer.
16:05 Mickey Mouse clubhuis.
16:30 Samson en Gert. 16:55
Hazentem Internationaal.
17:10 Disney's Legend of
Tarzan. 17:35 Sally Bollywood.
17:50 De kinderpuzzel: De
32.18:00 Karrewiet. 18:10
Ketnetpop3.18:25 Lolmops.
18:40 Bel's boys. 18:55 Spet
ter. 19:10 De kinderpuzzel:
De 32.19:20 Karrewiet. 19:30
Lizzie McGuire. 19:5119:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
Band of brothers. 21:40 Co
medy casino. 22:05 Desperate
housewives. 22:50 Bracke
op vrijdag. 23:30 Deadwood.
00:25 Mag ik u kussen?
RTBF1
08:50 Télétourisme hebdo.
09:15 Romance d'été. 10:50
Sans chichis. 11:51 Questions
d'argent. 11:55 Table dester-
roirs. 12:05 Feux de l'amour.
12:50 Weerbericht. 12:55
Questions d'argent. 13:00
Nieuws. 13:35 Weerbericht.
13:45 Télétourisme quotidien.
13:55 Lerenard. 14:55
Navarro: Meurtre d'un salaud.
16:50 Boston justice. 17:40
FBI, portés disparus. 18:30 Le
6 minutes. 18:40 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:22
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Super lotto- en joker-
trekking. 20:15 Weerbericht.
20:20 C'est du Beige. 20:50
Les ex de mon mee. 22:40
Euromillions - uitslagen. 22:50
Auto mobile. 23:19 Capsule
biodiversité. 23:21 Questions
d'argent. 23:25 Super lotto- en
jokeruitslagen. 23:26 Opinions
- PS. 23:40 Cinquante degrés
nord. 00:25 Le 12 minutes.
RTBF2
09:05 C'est vous qui le dites.
11:00 Matière grise express.
11:10 30 Rock. 11 ^Ques
tions d'argent. 11:40 Plus
belle la vie. 12:05 Toutè une
histoire. 13:05 Matière grise
express. 13:15 Une brique dans
le ventre. 13:40 Sans chichis.
14:35 FBI, portés disparus.
15:25 C'est pas sorcier. 15:50
Tekenfilms. 17:00 Les niouzz.
17:10,17:30 Marsupilami
houba houba hop! 17:55 Air de
families. 18:05 Tout le monde
veut prendre sa place. 18:55
Plus belle la vie. 19:25 Les Grif
fin. 19:50 Le meilleur du web.
19:55 Beursberichten. 20:05
St. Jacques... La mecque. 21:55
Le chemin de croix. 23:33
KENO. 23:34 Weerbericht.
23:40 Le 12 minutes. 23:55
Beursberichten. 00:00 Dans
tes rêves.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:00 The day
Jesus died. 11:00 Homes under
the hammer. 11:55 BBC News.
12:00 To buy or not to buy.
12:45 Cash in the attic. 13:10
BBC News. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:15 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:25 Camp
Rock. 15:55 The sound of
music. 18:45 The weakest link.
19:30 Nieuws en weerbericht.
19:45 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 Masterchef. 21:00
EastEnders. 21:30 Ql. 22:00
Ashes to ashes. 23:00 BBC
News. 23:10 Regionaal nieuws
en weerbericht. 23:15 Weerbe
richt. 23:20 Friday night with
Jonathan Ross. 00:20 The
National Lottery EuroMillions
draw.
BBC 2
07:00 Brum. 07:10 Pablo the
little red fox. 07:15 Pingu.
07:20 Zigby. 07:30 Wibbly Pig.
07:40 Pinky Dinky Doo. 08:00
Green Balloon Scrapbook.
08:25 Finley the fire engine.
08:35 Kerwhizz. 09:00 Pinky
and Perky. 09:15 ChuckleVisi-
on. 09:30 Copycats. 10:00 Pla
net Ajay. 10:30 The slammer.
11:00 Sorry, I've got no head.
11:30 Prank patrol. 12:00 Jump
in! 13:20 4 for Texas. 15:15
Animal park. 16:00 Diagnosis
murder. 16:45 Flog it! 17:30
Pointless. 18:15 Escape to
the country. 19:00 Eggheads.
19:30 Antiques road trip. 20:00
Simon King's Shetland diaries.
21:00 Mastermind. 21:30
Gardeners' world. 22:30 Indian
Hill Railways. 23:30 Papillon.
Ouitsiand 1
07:50 Willi wills wissen. 08:15
Fünf mal Gott - Kinder und
ihre Religion. 08:45 Hanas
Geschichte. 09:45 neunein-
halb. 09:55 Tagesschau. 10:00
Evangelischer Gottesdienst
zum Karfreitag. 11:00 Papst
Johannes Paul II.. 13:05 Tages
schau. 13:10 Hauptsache Fe-
rien. 14:50 Tagesschau. 14:55
Die Bremer Stadtmusikanten.
15:55 Die kluge Bauerntoch-
ter. 16:55 Tagesschau. 17:00,
18:30 Liebe und weitere Kata-
strophen. 20:00 Tagesschau.
20:15 Haltet die Welt an. 21:45
Beckmann - Spezial. 22:45 Ta-
gesthemen. 22:58 Das Wetter
im Ersten. 23:00 Casino.
Duitsland 2
07:35 In einem Land vor un-
serer Zeit. 08:45 heute. 08:50
Pippi Langstrumpf. 10:25
Die wilden Hühner. 12:10
heute. 12:15 Klange des Him-
mels. 13:15 Die Passion der
Holzschnitzer. 14:00 Goldenes
Feuer. 15:30 heute. 15:35
Ben Hur. 19:00 heute. 19:14
Weerbericht. 19:15 Silberkugel
der Superlative - Der Berliner
Fernsehturm. 19:30 Terra X:
Schatzjagd in derTiefe. 20:15
Der Alte. 21:15 SOKO Leipzig.
22:45 heute-journal. 22:59
Weerbericht. 23:00 Elizabeth
- Das goldene Königreich.
Discovery
08:30,08:55 Wheeler dealers:
Porsche 928.09:20 American
chopper: NY Giants bike.
10:15 Overhaulin': Pop star
steal. 11:10 How it's made:
Steel shipping drums/Police
whistles/Miniature train cars.
11:40 How it's made: Ice
cream cones/Tent trailers/Shoe
polish/Pliers. 12:05 Disaster
on K2.13:05 Deadliest catch:
Lobstermen: The draggers
are coming. 14:05 Birth of a
racer. 16:05 Chop shop: Car
fireworks. 17:05 Robocar.
18:05 Mythbusters: Supersized
myths. 20:05 Fifth gear. 20:35
Mighty ships: MV Paul R. Tre-
gurtha. 21:35 Black gold. 22:35
Destroyed in seconds. 23:00
Deadliest catch: Fresh blood.
00:00 Outlaw bikers.
National Geographic
07:00 Prove it! 07:30 Wat is
wat: Schepen. 08:00 Monkey
thieves: Street life. 08:30
Heads up: How do you drive
a space robot? 09:00 Animal
inspectors. 09:30 Zoo tales.
10:00 Shark men: First bite.
11:00 Is it real?: Sleepwalking
murders. 11:30 Seconds from
disaster: Comet. 12:00 Don't
tell my mother...: Pakistan.
13:00 Bite me with Dr Mike
Leahy: USA. 14:00 Is it real?:
Exorcism. 14:30 Seconds from
disaster: Munich Olympic
massacre. 15:00 Air crash
investigation: Racing the storm.
16:00 Shark men: Off the
hook. 17:00 Big, bigger, big
gest: Submarine. 18:00 World's
toughest fixes: UK bridges.
19:00 Air crash investigation:
Racing the storm. 20:00 Is it
real? The Da Vinci Code. 20:30
Seconds from disaster: Texas
refinery disaster. 21:00 Air
crash investigation: The plane
that vanished. 22:00 Under
world: London. 23:00 Air crash
investigation: The plane that
vanished. 00:00 Underworld:
London.
TMF WËSKË-
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:40 TMF Toons: Bagukan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:40 TMF Toons: Kappa
Mikey. 09:00 Your chart. 10:00
10 X. 11:00 TMF hits. 12:00
TMF Dance. 13:00 10 X. 14:00
serveert. 14:30 TMF hits.
15:00 Your chart. 16:00,16:30
TMF snow kicks. 17:00 Kijk dit
nou live. 17:50 TMF hits. 20:00
Your chart. 21:00,21:30 Check
it! 22:00 TMF in de mix. 23:00
TMF Dance.
MTV
09:00 Rewind. 10:00 3 from
1.11:00 Top 11 at 11.12:00,
12:25 My super sweet 16.
12:50-14:05 Herhalingen My
super sweet 16, My super
sweet 16.14:35 My super
sweet 16.15:25 Made. 16:15,
16:40 My super sweet 16.
17:10 The hills. 17:35 The city.
18:00 Brooke knows best.
18:30,18:55 Room raiders.
19:20 The X-Effect. 19:50 My
super sweet 16.20:15 Life of
Ryan. 20:40 Cribs. 21:10 MTV
World stageNirvana. 22:05
Busted. 22:30 Jackass. 22:55
Nitro circus. 23:20 Fist of Zen.
23:50 After hours.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Outremers. 09:00 Flash. 09:05
Les escapades de Petitrenaud.
09:35 Silence qa pousse. 10:00
Flash. 10:05 Le plus grand mu-
sée du monde. 10:30 Plus belle
la vie. 11:00 La petite vie. 11:3G
Nec plus ultra. 12:00 Flash.
12:05 Escapade gourmande.
12:30 Artisans du changement.
13:30 Belgisch nieuws. 14:05
Un homme d'honneur. 15:30
Terres arctiques. 16:00 Nieuws.
16:25 Kaamelott. 16:30 Ques
tions pour un champion. 17:00
Médias, le magazine. 18:00
Nieuws. 18:20 L'invïté. 18:30
Le journal de l'éco. 18:35 Pékin
Express, la route des dragons.
20:30 Frans nieuws. 20:55
Otto, Ie gardien de l'art con
temporain. 21:00,21:55 Avo-
cats et associés. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:50 Un
village franqaix.
Eurosport
08:30 Snooker. 11:30,12:00
Tennis. 13:30 Snooker. 16:30
Kunstschaatsen. 18:00 Tennis.
19:00 Eurogoals flash. 19:10
Tennis. 20:00 Snooker. 22:00
Sterkste man. 23:00 Planet
Armstrong. 23:15 Eurogoals
one to one. 23:30 YOZ. 00:00
Free ride spirit. 00:15 Snooker.
CNN
07:00,08:00 World report.
08:30 World sport. 09:00
World report. 09:30 World
business today. 10:00 World
news. 10:15 CNN Marketplace
Middle East. 10:30 Best of
BackStory. 11:00 Larry King
live. 12:00 World report. 12:30
World sport. 13:00 World
report. 14:00 Amanpour..
14:30 Best of BackStory. 15:00
World business today. 16:00
International desk. 17:00 The
brief. 17:30 World sport. 18:00
World report. 18:30 Political
Mann. 19:00 International
desk. 20:00 Quest means busi
ness. 20:45 CNN Marketplace
Middle East. 21:00 Amanpour..
22:00 Connect the world
with Becky Anderson. 23:00
BackStory. 23:30 World sport.
00:00 The situation room.
Meewerken aan de documentaire viel voor Charlotte Mutsaers niet mee
omdat haar privéleven te veel werd blootgelegd. foto GPD