Overige Etertehian (Tlensenllflq.nl vrijdag 2 april 2010 familieberichten 14-1 Lieve oma, slaap maar zacht. Door de mooie stille nacht. Doe je beide ogen toe. Want je bent zo moe, zo moe. Lieve oma, slaap maar zacht. Onze moeder, oma en overoma is niet meer bij ons. Na een mooi en soms ook moeilijk leven is van ons heengegaan Geertruida Neeltje Traas sinds 11 oktober 1978 weduwe van Andries C. Staal Ze was bijna 98 jaar. We zullen haar heel erg missen. Krabbendijke: Truida en Piet van Weele Kwadendamme: Rien en Gaby van Weele Marijn, Meike, Angel Drunen: André en Jenet van Weele Martijn, Lisanne 31 maart 2010 Correspondentieadres: Fam. van Weele Doelstraat 76, 4416 BJ Krabbendijke De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 3 april om 11.00 uur in de 'Meiboom', Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Meiboom'. Onze grote dank gaat uit naar het personeel van 'Nieulandeen 'Ter Weel' voor de geweldige goede verzorging aan haar besteed. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote droefheid hebben wij vernomen dat van ons is heengegaan onze lieve en altijd zeer gewaardeerde tante Trui Geertruida Neeltje Staal-Traas Krabbendijke: Marien en Dingena Nieuwenhuize-Traas Yerseke: Jaap en Paulien van Iwaarden-Traas Krabbendijke, 31 maart 2010 Met verdriet heb ik kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve vriendin Trui Staal-Traas Maatje Breker-Lindenbergh, Kamer 132, Huize Nieulande, Krabbendijke Verdrietig zijn we nu onze lieve en altijd meelevende "bure Trui" is overleden, mevrouw A.C. Staal-Traas We wensen de familie veel sterkte toe. Adri en Ella Marijke en Piet Marion en Floor Wim en Anneke Johannes 6:16-21 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u verdrietig mede dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Willem Vos echtgenoot van Corrie Vos-Sturm in de leeftijd van 78 jaar. Oost-Souburg: Corrie Vos-Sturm Rijkevoort-de Walsert: Nel Nabuurs-Vos Fons Nabuurs Eline, Arco Ritthem: Jan Vos Hans Vos Esther Lous Oost-Souburg: Hannie Vos Peter Poppe Wilco, Danny 4388 KD Oost-Souburg, 31 maart 2010 Burgemeester Stemerdinglaan 194 De afscheidsdienst, welke geleid zal worden door Ds. L.A. Woltering, zal worden gehouden dinsdag 6 april om 13.00 uur in het kerkgebouw "Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.15 - 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in gebouw "De Ark" naast de kerk. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats aan de Molenweg te Öost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ark". Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Willem Vos Breskens: Neel Vergouwe-Vos Krabbendijke: Anna Vos-de Graaf Oostkapelle: Tine en Cor de Voogd-Vos Oost-Souburg: jaap en Bep Vos-Geertse Linschoten: Kees Vos Klundert: Johan en Dora Vos-van Belzen Aagtekerke: Piet Vos en Riet Willemse Neven en nichten Toch nog onverwacht hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Willem Vos A. Koole-Sturm G. Sturm M. Sturm Neven en nichten Dmikbsiulstó De zeer vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader Johannes Blankenburgh maken het ons onmogelijk U persoonlijk te bedanken. Hiervoor willen wij U langs deze weg hartelijk danken. A. Blankenburgh-Minderhoud Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, april 2010 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Een kaart, brief of bloemen, of er alleen maar te zijn. Het wös voor ons een troost in deze moeilijke tijd. Voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opi Maarten Olivier Hanse zeggen wij u hartelijk dank. Betsy Hanse-Kooman kinderen en kleinkinderen Burgh-Haamstede, april 2010 Graag Willen wij u hartelijk bedanken voor het hartverwarmende meeleven, uw gebed en betrokkenheid tijdens zijn ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en liefdevolle opa Cornelis Antonie Stouten Kees - Ook bedanken wij dr. R. Smits voor de liefdevolle begeleidingen team Buurtzorg "Duiveland" die ons de laatste dagen hebben bijgestaan. Coby Stouten-Flikweert Jan en Paulina Nanneke en Jan Dirk Christine en Dennis en kleinkinderen Oosterland, april 2010 Hartverwarmend waren de vele kaarten, telefoontjes en fijne gesprekken na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Adriaan Pieter de Vrieze Adrie Voor uw medeleven alsook uw aanwezigheid bij het afscheid zeggen wij u hartelijk dank. Het is fijn te weten dat zo velen van hem hielden en hem waardeerden. Pie Langestraat-Rehorst loke en Thom Hermine en Jan en kleinkinderen Zierikzee, april 2010 dag en nacht bereikbaar 0118 413 417 TXJ77 1 Van Dishoeckstraat 620. 4382 XW Vlissinqen info@uzzl.nl Van der Hooft Uitvaartzorg C.W. de Kok C. de Kok van der Hooft Schoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Wwww.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepao 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 H Vaar een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland www.oitvaart*org£entr«m.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE ARENSMAN uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Ui jl voor uitvaartverzorging op geheel schouwen-duiveland telefoon 0111-412877 11

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 43