Henk Maas Henk 40 I familieberichten vrijdag 2 april 2010 fllensenüriq.nl ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De vogels trekken weg De bladeren ruisen in de wind De storm steekt op en toen werd het stil Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vaderen opa Philippus Koster 13-10-1926 Yerseke 29-3-2010 Yerseke: KoenJette On no en Lotje, TomLieve Yvon Niels en Suzanne Bonheiden (B): Jan en Beatrize Dennis, Denny Steffie enTimo Breda: LennieenRuud Diederick Rutger Rotterdam: Koosje Sven Correspondentieadres: Lennie Koster Wijdenesstraat3 4834 KE Breda De begrafenis heeft donderdag 1 april in familie kring plaatsgevonden op de Algemene Begraaf plaats te Yerseke. Zwijgzaamstil en zonder klagen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zó ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man. onze pa en trotse opa Adriaan Jacobus de Kruijter Addy echtgenoot van Ivonne Sophie de Zutter Hij overleed in de leeftijd van 63 jaar. Yvonne de Kruijter-de Zutter Erikt Eric Kelly, Maureen Marjan en Ad Niek, Judy 31 maart 2010 Papaverstraat 4,4511 HC Breskens U kunt afscheid nemen van Addy in het mortuarium. Pastoor van Genklaan 6" te Oostburg, op zaterdag 5 april van 16.30 tot 17.00 uur. De begrafenis wordt gehouden op dinsdag 6 april om 10.00 uur op de gemeentelijke begraafplaats aan de Ringlaan te Breskens. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in café de Heeren van Amstel, Spuiplein 41 te Breskens. "Sommige dingen kun je niet tegenhouden Onze lieve dappere. Jan, pap en opa touw is overleden Jean André Charles Livain Makassar, 9 juli 1939 Goes, 31 maart 2010 Hij wilde nog zo graag Margriet Livain-Donders Margriet en Jim Morgan Bemadette en Ferdinand Isidoor Wielingenstraat 27 4301 XMZierikzee De Eucharistieviering zal gehouden worden woensdag 7 april om 12.00 uur in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Na de viering is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. De crematieplechtigheid zal om 15.00 uur plaatshebben in crematorium "Zoomstede", Mastendreef 5 te Bergen op Zoom, daarna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Zeg ons dat het niet waar is. Onze rots in de branding, onze allerliefste zoon, broer, zwager en oom Henk Maas Hendrik A driaan 19-04-1960 31-03-2010 is aan zijn laatste grote reis begonnen. Zijn liefde en zorg voor ons blijven ons bij. Domburg: Jan t en Leintje Maas-Provoost Frank Maas Louis i' Neerbeek: Annemarieen Hans Draper-Maas Christel en Kareem Roel De rouwstoet vertrekt dinsdag 6 april om 11.15 uur vanaf Duinenburg 13 naar het Schuttershof waar om 11.30 uur een afscheidsbijeenkomst gehouden zal worden. Om 12.-00 uur brengen wij Henk naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Domburg (ingang Babelweg). Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Correspondentieadres: Duinenburg 13,4357 EC Domburg Dat een leven geheel onverwacht eindigt is voor velen van ons nauwelijks te begrijpen, hoewel wij dat wel proberen. Henk Bep Provoost Kees en Bep Provoost Wim en Angèle Provoost Johan van Velzen Neven en nichten We wensen Leintje, Annemarie, Frank, Hans, Roel, Christel en Kareem heel veel kracht toe. Dood is alleen wie vergeten word. Wij zullen je nooit vergeten. Met droefheid hebben wij vernomen, dat voor onze geliefde neef Henk Maas de tijd gekomen is om aan zijn laatste reis te beginnen. Familie Maas-de Kuijper: Tante Willie Sonja en Geert, Roel, Denise, Cindy Tom en Britta, Samantha,Timothè, Maks, Celin Magda en Gosse, Sietske. Alex en Nienke, Michaela, Alea Familie Maas-van de Kreeke: Cees en Francien Martin en Manuela, Naomi, Tristan Familie Davidse-Maas: Corrie en Karei, Michiel, Mirjam Willy en Kees, Linda, Paul en Marianne, Esmèe, Mano Familie Maas-Rotte: Ome Henk en Tante Suus Sybille, Suzanne, Fleur Carolien en Frank Bettina en Arend, Martijn, Carolien Wij wensen Tante Leintje, Frank, Anne en Hans, Roel en Kim veel sterkte om dit tragische verlies een plaats te kunnen geven. Turut berduka cita atas meninggalnya Nakman Manurung Maartje Appels Martupa Lumobi Lieve Henk, Zoveel mooie herinneringen. Goeie reis! Flans, Willemien en Annabel "de zoute zee slaat een diepe zilte zucht Blof Diep geschokt en intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze goede vriend en dierbare collega Henk Maas Ons medeleven gaat uit naar familie en vrienden en wij wensen hen heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. "Het strand zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou Hans van Zetten llona Sips Edwin Beusen Nakman Manurung Koen Gabrielse Hubert Moerman Hier aan de kust de Zeeuwse kust Blof Diep geschokt en zeer verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze dierbare collega Henk Maas Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte toe om dit grote verdriet te dragen. Namens alle strandwachten en oud-strandwachten Met ongeloof en verdriet hebben we gehoord dat onze henk er niet meer is. Namens iedereen van kafe domburg wensen we famillie, vrienden en collega's van henk veel sterkte, en zullen het zelf ook heel hard nodig hebben. Uit het zicht gevaren, maar voor altijd in ons hart. Met veel verdriet delen wij mede dat rustig en kalm is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze pa en opa Jan Visser echtgenoot van Janny de Kok Hij is 86 jaar geworden. Terneuzen J.A. Visser-de Kok Middelburg Ko en Lia Visser-Simons Koen Lisanne Tim en Rebecca 31 madrt 2010 Churchilllaan 570 4532 MB Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 3 april om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig ben ik door het overlijden van mijn zwager Jan Visser Terneuzen, 31 maart 2010 Tanny de Kok-de Smit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42