ÜvarJsdöfj (J) fflensen.inq.nl 361 familieberichten donderdag 1 april 2010 Herenigd met zijn grootste liefde is onze geliefde dappere Pa, schoonvader, opa en overgrootvader Dingeman Willem de Visser weduwnaar van Dina Pieternella de Visser-Theune overleden op 81-jarige leeftijd in het bijzijn van zijn drie dochters. 28-12-1928 31-03-2010 Middelburg: Paula en Chris de Boks-de Visser Margot en Jeroen Petra en Ralph Christina enEdo Opafufu van Robbin en Caressa Rozenburg: Adrie en Hans Pols-de Visser Hanneke Paulette en Koen Middelburg: Rinus in herinnering Bergen op Zoom: Diana en Paul Free-de Visser Pa is thuis bij Paula alwaar geen bezoek en wordt in besloten kring begraven te Middelburg, geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Paula de Boks-de Visser, Nadorstweg 73,4353 AL Middelburg Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, de stilte deed vaak zeer, de moeder en oma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, bedanken we je voor wat je hebt gedaan. Verdrietig geven wij u kennis dat, omringd door degene die haar het meest nabij waren, rustig is ingeslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Anna Maria de Looze-Sinke sinds 1989 weduwe van Marinus Jan de Looze in de leeftijd van 90 jaar. Zierikzee, Theo de Looze Lia van de Velde Dordrecht Cocky van den Hurk-de Looze Jan van den Hurk Rotterdam, Heieen de Looze Ed Bellaart Almere, Rinie de Looze Oosterland, Annemarie Le Comte-de Looze Piet Le Comte kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, 29 maart 2010 O.F. Weisestraat 20 Correspondentieadres: Margrietstraat 47 4307 BT Oosterland De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal, op verzoek van onze moeder en oma, in besloten kring plaats hebben. In verband met overlijden van onze vader/schoonvader D.W. de Visser is Bloemenhandel de Boks Nadorstweg 73,4333 AL Middelburg GESLOTEN en rijden de bloemenwagens niet op vrijdag en zaterdag. Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Lydie de Groot-Boertjes Onze gedachten zijn bij Jan, Marion, Rick en de verdere familie. Rinus en Sari de Croot-Koole Samantha, Pedro en Elise Michel (in herinnering) Rachel Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare collega Lydie de Groot-Boertjes op 29 maart 2010 in Middelburg. Lydie was als Adviseur Kwaliteit Ei kennen sinds 2006 werkzaam bij Kenniscentrum Calibris in de regio Zuid west. Wij herinneren ons Lydie als een prettige en enthousiaste collega, die zich altijd ten volle heeft ingezet voor onze organisatie en tot het einde toe betrokkenheid toonde bij haar werk. Wij zullen Lydie missen. Ons medeleven gaat uit naar haar familie en vrienden en wij wensen hen veel sterkte en troost. Namens Kenniscentrum Calibris, Directie en medewerkers Personeelsvereniging Afgelopen dinsdagochtend bereikte ons het bericht dat onze collega is overleden Lydie de Groot Wij vinden het een enorm voorrecht dat wij deel uit mochten maken van haar laatste levensfase. Haar betrokkenheid bij het werk en haar interesse in onze persoonlijke bezigheden was tot op het laatste moment heel bijzonder. In onze relatie met Lydie werden de kleine dingen groot. Onze gedachten gaan uit naar Jan, de kinderen en kleinkinderen. Willy Dek en Christel Schaafsma We willen alle medewerkenden van Buurtzorg "Bruinisse" en Allévo "Borrendamme" en dr. M. Speelman-Verburgh bedanken voor de goede zorg en begeleiding. Familie de Looze "Ik heb de Afrijd gestreden. Ik Heb mijn plicht gedaan, maar als. leven lijden wordt dan wil ik gaan... 'Intern verdrietig, maar val bewondering vaar zijn ap timisme en wilskracht tijdens, een kans laze en oneerlijke ziekte,hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Jacab de TVaaijer Jaap in de leeftijd van 73 jaar. 'Uit aller naam: Q.T.'lC. de rkfaoijer-'Reiivekamp Middelburg30 maart 2010 iSassenburg. 123, 4385 EC Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden ap zaterdag 3 apiil om 13.30 uur in het ci-ematorium aan de Westelijke Oude iCavendijk 3 te 'Middelburg, 7Va de plechtigheid. i.& er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruinite van hiet crematorium. liever geen bezoek aan huis, Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. Verdrietig zijn we door het trieste overlijden van ons lid van verdienste Jaap de Nooijer Jaap was een betrokken en gewaardeerd bestuurslid, die 18 jaar als leider van het rondzendverkeer mede het gezicht van de vereniging bepaalde. Wij wensen Gré en haar familie moéd en sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur van de Vlissingse Filatelisten Vereniging Zwijgzaam, stil en zonder vragen wilde hij zijn ziekte dragen Hij vocht met al zijn levenskracht voor elke nieu we dag en nacht Zo is hij langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden En na een dappere maar ongelijke strijd uit zijn lijden nu bevrijd Met veel verdriet, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jaeob Otte Jaap Nisse, 18 februari 1928 Vlissingen, 30 maart 2010 T. Otte-Koole Ineke en Manfred Marcel en Talitha Kian, Yara Jordy Scheldestraat 1-253 4381 RP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 2 april van 19.00 tot 19.30 uur in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Overeenkomstig de wens van de overledene, zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Wij willen dr. F.A.N. Bronzwaer, dr. M. Bordui en het personeel van Zorgstroom danken voor de goede zorg. Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je had geleden, onuitputtelijk was je kracht. Maar ook hieraan kwam een einde, het deed je zeer ons te laten staan. Maar hiermee hebben we vrede, omdat je nu kunt rusten.gaan. Bedroefd maar ook dankbaar dat verder lijden .haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen mijn vriendin, mijn moeder, onze zus en schoonzus Lucija Stambulac gehuwd geweest met Piet Timmerman t A Plat - Dubrovnik, - f Goes, 27 augustus 1947 30 maart 2010 's-Heerenhoek: Rinus Franse Ronald Timmerman Familie Stambulac Familie Timmerman Japie Correspondentieadres: Marktstraat 15,4453 AJ 's-Heerenhoek Op vrijdag 2 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen van Lucija in het mortuarium naast de kerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 6 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de 'leugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Er zijn in ieders leven momenten van geluk Een zeepbel vol met kleuren Maar opeens spat ze stuk. Uiteen in duizend druppels die glanzen als dauw Dan verbleken al die kleuren Wat overblijft isde gedachte aan jou. Blij dat we jou gekend hebben Lucija Vriendin van onze broer Rinus Kwadendamme: Jan f en Paula Franse Oost-Souburg: Piet en Catharien Franse Goes: Ko t en Jannie t Franse' 's-Heerenhoek: Catrien en Han de Jonge Westdorpe: Bertus en Suzan Franse 's-Heerenhoek: Nel en Han de longe 's-Heerenhoek: Margaret en Kees Rentmeester Neven en nichten Rinus we wensen je veel sterkte met het verwerken van dit verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38