vier maanden volgeboekt Middelburg zoekt naar oplossing voor G-team Jaren zestig herleven Amem"'^e op Vlissings Lentefeest 15^u^p"nfn komende maand officieel geopend door gedeputeerde Van Waveren Voorjaarsbeurt, verwen uw tuin! onelinehovenier.nl donderdag 1 april 2010 door Annemarie Zevenbergen VLISSINGEN - De liveshows van X-factor haalde ze net niet, maar Romy Sharon Uitdehaag is wel li ve te horen tijdens het 27-ste Lions Lentefeest in het Vlissingse Arsenaalcomplex. De 20-jarige studente musicologie aan de Roosevelt Academy treedt op 10 april op tijdens het feest, sa men met de band Rocksession. Zij brengen dan de primeur van het programma The Magical 6o's Tour. Band en zangeres werkten een jaar aan de show, die het pu bliek meeneemt naar de hoogtijda gen van de muziek uit die tijd. Te horen zijn nummers van onder an deren The Beatles, Jefferson Airpla ne, Van Morrison en The Rolling Stones. Verder zijn er tijdens het Lente feest optredens van Do, Des'Ray, Simone Roerade, Shirma Rouse, Hugh Kanza, Twice en The Hype. Zoals gebruikelijk gaat de op brengst van het Lionsfeest naar goede doelen, zoals de Ravestein- school voor een bezoek aan het Kerstcircus, Stichting Panorama Walcheren, orkest de Zeeuwse Mu zikanten, Stichting Steun Kinde ren Indonesië en Stichting het wer kende Zeeuwse trekpaard. Het Len tefeest begint om 20.30 uur. ARNEMUIDEN - De scouting in Arne- muiden krijgt een nieuw gebouw aan de Steigerweg. Het oude clubgebouw aan de Dok straat moest wijken voor bouw werkzaamheden. De Baden Powell Groep zat sindsdien tijdelijk in een pand aan de Zuidwal, maar dat voldoet niet. Er is geen speel ruimte. Voor een scoutinggroep is dat een groot manco. Aan de Steigerweg is nu plaats ge vonden voor bouw van een nieuw clubhuis. B en W stellen de raad voor om hier geld voor uit te trek ken. Bovendien wordt geprobeerd er Europese subsidie voor te krij gen. door Theo Giele Terwijl nog druk wordt gewerkt aan de inrichting van het nieuwe kampeerterrein Het Hoge Licht bij Westkapelle, zijn de eerste 'bewoners' van de 180 vaste 'huizen-op-wielen' er alvast aan de wandel. foto Lex de Meester MIDDELBURG - De gemeente Mid delburg bekijkt of acht voetballer tjes van het G-team van Zeelandia Middelburg rechtstreeks van school naar de club gebracht kun nen worden. De acht kinderen gaan naar het speciaal onderwijs in Goes. De re gels van het leerlingenvervoer be palen dat ze van huis naar hun school, De Sprienke, worden ge bracht en terug. Dat geldt ook voor de dag dat ze training heb ben. De regels verhinderen dat het bus je hen meteen van school naar het trainingsveld in Middelburg brengt. Eerst worden de acht kin deren afzonderlijk thuis afgezet en vervolgens moeten hun ouders ze naar sportpark Veersepoort breng en. Het gaat om drie kinderen uit Vlis- singen, drie uit Middelburg en kin deren uit de gemeenten Veere en Borsele. Het Middelburgse PvdA-raadslid Ernst Radius heeft het college van burgemeester en wethouders ge vraagd van de regels af te wijken of die regels te wijzigen. De kinde ren rechtstreeks van school naar de voetbalclub brengen is immers voor alle partijen voordeliger. B en W zijn het met Radius eens. Het college stelt verder het belang rijk te vinden dat ook kinderen met een handicap kunnen spor ten. Het college zegt bereid te zijn de kwestie 'praktisch' op te lossen, zonder daarvoor de hele verorde ning leerlingenvervoer te wijzigen. Samen met ouders, de andere ge meenten en de vervoerders hopen burgemeester en wethouders de zaak binnen een maand te hebben geregeld. www.tmcwoonwinkels.nl Topmerk Tapijt: Bergen op Zoom Goes Koudekerke I Kruiningen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 25