301 sport Spanning juist onderin bij zaalvoetbal Van Gaal mag onverwacht nog ONTSNAPPING Bayern München wint in de kwartfinales van de Champions League op de valreep het thuisduel met Manchester United: 2-1. Olympique Lyon zit op rozen na 3-1-zege Lehmann (40) kondigt afscheid aan Elleboogstoot kost Amoah twee duels ADO toch verder zonder Atteveld Zilver voor Oranje op EK dammen woensdag 31 maart 2010 De Manchester United-spelers Wayne Rooney (rechts) en Nemanja Vidic vieren de vroege 0-1 van-de Engelsman. Bayern München zou uiteindelijk nog wel wirmen. foto Daniel Maurer/AP LYON Olympique Lyon is nog steeds kans rijk om voor het eerst in de clubhis torie de halve finale van de Cham pions League te halen. De ploeg zet te gisteren in een Frans onderonsje rivaal Bordeaux op een redelijke achterstand (3-1), waardoor de re turn over ruim een week een inte ressante avond gaat worden. De Argentijn Lisandro Lopez scoor de twee keer voor de thuisploeg, waarvan één vanaf de strafschop stip. Michel Bastos maakte de twee de treffer van Lyon. Marouane Cha- makh scoorde tegen. STUTTGART Jens Lehmann beëindigt na dit sei zoen zijn loopbaan. Dat heeft de doelman van VfB Stuttgart giste ren op een persconferentie bekend gemaakt. De veertigjarige Lehmann verde digde tijdens het wereldkampioen schap van 2006 en de Europese ti telstrijd van 2008 het doel van de Duitse nationale ploeg. Hij speelde 61 interlands. Jens Lehmann volgt komende zomer het WK voetbal in Zuid-Affi- ka als analist van de Duitse televi sie. ZEIST NAC kan de tweede komende duels niet beschikken over aanval ler Matthew Amoah. De 29-jarige Ghanees accepteerde gisteren een schikkingsvoorstel van de aankla ger betaald voetbal vanwege het uitdelen van een elleboogstoot in de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag (3-0). De arbitrage ontging het incident, maar op tv-beelden was duidelijk te zien dat Amoah ADO-speler Wesley Verhoek een elleboogstoot gaf. DEN HAAG ADO Den Haag maakt het seizoen af zonder trainer Raymond Atte veld (43). Dat heeft de eredivisie club gisteren laten weten. In een verklaring geeft ADO Den Haag aan dat de club de omstandighe den zo optimaal mogelijk wil ma ken om handhaving in de eredivi sie af te dwingen. Maurice Steijn wordt nu tijdelijk de opvolger van Atteveld, die maan dag nog te horen had gekregen dat hij mocht blijven. Die dag was er uitvoerig crisisberaad geweest. TALLINN De Nederlandse dammers hebben gisteren op het EK voor teams in Tallinn zilver veroverd. Oranje had op de slotdag vrij en zag concur rent Wit-Rusland gelijkspelen te gen Estland: 3-3. De Wit-Russen kwamen daardoor evenals Nederland op 13 punten. Ze pakten het goud dankzij één bordpunt meer: 34-33. Voor Neder land speelden Ron Heusdens, Kees Thijssen, Martin Dolfing en Pim Meurs. Per wedstrijd kwamen drie dammers in actie. door Aector Dooms TERNEUZEN - Het ziet er in de eer ste klasse van het zaalvoetbal Zeeuws-Vlaand eren naar uit dat de degradatiestrijd nog tussen drie ploegen gaat. Reham Vast goed (6-o-nederlaag tegen Benny Sport) heeft als hekkensluiter de slechtste uitgangpositie, maar Wentzler Pauwels (13-0-nederlaag tegen Internetplan/Tempo-Team) en Cargill (11-9-verlies tegen Vin- fo.Tech) blijven voor het Zaam- slagse team nog in het vizier. Bovenaan is de spanning verdwe nen. Internetplan heeft de titel voor het grijpen. Tencezaman is na de 6-4-zege tegen Max Korting Pro Sport en het puntenverlies (6-6) van Amstelhoekje/Bakker te gen De Tukker vrijwel zeker van de tweede plaats. De Tukker-Amstelhoekje/Bak- ker 6-6 (4-4): Een gelijkopgaand duel met een wisselend scorever loop. De thuisclub nam een 4-2- voorsprong, maar Amstelhoekje wist de achterstand teniet te doen. Doelpuntenmakers. De Tukker: Steve Kesteleijn 3, Tom de Smet 2, Jurgen Naeye 1Amstelhoekje/Bakker: Niek de Meijer 4, Randy Lauret 2. 't Bierwinkeltje-D'Ouwe Brug/ Van Opdorp 7-6 (4-2): Het duel verdiende eigenlijk geen winnaar. Het zit D'Ouwe Brug de laatste weken niet mee, want weer ver loor de Sasse ploeg met één doel punt verschil. Doelpuntenmakers, 't Bierwinkeltje: Tim Bogaard, Ferco van der Hooft beiden 2, Roy van Ham, Jan-Willem Tan gelder, Frits Meijer allen 1D'Ouwe Brug/ Van Opdorp: Martijn Marcelis 4, Fabio Sturiale, Tonny van Oosten bei den 1. Max Korting/Pro Sport-Tenceza- man 4-6 (2-3): Een incompleet Max Korting kon de ploeg uit Hulst goed tegenstand bieden. Bij Tencezaman ontbrak ook de moti vatie nu de strijd om het kam pioenschap voor 99 procent be slist is. Alleen Davy Kerstens vormde een positieve uitzonde ring. Doelpuntenmakers. Max Korting/Pro Sport: Antoine Thoen 3, Job Zwegers 1. Tencezaman: Robin Mac Taggart 2, Kieran O'Shea, Koen de Bliek, Gino Her- wegh, Davy Kerstens allen 1 Benny Sport-Reham Vastgoed 6-0 (4-0): De basis voor de over winning werd door de ploeg uit Assenede al voor rust gelegd. Uit blinker Thomas van Kerkvoorde scoorde vier keer voor Benny Sport. Doelpuntenmakers. Benny Sport: Thomas van Kerkvoorde 4, Carlo van de Velde, Stijn Bonne, beiden 1. Cargill-Vinfo Tech 9-11 (5-4): In het doelpuntrijke duel had Cargill lang een voorsprong. Vinfo Tech trok uiteindelijk de winst naar zich toe. Louis van Gaat durfde het niet aan met Arjen Robben. Hij is niet hersteld van een kuitblessure. Doelpuntenmakers. Cargill: Randy van Overmeeren, Nicky Schelfhout beiden 4, Darius Blaszyk 1Vinfo Tech.: Mentor Zaquiri 4, Tahsin Kilic, Yashin Ben Ali beiden 3, Fanny Za quiri 1. Wentzler Pauwels-Internet- plan/Tempo-Team 0-13 (0-6): Eenrichtingsverkeer van de koplo per, waarbij opmerkelijk was dat doelman Mark Fackeldey voor de derde keer op rij de nul hield. Doelpuntenmakers. Internetplan/ Tempo Team: Veli Eryürük 6, Ibrahim Eryürük 3, Mevlud Eryürük 2, Frank van Kouteren, Erik Rodrigo beiden 1. Café De Molenhoek-Vliegende Vaart 7-6 (4-2): Er zat meer in voor Vliegende Vaart, maar de Ter- neuzenaren stuitten op doelman Michael van Langevelde. Doelpuntenmakers. De Molenhoek: Thijs de Blaey 3, Bart Corstanje, Jopie van 't Hof beiden 2. Vliegende Vaart: Can Kiran 3, Kees Duitemeijer 2, Tim de Braai 1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 54