281 zeeland Erik en Jan hebben een neusje voor de ANKO 'De Haarzaak' helpt bij haarproblemen! Als tieners draaiden Erik Scherpenisse (28) en Jan de Viet (27) uit Sint-Maartensdijk als dj op kleine feestjes. Ze kon den toen niet bevroeden waar dit allemaal toe zou leiden. Veere krijgt eigen strandje achter bastion Diefstal friet en snacks verzinsel van jongens Oefening basis Woensdrecht zaterdag 27 maart 2010 «aaa^aBaPB—BaaüB FEESTEN 700 Zoveel bezoekers trok de eerste editie van het Schelde-Rijn Hitfestijn in Nieuw-Vossemeer. Het Thoolse bedrijf J&E Entertainment tekent ook dit jaar weer voor de organisatie van het festival met Nederlandstalige artiesten. Lltil LUCil liitL UCVlUtUCil waai U.1L ailtlliaai tut IUU weer voor ae organisatie van net resnvui mei iveuenunubiunye urucsien. door Rob Paardekam Ze zullen een jaar of veer tien zijn geweest toen ze begonnen met draaien op feestjes. Niet veel la ter werden ze door de uitbater van gemeenschapscentrum Haestinge gevraagd om zelf eens iets te orga niseren. „Dat zagen we wel zit ten", herinnert Erik zich. „Wij wil den wel iets meer doen dan alleen draaien en bovendien was er toen nog maar weinig te doen voor de jeugd in Sint-Maartensdijk." Het eerste themafeest was een feit. De twee jongens hadden al snel in de gaten dat het organiseren hen wel lag. Stiekem droomden ze er van om er hun beroep van te ma ken. Daar stemden ze hun hbo-op- leiding zelfs op af Erik koos voor een commerciële scholing, terwijl Jan de opleiding small business ging doen. „Ook als het niets was geworden met ons eigen bedrijf, hadden we daar nog iets aan ge had", stelt Erik. Maar het werd dus wel wat. Onder de naam I&E Entertainment run nen de twee vrienden al jaren een succesvolle onderneming. Ze heb ben onlangs zelfs voor het eerst een werknemer aangetrokken. Honderden bezoekers bij dancefeest Vendetta. foto J&E Entertainment J&E Entertainment verzorgt dri- ve-in shows op allerlei gelegenhe den. En hoewel ze een poule van gedreven dj's hebben, kruipen Erik en lan nog regelmatig zelf ach ter de draaitafel. „We zijn de hele week bezig met organiseren", stelt Erik. „Dan is het heerlijk om in het weekend even lekker los te kunnen gaan." J&E Entertainment heeft de afgelo pen jaren ook een aantal zeer suc cesvolle evenementen in de markt gezet. Het begon vier jaar geleden met Bassrulers, een dansevene- ment dat inmiddels een buitenedi tie (In Nieuw-Vossemeer) en een indoorvariant (Etten-Leur) kent. Ook het dansevenement Vendetta in Fijnaart en de Dance Boulevard in Bergen op Zoom trekken veel bezoekers. „We zijn constant bezig met het verkennen van de markt", legt Erik uit. „Waar is animo voor? Bij voorkeur gaan we voor evene menten die een structureel karak ter kunnen krijgen." Bij de genoemde evenementen is dat zeker het geval. Bassrulers krijgt in mei zijn vierde editie en gaat waarschijnlijk een kleine drie duizend bezoekers trekken. Eén van de laatste successen is het Schelde-Rijn Hitfestijn in Nieuw- Vossemeer. De twee jongens za gen dat er in de regio behoefte was aan een groot evenement met Ne Koewacht - Willeke Pietersma eigenaresse van 'De Haar zaak' is al jaren een van de beste haamerkers van Nederland. De Haarzaak is een gespecialiseerde zaak voor wie een vak bekwame oplossing zoekt bij kaalheid en haarverlies. Willeke Pietersma is een begrip in Nederland. Mensen uit het hele land en België weten haar te vinden. November 2009 won zij door haar inzet en ondernemerschap de ANKO LEF AWARD 2009-2010 Opmerkingen van de vakjury; Pietersma is het meest onder scheidend heeft een duidelijke visie, eigen identiteit is een voorbeeld voor de kappersbranche en heeft het meeste LEF. Willeke Pietersma is vanaf haar 20e zelfstandig onderneemster. Zeven jaar gelden besloot zij zich alleen nog volledig te richten op mensen die te maken hebben met haarverlies bv. door natuurlijke kaalheid, kaalheid door chemotherapie, radiotherapie, hormonale kaalheid, alopecia areata en brandwonden. Haar missie is, mensen hun eigenheid te laten behouden middels een mooi haarwerk. 'De Haarzaak' is in het bezit van een dermascoop. Dit is een microscoop waarmee de haarwortel kan worden bekeken om te zien of er nog activiteit van haargroei is. Haarspecialiste Annique Kole bekijkt of haargroei bevorderende producten een oplossing kunnen bieden bij een licht haarverlies. Wij werken met de vernieuwde lijn van System Professional deze is verantwoord te gebruiken zowel bij dames als heren. Op 17 april is er een openhuis bij de 'De Haarzaak', dit in het kader van de week van de ambacht. Op deze dag kunt u zich vrijblijvend laten informeren over de vele mogelijkheden die er zijn om haarproblemen op te lossen. Op 17 april wordt er tevens veel aandacht besteed aan Stichting Haar Geluk, waarvoor Karla Peijs de commissaris van de koningin ambassadrice is. De stichting geeft voorlichting aan consumenten, kappers, medisch specialisten om de oplos singen bij haarproblemen beter bekend te maken. Een steun fonds helpt mensen die onvoldoende financiële middelen hebben om een haarwerk aan te schaffen. Het openhuis is van 11.00 uur tot 16.30 uur. U bent van harte welkom op het Zand 53 te Koewacht. www.dehaarzaak.nl,www.stichtinghaargeluk.nl derlandstalige artiesten. De eerste editie bracht vorig jaar zevenhon derd liefhebbers op de been. Dat moeten er dit jaar flink wat meer worden. „In het derde jaar moet het goed zitten", stelt Erik. „Dan valt of staat een evenement." Voor de tweede editie, op 14 mei, staan bekende namen als René Schuurmans, Rob van Daal en Frank Verkooyen op het program ma. „We hebben geprobeerd om Frans Duijts te krijgen", verklapt Erik. „Maar dat was geen haalbare kaart. Die jongen is zo populair dat iedereen hem wil hebben." De feesten De twee editie van het Schelde- Rijn Hitfestijn vindt vrijdag 14 mei plaats in de werkhaven van Nieuw- Vossemeer. Kaarten voor dit evenement zijn te koop via de website (www.j-e.nl) en bij Primera en Music Store. De vierde editie van Bassrulers out door, ook in Nieuw-Vossemeer, vindt plaats op 22 mei. Er zijn dit jaar voor het eerste drie podia, allemaal voor verschillende muziekstijlen. Het gaat om een hardstylepodium, een hardcorepo- dium en een podium voor old- school en early rave. GESLAAGD Sabine Loopik, afkomstig uit 's-Heer Arendskerke, is afgestu deerd aan de Universiteit in Til burg. Sabine, oud-leerlinge van Het Goese Lyceum in Goes, slaagde voor de opleiding Rechtsgeleerdheid. De voormali ge 's-Heer Arendskerkenaarse studeerde af in de richting straf recht. veere - Waterschap Zeeuwse Eilan den is deze week begonnen met de aanleg van het strandje achter het bastion bij Veere. Het wordt 175 meter lang en 30 meter breed, deels langs 'kindvriendelijk', on diep water. Rond 1 april moet het strandje klaar zijn, laat het water schap weten. Een eigen strandje was een van de wensen in de discussies over de toekomst van Veere (Veere Anno). Sinds het water in het Veerse Meer schoner en helderder is, vin den de Veerenaren het fijner om er te zwemmen. Daarom wilden ze graag een stadsstrandje achter het bastion. Aanleg van het kindvriendelijke strandje kost de gemeente Veere 183.000 euro. De provincie ver goedt de helft en het waterschap past 25.000 euro bij. Erik Scherpenisse toont flyers van vlissincen - Twee jongens die twee weken geleden, via een leraar van hun school, aangifte deden van diefstal van de door hen in een supermarkt in Vlissingen ge kochte friet en frikadellen, hadden hun verhaal verzonnen. Ze zeiden dat een 40- tot 45-jarige man bij een supermarkt hun spullen had meegenomen. Maar de twee jon gens, 10 en 12 jaar oud, hadden zelf de boodschappen achtergela ten. De man had de jongens er al leen op gewezen. Hij is na de getui- genoproep van de politie door buurtbewoners ten onrechte aan gesproken op diefstal. woensdrecht - Op vliegbasis Woensdrecht vindt tot en met 2 april de militaire geneeskundige oefening loint Medical Modules plaats. De Koninklijke Lucht macht, Koninklijke Landmacht en Britse Royal Air Force nemen deel aan deze jaarlijkse oefening. De vliegbasis is tot 2 april het oefenge- bied voor medisch personeel van zes luchtmachtbases, een genees kundige landmachtcompagnie en een Britse luchtmachteenheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 68