DunkbfiiuiMinM Maatje Jannetje Wisse - Fossen 46 I familieberichten zaterdag 27 maart 2010 O fflensenlinq.nl Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk re bedanken voor het warme meeleven dat we hebben ondervonden na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve en altijd zorgende vader, opa en overopa Willem Zwemer Daarom laten we u op deze wijze weten dat de vele kaartjes, brieven en persoonlijke ontmoetingen op de dag van de begrafenis en andere vormen van meeleven ons erg goed hebben gedaan. A. Zwem er-Clement Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, maart 2010 Dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Jan Dooge Wij hebben het ervaren als een teken van waardering en respect voor wie hij was. Door uw betrokkenheid voelen wij ons getroost en gesterkt. janny Dooge-Verstraaten Jan Willem en Monique Jordi Kevin Maart 2010 Voor de vele blijken van medeleven en de grote belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zo geliefde Jan de Looff willen wij u heel hartelijk danken. Het is een grote steun voor ons geweest. Adrie de Loof en familie Domburg, maart 2010 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader en opa Geert Meerman De vele kaarten met warme en bemoedigende woorden, de grote drukte in de kerk en bij de condoleance hebben ons erg goed gedaan en gaven ons steun en troost bij het afscheid. Een geliefd mens is niet meer. Nogmaals onze hartelijke dank voor uw medeleven. Paul Meennan Toob en Anja Meerman Inge en Dennis, Niek Marleen Meerman en Margreet Weisfeit Maart, 2010 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze (schoon)vader, opa en overopa Cornelis Melis willen wij u hartelijk danken. Kees en Connie Melis Peter en Wil Melis Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorg zame vader, opa en overopa Johannes Minderhoud willen wij u hartelijk bedanken. Dit is ons tot steun geweest. Nieuwdorp: D. Minderhoud-Goedegebure Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Nieuwdorp, maart 2010 Een brief, een kaart, een woord, een hand, uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze papa en zoon Rini Nieuwenhuize was hartverwarmend en heeft ons diep geraakt, waarvoor onze oprechte dank. Anneke Nieuwenhuize John en Femke Eelco en Cynthia Stefan en Marieke Kruiningen, maart 2010 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Gillis van Oosten hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. M.J. van Oosten-Schipper Daniël en Belkys Marian Carolien en Erik Remco Goes, maart 2010 Dierbaar zijn de herinneringen die achterblijven. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de warme belangstelling en het medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame vrouw en moeder Henriëtte Schalkx - van Rijckevorsel Het heeft ons goed gedaan. Gerard Schalkx Edwin Michiel en Ulrike Vlissingen, maart 2010 Je bent voor altijd in ons hart Voor de vele kaarten, brieven, tekeningen, telefoontjes, bloemen, kadootjes en bezoeken na het overlijden van mijn man en onze vader Arjan Van Sluijs willen wij iedereen van harte bedanken. Mijn speciale dank gaat uit naar medewerkers en leerlingen van het Scheldemond College, de Theo Thijssenschool, basketbalclub Marathon en BC Vlissingen, voor de opvang van Amar, Serena en Lydia. Uw medeleven heeft ons zeer gesteund. Simone Hindori Amar, Serena en Lydia van Sluijs Fam. Hindori Vlissingen, maart 2010 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het over lijden van onze moeder en oma, Pieternella Barkozina Schout-Boone willen wij u oprecht dank zeggen. Middelburg, maart 2010 Uit aller naam, Fam. Schout Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van Abraham Jan van der Veer Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat veel mensen om ons heen staan. J.D.B. van der Veer-Abee kinderen en kleinkinderen Serooskerke, maart 2010 Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel blijken van medeleven mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Johannes de Visser Het is ons tot steun geweest. Wij zijn u daar erg dankbaar voor. E.P. de Visser-Maljaars Kinderen en kleinkinderen Kapelle, maart 2010 Het is goed te weten dat zo veel mensen ons een warm hart toedragen, wat bleek uit de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn zorgzame man, onze vader, opa en overopa Pieter Jan Wabeke Ik wil u ook namens mijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen hartelijk bedanken. K.M. Wabeke-de Kam Colijnsplaat, maart 2010 Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Adriana Maria Wattel-de Bruijn Hartelijk dank daarvoor. F. Wartel Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostkapelle, maart 2010 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Lewedorp: Coby van Velzen - Wisse Piet van Velzen Baarland: Jannie Meijler - Wisse Adrie Meijler Kleinkinderen Achterkleinnkinderen 27 maart 2010 "Love changes everything". Wij waren blij verrast en geroerd door de vele betuigingen van medeleven die wij ontvingen bij het overlijden van mijn zorgzame vrouw, moeder en oma Anja van Dilst Uw aanwezigheid, bloemstukken, brieven en andere tekenen van steun en medeleven hebben ons gesterkt in de overtuiging, dat deze formidabele vrouw niet licht vergeten zal worden. Erik van Dilst Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, maart 2010 li) iVteiJiuriimi het is hel verlangen dat ik achterliet dood ben ik pas als jij dat bent vergeten. 28 Maart 2005 28 Maart 2010 Hendrik Bartel de Glopper Yvonne en Anna

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 48