opzegaienst De Ui tvaart Informatie Hulplijn (D IHensentinq.nl zaterdag 27 maart 2010 familieberichten 145 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mats van de Suchte Mats was als speler van Luctor '88 F2 verbonden aan onze vereniging. We wensen Wilco, Liesbeth, Sterre en overige familie en vrienden veel kracht en liefde toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens het Hoofdbestuur, Jeugdbestuur en alle leden van V.V. Luctor 88 Lieve Mats, We zullen je missen als medespeler en als vriend. Jij blijft onze topscorer! Wij konden altijd zo juichen om je doelpunten. Nu is het alleen maar stil... Spelers, trainers en ouders van V.V. Luctor '88 team F1 Met droefheid hebben wij vernomen dat Mats van de Guchte is overleden. Mats heeft bij ons op kinderdagverblijf Abeltje en buitenschoolse opvang Wiplala gezeten. Wij leven mee met Wilco, Liesbeth, Sterre en verdere familie. Kinderopvang de Bevelanden Na een lange tijd tussen hoop en vrees, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mats zoon van onze collega Wilco v/d Guchte Wij wensen Wilco, Liesbeth, Sterre en de rest van de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. John, Jozien, Jolanda, Marcel, Conny, Diana, Cynthia, t^arco, Jeroen, Astrid Boerenbond's-Heerenhoek Wegens de begrafenis van Mats van de Guchte, is Boerenbond 's-Heerenhoek donderdagmiddag 1 april gesloten Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveelpijn Waarom zijn er zoveel dingen bie niet te begrijpen zijn Tot ons groot verdriet is Mats zoon van onze collega Liesbeth overleden. Liesbeth, Wilco, Sterre en familie, wij wensen jullie heel veel kracht toe om met dit grote verlies om te gaan. Esther, Hanny, Joke, Marianne, Chris, Christiaan, Leo en Warner Mats De zoon van onze collega Liesbeth is op te jonge leeftijd overleden. Wij leven mee met Liesbeth, Wilco en Sterre. De collega' s van de afdeling Interne Zaken van de gemeente Borsele Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mats zoon van onze medewerkster en collega Liesbeth. Wij wensen Liesbeth, Wilco, Sterre en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele E. J. Gelok, burgemeester P. Katsman, secretaris Heden overleed onze lieve broer en oom Jaap van de Schraaf Familie van de Schraaf Goes, 25 maart 2010 Plotseling ging jij heen nu ben ik alleen onuitsprekelijk verdriet vergeten zal ik je niet. Na een kort ziekbed, is geheel onverwacht overleden mijn innig geliefde vrouw Hannelore Maria Lensveldt-Neukirch Freiberg (D) 30 oktober 1937 t Wemeldinge 25 maart 2010 in de leeftijd van 72 jaar Wemeldinge: L. Lensveldt Noordelijke Achterweg 18 4424 EE Wemeldinge De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 30 maart om 14.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is gelegenheid tot condoleren in de Maartenskerk. De eerste dagen liever geen bezoek aan huis. Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van Hannelore Wemeldinge: Jannie Zoetweij - Slabbekoorn en kinderen Op 21 maart 2010 is overleden onze moeder en oma Neeltje Wattel Gehuwd geweest met Jaap Provoost Oostkapelle, Krabbendijke, 28 augustus 1917 21 maart 2010 Namens de familie: Kitty Provoost Bolwerk 5 4691 C) Tholen We hebben veel waardering voor allen die haar in "Ter Weel" afd. D hebben verzorgd. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden te Oostkapelle. Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Na een korte periode waarin wij hoopten op herstel is tot ons grote verdriet overleden mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Geertruida de Kok echtgenote van Jacob Cornells Quaars in de leeftijd van 86 jaar. Temeuzen: J.C. Quaars Terneuzen: Helmie en Henk Meertens-Quaars Amsterdam: Daniëlle 25 maart 2010 Rodenbachstraat 9 4532 CX Terneuzen Dinsdag 30 maart is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen, waarna om 10.30 uur de dienst aanvangt. Na dé dienst kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Tot ons groot verdriet, is heden uit onze familiekring weg genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Truus Quaars-de Kok echtgenote van Jaap Quaars In de gezegende leeftijd van 86 jaar. Overleden 25 maart 2010. Broer en zussen de Kok, zwagers en schoonzussen Neven en nichten Huil niet om mijn afwezigheid maar voel mij dichtbij en praat over mij Carla Bedroefd, maar intens dankbaar voor alles war zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder en oma Karolina de Smidt-Lubking - Carla - weduwe van Ger de Smidt in de leeftijd van 78 jaar. Nelleke en Bas de Bruyne-de Smidt Christiaan en Joyce Machteld Johan en Magda de Smidt-van den Durpel Martin en Sharon Inge en Michel Frank Vlissingen, 25 maart 2010 Correspondentieadres: Mozartlaan 1 4384 KT Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 31 maart van 13:30 tot 14:00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, om 15:00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Verdrietig zijn we omdat we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Karolina de Smidt-Lubking Carla Oost-Souburg: Henk de Smidt Leny de Smidt-Marinissen Vlissingen: Nel de Ruiter-de Smidt Wim de Ruiter in herinnering Neven en Nichten mensBnlinq.nl Indiener sprake is van een sterf geval moeten er veel zaken worden geregeld: Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk, bit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Menserilinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren voor een uitvaart? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten van een advertentie? )800 - 44 44 000 info@scu.nu Stichting Centrum voor Uitvaart]nformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 47