Mats van de Guchte Lieve Mats Lieve Mats Lieve Mats Dag lieve Mats, 44 familieberichten zaterdag 27 maart 2010 fl fI1ensenunq.nl Gevochten als een tijger, sterk als een beer. Je kwam er bovenop, telkens weer. Wat je allemaal wel niet hebt moeten doorstaan en steeds kon jij het nog aan. Maar naai die tijd, bleek het een ongelijke strijd. Maar voor ons is eén ding zeker: Jij verdient de wereldbeker. Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval hebben wij na vijf maanden onze lieve Mats verloren. Mats 28 augustus2001 - 125maart 2010 Wilco van de Guchte Liesbeth Janse je zusje Sterre 25 maart 2010 Zilverschoonstraat 14,4451LG Heinkenszand. De afscheidsviering zal worden gehouden donderdag 1 april om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof achter de kerk. Voor aanvang van de afscheidsviering is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van Mats te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar onze huisarts dokter Harten- Heilig, de artsen, in het bijzonder dr. Visscher, het verpleegkundig personeel van het Admiraal de Ruyter- ziekenhuis te Goes en het Sofia kinderziekenhuis te Rotterdam. Lieve Mats Te klein, ben ik om te begrijpen Te klein, ben ik om te weten Te klein, ben ik om je te verliezen Groot ben ik om van je te houden Je zusje Sterre George, We hebben jou beloofd om voor je meisjes te zorgen Zorg jij nu voor ons ventje? Wederom zoveel verdriet Intens verdrietig zijn wij met het verlies van onze allerliefste kleinzoon,onze Mats Opa Toon Oma Trees Heinkenszand, 25 maart 2010 Lieve lieve Mats Onze neef Zo stoer en sterk Je bent voor ons zo bijzonder We hoopten echt op een wonder Je bent daar niet alleen Je hebt ome George om je heen Samen een potje voetballen.. AJAX-PSV We gaan je zo missen, ventje We houden van je... Ome Georgef Tante Charlotte (Lotte) Romy Bente Heinkenszand, 25 maart 2010 Lieve neef Mats Niet meer samen spelen.. Niet meer samen bij Opa en Oma op bezoek.. Nooit meer met z'n viertjes.... Romy Bente Uit het leven weggerukt. Vol van verdriet geven wij u kennis dat ten gevolge van een noodlottig ongeval is overleden onze lieve kleinzoon en neef Mats op de jeugdige leeftijd van 8 jaar. Opa en Oma van de Guchte, René, Ellen en Roos Heinkenszand, 25 maart 2010 Lieve Mats Zwevende bellen, wit en blauw, ik stuur ze naar boven, ik stuur ze naar jou. Glanzend en dansend, helder als dauw, tot in de wolken, vol liefde, voor jou. René, Ellen en Roos Lieve Mats Niet meer kussen Niet meer kroelen We zullen je missen grote vriend Ome Mario Tante Pris Fee& Nouk Heinkenszand, 25 maart 2010 Lieve Mats Te lang heb je geleden Te kort is het verleden Het verdriet zullen we delen Maar nooit zullen we je vergeten Sander, Danielle, Nikki en Lars Heinkenszand, 25 maart 2010 Tranen van verdriet vullen onze ogen. We kunnen het nog steeds niet geloven. Lieve Mats We zullen jou nooit vergeten. Ome Rinus en Tante Sannie Rien, Ilse, Isa en Luca Chris-Jan en Monique Ome Lex en Tante Corry We wensen Wilco, Liesbeth, Sterre en verdere familie veel sterkte toe. Diep bedroefd en verdrietig zijn wij door het overlijden van Lieve Mats Zo dapper heb je gestreden, rust nu maar zacht. Liesbeth, Wilco, Sterre, familie en vrienden heel veel sterkte. Willy, Paul, Loek en Maud Voor altijd in ons hart we zullen je missen Rob, Anne Kyan Britt We zullen je nooit vergeten! Danny en Daniël Je was al zo groot, maar toch nog zo klein. We zijn blij dat we in jouw leven mochten zijn. We wensen Wilco, Liesbeth, Sterre, familie en vrienden veel sterkte. Peter, Anja, Pirn en Danny Stefan, Mélanie, Daniël en Mendy Lieve Mats, Nooit meer samen spelen, nooit meer voetballen, nooit meer logeren... Het is niet meer hetzelfde zonder jou. Maar als ik 's avonds naar de hemel kijk en ik zie een heldere ster. Dan weet ik het, jij bent niet meer hier maar ook niet ver. Voor altijd je vriend, Daaf Onrecht dat doet zeer. Wat jij hebt moeten doorstaan, nog veel meer. Lieve Mats We zullen je missen en er altijd zijn voor je papa, mama en je zusje. Wilfred en Elles Jurian en Maike! Leon en Mariska Jorten Seb Lieve Mats De mooie herinneringen blijven. We zullen je niet vergeten. Wilco, Liesbeth, Sterre en overige familieleden heel veel sterkte gewenst. Chris en Inge Bevelander Yannick, Tara en Denzei Wij wensen Wilco, Liesbeth, Sterre en familie heel veel sterkte en kracht. Adri t Betsy Janse Priscilla Mario Scarlett John Pascalle Michel Arthur Meryem en kinderen Je bent zo flink en dapper geweest. Dag lieve Mats Marty, Miranda, Max, Sam en Luca Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mats van de Guchte Leerling van groep 5a Ons medeleven gaat uit naar zijn ouders Wilco en Liesbeth, zijn zusje Sterre en verdere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Directie, Schoolcommissie, MR en Oudervereniging van de Jan van Schengenschool te Heinkenszand Je ben t er nie t meer En toch zullen wij je groeten Je elke dag opnieuw ontmoeten Je ogen, je lach... Je bent bij ons iedere dag We zijn heel verdrietig omdat Mats van de Guchte ons vriendje, klasgenoot uit groep 5a broer van Sterre, is overleden. Wij wensen zijn mama, papa, zusje Sterre en verdere familie heel veel sterkte toe. De meesters, juffen en de leerlingen van de Jan van Schengenschool te Heinkenszand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46