Wit§i? 4 (Ilensenlinq.nl zaterdag 27 maart 2010 familieberichten 143 Ik staar over het water dat net als ik ooit in beweging was... Moedig en met een ijzersterke wil heeft hij zijn ziekte voor zichzelf en ons draaglijk gemaakt. Intens verdrietig, maar met veel bijzondere herinneringen aan wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn Man, onze trotse pa, schoonvader en opa Rinus Does Goes, 3-1-1947 t Goes, 25-3-2010 Trees Does - Verdurmen Vivian en Marcel Zenna 3 Renate en Marcel Lieke, Tijmen Onze speciale dank gaat uit naar dr. E. Rijken voor zijn intensieve en zeer persoonlijke begeleiding. Nassaulaan 19, 4461 st goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 30 maart om 10:45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 29 maart van 19:4s tot 20:30 uur in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Dit is tevens mogelijk op dinsdag, voor de bijeenkomst, van 10:30 tot 10:40 uur in de aula van het crematorium. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ukur ;vens voor Rinus Does condoleren op www.condolerenonline.nl TtVroft 1 w M); Rinus Bedankt voor je vriendschap, rust zacht. Iman, Jeannette, Rowan en Ismay Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat is overleden onze buurman. Rinus Does We wensen Trees, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. De buren van de Nassaulaan. Mevr. Binkhuizen, van Boven, van Driel, Elenbaas, Gebraad, Machielse, Vogt, Zandijk, Dhr. Meulenberg, Nonnekes, Zandee, De families Beeke, de Frel, Joosse, Lots, Pop, Scherrenburg, Schrier, Steendijk, Traas, Zandee, Verhage, Zoeteweij. Verdrietig zijn wij dat toch nog onverwacht is overleden Rinus Does vader en schoonvader van onze vrienden Renate en Marcel Wij wensen Renate Marcel en verdere familie veel sterkte toe. Johan-Dirk Wilja Ronald Michèle John Joyce Rens Sharon Remco Constance Guido Anine Dieter Annemiek Jacco Marjolein en kinderen Mijn oog zal op u zijn psalm 32:8b Vanuit de schemer van haar levensavond is nu geborgen in de vrede van God onze lieve moeder, oma en superoma Tiertje Herlé-Haagsma sinds 11 januari 1995 weduwe van Johannes Herlé Amsterdam, 's-Heerenhoek, 6 juli 1913 25 maart 2010 Wij zijn dankbaar dat zij zo lang het middelpunt van onze familie mocht zijn. Rustenburg, Zuid Afrika: Jan Herlé Tiny Herlé-Schroot Hans Herlé Tony Herlé en Rebecca Herlé-Smith Annabelle, Grace Rhoon: Baukjen Oevermans-Herlé Luc Oevermans f 's Heerenhoek: Joop Herlé Connie Herlé-Griffioen Erik Herlé en Petra Heemskerk-Herlé Olivier, Sterre en Sebastiaan Michiel Herlé Noordbroek: Corrie Herlé Ferdi de long Inge Brongers-Aardse en Nils Brongers Silke Elke Heetebrij-Aardse en Hans-Willem Heetebrij Veerle, Ma art je Correspondentie adres: Herlé Vermuestraat 8 4453 BT 's-Heerenhoek De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op woensdag 31 maart a.s. om 13.30 uur in de Dorpskerk te Heinkenszand. Ds. W.T. Pieterse zal hierin voorgaan. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Kapelle, waar mama zal worden bijgezet in het familiegraf. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC's-Gravenpolder. Na een moeilijke periode, is op een zonnige dag, waarop de lente zich aandiende, van ons heengegaan mijn echtgenote, onze innig geliefde en immer zorgzame moeder, schoon moeder, en oma Joke Kranendonk-Glimmerveen Rotterdam 23-6-1953 Ritthem 25-3-2010 Hendrik Kranendonk Mark Kranendonk en Jeannette Yves Roel Kranendonk en Eline Clair, Alexandra Zuidweg4,4389 VG Ritthem Joke is thuis, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 29 maart van 15.00 tot 16.00 uur. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 30 maart om 13.15 uur in het kerkgebouw van de P.K.N. Gemeente, Dorpsstraat 1 te Ritthem, aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Ritthem. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Hotel Bed by the sea, Spuistraat 59 te Vlissingen. - Enige en algemene kennisgeving. - Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Bedroefd laten wij weten dat is overleden Nella Krijger In de leeftijd van 72 jaar. We zullen haar missen. cliënten, personeel, persoonlijke assistenten van Herengracht boven. Klein Vlaanderen 37B, le verdieping 4331 RE Middelburg Nella is thuis op haar eigen kamer waar gelegenheid is tot afscheid nemen. De begrafenis zal dinsdag 30 maart a.s. plaatsvinden om 09:30 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de uitvaart is er gelegenheid tot samenzijn in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Aan bet begin van een mooie lentedag ging voor jou de zon onder Omringd door zijn kinderen is overleden onze lieve vader en opa Cornell's Laanen Weduwnaar van J. Laanen-van Sluijs sinds 8 juni 2009 Halsteren, 14 april 1922 Vlissingen, 25 maart 2010 Wij zijn dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn. Jozien en André Wendy en Freek Marinka en Pim Martijn Liesbeth en Cor Ynske Boukje Julia Gerben en Andrea Leo en Christina Jos Floor Duinstraat 5 4357 AG Domburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 30 maart van 10.30 uur tot 10.45 uur in Ontmoetings centrum 'SchuttershofKanonweistraat 30, 4357 CB in Domburg. Daarna is er een korte overdenkingdienst in bovengenoemd centrum. Aansluitend brengen wij onze vader en opa naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het 'Schuttershof'. Geen bezoek aan huis Een woord van dank aan allen die bij de verzorging van onze vader en opa betrokken waren. Dag lieve Opa, 'Oops'. Bedankt dat je er was, we zullen je missen. tl Wendy Ynske Jos Marinka Boukje Floor Martijn Julia Gerben Tot ons grote verdriet is, in de leeftijd van bijna 88 jaar, overleden onze zwager en oom Cornell's Laanen weduwnaar van Johanna van Sluijs Driebergen: L. Bakker-van Sluijs L. Bakker Middelburg: M. Tas-van Sluijs T.P. Tas Apeldoorn: P.H.A. van Sluijs M. Jansen neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45