r y 42 I familieberichten zaterdag 27 maart 2010 fHens0nlinq.nl uujEUJJJ Op 6 april a.s. zijn onze (o)pa en (o)ma, Jan en Mop Maljers-de Voogd 50 jaar getrouwd. Wie hen hiermee wil feliciteren, is van harte welkom, op 2e Paasdag, 5 april, van 15.30 tot 17.00 uur in restaurant "Oranjeplaat", Muidenweg 1Arnemuiden. Erik, Andrea, Floris, Karin, Eugène, Dimitry, Jurgen, Anoeska Willem de Wolf en Christina Riemens onze dierbare ouders, nopen op 5 april 2010 60 jaar getrouwd te zijn. Dit willen we later in familiekring vieren. Hun dankbare kinderen Lies, Maaike en Jo Hemstraat 314481 BL Kloetinge Wij willen op deze wijze iedereen hartelijk bedanken ook mede namens onze kinderen, voor de belangstelling en felicitaties in welke vorm dan ook voor ons 60-jarig huwelijk. Marien en Jannie Kristalijn-Klaasse (JysrJüLJan Het is goed zo, het is mooi geweest. Vannacht is zacht en kalm overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Jannetje Gerrigje Christina Bakker-Knijff sinds 19 maart 1975 weduwe van Iman Willem Bakker Zaamslag, 4 maart 1915 Goes, 22 maart 2010 IJsselstein: Ella en Benno Buddeke-Bakker Broeksterwoude: Kirsten en Tjalling loey IJsselstein: Jasper en Karin Bennebroek: Jannie en Jan van Duin-Bakker Haarlem: Jet en Arnold Jan Teun Amsterdam: Josje en Folkert Amsterdam: Bart en Lisette Goes, Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Aquamarijnpad 8, 5402 GJ IJsselstein De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd in Zorgcentrum Ter Weel. Na een liefdevolle verzorging door de medewerkers van Stichting Arduin is donderdagmiddag rustig ingeslapen mijn lieve broer, zwager en onze oom Kees Bruggeman Goes, 19 december 1936 Middelburg, 25 maart 2010 Goes: Co Bruggeman Janny Bruggeman-de Meulmeester Rini en Sönja Marian en Jan Kees, Lotte Correspondentieadres: Indira Gandhi laan 66 4463 JH Goes De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Nooit meer draaiorgels. Nooit meer naar Goes. We zullen je missen. Kees Bruggeman Bewoners en team Wilsonlaan Stichting Arduin Quo Vadis? Op woensdag 24 maart 2010 is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Johan Herman Blom Hans Doetinchem 25 februari 1942 Zierikzee 24 maart 2010 Rita Blom - Ponsteen Jeroen en Krista Joep Juliette Mirte en Eric Lieve Anna van Saksenlaan 2 4303 AD Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 30 maart om 15.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven dijk 3. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Samen zijn we het niéuwe jaar ingegaan Met toch een sprankje hoop, tevergeefs We verliezen in jou een goede vriend Hans Blom Zierikzee: Jer en Greet Koeman Cor en Leny Visser Heieen van Veeren Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker de heer Hans Blom Ruim 37 jaar heeft hij met grote toewijding gewerkt bij ons bedrijf in verschillende commerciële functies. Hans was zeer betrokken bij Zeelandia en werd alom gewaardeerd. Wij verliezen in hem een bijzondere man die lang in onze herinnering zal voortleven. Onze gedachten gaan uit naar Rita, Jeroen en Mirte. Wij wensen hen en verdere familie veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 26 maart 2010 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde oud-voorzitter en lid van verdienste Hans Blom Hans voelde zich niet alleen zeer betrokken bij onze Kegelclub, maar was zeker ook een bindende kracht gedurende vele jaren. Wij verliezen in hem een trouw, sportief en gezellig lid. Wij wensen Rita, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Kegelclub "De Plankhouders" Zierikzee, 25 maart 2010 Wij zijn verdrietig en verslagen door het overlijden van onze oud-voorzitteren erelid Hans Blom Hans heeft vanaf 1967 tot en met 1981 verschillende functies bekleed binnen het bestuur van Hockeyclub Schouwen Duiveland. Hij is van onschatbare waarde geweest voor de ontwikkeling van HSD en was tot op het laatste moment betrokken bij alles wat met 'zijn club' te maken had. Buiten een uitstekend bestuurder en een HSD-er in hart en nieren, was Hans een warm, lief en betrokken mens. Wij gaan hem heel erg missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Rita, zijn kinderen en kleinkinderen en ieder die hem lief had Bestuur en leden Hockeyclub Schouwen Duiveland t Meer dan 6 jaar ben je bezig met die vreselijke ziekte ziekenhuis in ziekenhuis uit chemokuur na chemokuur. Dan krijg je te horen er is niks meer aan te doen. Je bent moe heel moe. Ik heb een goed leven gehad maar nu wil ik rust. Het is genoeg geweest. Joke Overleden 25 Maart 2010 Joke Capello 50 jaar Levenspartner van Peter van Bremen Van Zijlstraat 36, 4453 BA 's Heerenhoek Onze dank gaat uit naar Allevo, doktoren van Halteren, de Vos, afd. Oncologie A. M. de Ruyter ziekenhuis Goes, en in dankbaarheid aan buurvrouw Thea die dag en nacht klaar stond, en allen die haar hebben bijgestaan. Wie wil kan van Joke afscheid nemen op dinsdag 30 maart van 9.30 - 9.50 uur in het mortuarium naast de Parochiekerk H. Willibrordus te 's Heerenhoek. De afscheidsdienst zal om 10.00 uur plaatsvinden in voornoemde kerk. Na de dienst begeleiden we Joke naar haar laatste rustplaats op het R.K. kerkhof achter de kerk. Hierna is er gelegenheid om uw medeleven te betuigen in "de Jeugdhoeve" Joke houdt van witte bloemen Voor info afgifte bloemen: Peter Butler, tel: 0113-340381 Wish you were here" Na een ongelijke strijd waarbij zij tot het laatst gevochten heeft voor haar leven, hebben wij toch afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Joke Pa en Ma (in herinnering) Bas - Dineke Marina - Ad - Dominque Wegens familieomstandigheden zijn wij deze week moeilijk te bereiken Installatiebedrijf Dingemanse-Oost-Souburg Tot ons grote verdriet is veel te vroeg overleden Joke Capello onze schoonzus, tante en levenspartner van Peter van Bremen Terneuzen: Kees en Marleen Ovezande: Frans en Marijke Ovezande: Corrie en Jan Hoek: Truda en Koos Terneuzen: Adrie en Linda Goes: Cobie en Joop Neven en Nichtje y Onze lieve dappere nicht Joke Capello is na een lange strijd van ons heengegaan. Wij wensen Peter en de naaste familie veel sterkte met dit verlies. ooms en tantes neven en nichten familie Janse We zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve vriendin Joke We zullen je missen. Sil en Jan, Christien en John, Miranda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44