docenten! Gedreven Stichting Arduin Ambtelijk Secretaris OR mv VROON Vroon B.V. www.vroon.nl O JobTrack.nl zaterdag 27 maart 2010 banen I 21 www.hz.nl De Academies'Techniek en Omgeving' en 'Zorg en Welzijn' zoeken Hogeschool Zeeland is een innovatief en ondernemend kennisinstituut, dat zich richt op zowel de nationale als de internationale markt met kwalitatief hoogstaande producten. Naast de primaire rol in het HBO onderwijs kiest de organisatie ervoor om zich breder te profileren in de Zeeuwse samenleving en daarbuiten. Voor bedrijven en instellingen wil de Hogeschool Zeeland een partner zijn die op alle fronten voorziet in de innovatie- en kennisbehoeften. Binnen de hogeschool wordt intensief gewerkt aan de verdere professionalisering en ontwikkeling van het onderwijs en het verbeteren van de interne processen, producten en diensten. Hogeschooljj^^eeland Academie Techniek en Omgeving:- Docent proces- en energietechnologie 0,8 -1,0 fte, opleiding algemene operationele techniek Docent constructie 0,7 fte, opleiding bouwkunde Onderwijsinstructeur 0,8 -1,0 fte, opleiding elektrotechniek, werktuigbouwkunde en algemene operationele techniek (Hogeschool)docent civiele techniek 1,0 fte, opleiding civiele techniek Academie Zorg en Welzijn: Docent verpleegkunde 0,6 fte, opleiding verpleegkunde (AGZ/MGZ -achtergrond) Docent anatomie/fysiologie/pathologie 0,25 - 0,4 fte, opleiding verpleegkunde (bij voorkeur arts) Solliciteren: Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u vóór 9 april 2010 zenden aan de Dienst P&OO, Postbus 364,4380 AJ Vlissingen. Voor de functie Docent verpleegkunde vinden de gesprekken plaats op dinsdag 13 april 2010. Meer inhoudelijke informatie over deze functies en de procedure vindt u op: www.hz.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Algemene funktie- informatie: Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. De Ondernemingsraad bestaat uit 11 leden en is op zoek naar een Voor 16 uur per week. De ambtelijk secretaris van de Ondernemingsraad valt hiërarchisch onder de manager PO&O en wordt operationeel aangestuurd door het dagelijks bestuur van de OR. De ambtelijk secretaris heeft een belangrijke coördi nerende taak ten behoeve van de OR en Raad van Bestuur en is in staat om als neutrale gesprekspartner tussen partijen invulling te geven aan de uitvoerende werkzaamheden. Samen met de voorzitter van de OR en/of Raad van Bestuur bereid je de vergaderingen voor, je organiseert, infor meert en maakt het verslag. Daarnaast zorg je voor een beleidsmatige ondersteuning van de OR en Raad van Bestuur ten einde een zorgvuldi ge en efficiënte besluitvorming mogelijk te maken. Het organiseren van de OR- en Overlegvergadering (bijeenroepen, opstel len en verzenden van de agenda en bijbehorende stukken): het opstellen van notulen van de OR- en Overlegvergadering en verspreiding hiervan: publicaties/nieuwsbrieven verzorgen t.b.v. de achterban; het coördineren van de besluitvorming binnen de OR; samenvattende notities opstellen voor de OR ten behoeve van de besluitvorming; brieven en besluitenlijsten opstellen; het opzetten en beheren van het archief; bijeenkomsten, training, scholing en verkiezingen organiseren. - een HBO werk- en denkniveau en aantoonbare kennis- en werkervaring in een soortgelijke functie; - accuratesse en een hoge mate van integriteit; - organisatietalent; - kunnen omgaan met uiteenlopende belangen en standpunten; - verbanden kunnen leggen tussen vragen van medewerkers/OR in rela tie tot medezeggenschap. Een parttime dienstverband voor 16 uur per week voor alsnog op basis van een jaarcontract; een uitdagende functie in een bewegende, boeien de organisatie met een OR die meedoet en meetelt; ruimte voor ontwik keling; arbeidsvoorwaarden conform CAO Gehandicaptenzorg en een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Je schriftelijke reactie kun je, voor 10 april a.s., zenden aan: Stichting Arduin, t.a.v. Sector PO&O, postbus 85, 4330 AB Middelburg, of mailen naar werken@arduin.nl. Voor inhoudelijke vragen over de functie kun je contact opnemen met Patrick van Dijk, voorzitter OR, tel: 06-20035710, of Mariska Passchier, secretaris OR tel: 06-53472469. Je profiel: Arbeids voorwaarden: Geïnteresseerd? Vroon is an international shipping company with a fleet of about 150 vessels and approximately 3,800 seafarers. In addition, the company currently has more than 40 newbuilding vessels on order. With its head office based in Breskens, the Netherlands, Vroon has offices in Barendrecht, Terneuzen, Den Helder, Aberdeen, Stokesley, Genova, Singapore and Fremantle (Australia). At Vroon's head office in Breskens approximately 100 staff support the shipping activities. Areas of expertise include chartering, operations, ship management and newbuilding project management, plus the provision of ICT, accounting, treasury, legal, personnel and administrative support. Vroon operates worldwide and, in order to do so successfully, we depend on a world-class organisation with highly qualified and motivated employees and on teamwork throughout our organisation. We are constantly looking for ambitious teamplayers who excel in their area of expertise. Vroon offers its employees extensive opportunities for career and personal development. To enhance the continuing development of our organisation we are looking for candidates for the following position: Department Assistant (1 FTE) Tasks and responsibilities: The purpose of the Department Assistant is to provide proper and effective secretarial, administrative and logistical support to the managers and department members of the Newbuilding, Technical, Crewing, QHSE and Procurement department. The Department Assistant is part of the Group Management Support and has the following primary tasks: prepares and arranges travel and accommodation including background documents if necessary; schedules and confirms appointments, meetings, conference calls and other events; draws up agendas, statistics and reports, takes and processes minutes, prepares presentations; provides assistance by maintaining diaries and mailboxes, coordinates the flow of information both internally and externally and follows up routine matters; maintains and updates the Vroon Company Portal and corporate databases and files. Function requirements: min. Middle Vocational Education, preferably secretarial; min. 3-4 years' work experience; excellent verbal and written communication and reporting skills in English; a helpful, service-oriented, responsible and motivated teamplayer. Job information: Niek Spiljard, Group Newbuilding Manager, tel +31 117 384251 Applications, including curriculum vitae, should be addressed to: Vroon B.V. Attn. Paul Brand - Supervisor HR Haven Westzijde 21 P.O. Box 28 4510 AA Breskens The Netherlands T +31 117 384910 F +31 117 384218 E careers0vroon.nl W www.vroon.nl No agency acquisition please

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21