de Rijn Voorjaarscruise op Vier Koninginnedag mee met 35% korting op Vorsten Royale! Geniet nu met 40% korting van de musical Chicago! www.pzc.nl/webwinkel l8 zaterdag 27 maart 2010 u een busexcursie (niet inbegrepen) door het Ahrdal kunt maken. Het schip vaart intussen verder naar de voormalige hoofdstad Bonn, waar u kunt deelnemen aan een stadswan deling. 's Avonds kunt u genieten van het beroemde Captain's dinner en aansluitend is er live muziek. Vrijdag 23 april: Rond het ontbijt vertrekken we uit Bonn en varen stroomafwaarts naar Düsseldorf, waar na de lunch de ontscheping plaatsvindt. Daarna brengen wij u terug naar Arnhem of (voor de servicelijn-passagiers) naar Beek. 2-pers. B-hut 2-pers. hut 1-pers. hut Hoofddek €289,- €299,- €399,- 2-pers. hut 2-pers. luxe hut 1-pers. hut Promenadedek 339,- 379,- 449,- prijs per persoon. Inclusief: 4 nachten aan boord, volpension vanaf lunch le dag t/m lunch 5e dag, 2 gratis excursies en busvervoer Arnhem/Beek-Düsseldorf v.v. Exclusief: servicelijnen incl. koffietafel p.p. 55,- treïnretour Arnhem p.p. 28,- Calamiteitenfonds 2,50 per boeking, administratiekosten en reis- en/of annuleringsverzekering. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk ge prijsde aanbieding te boeken. Ga naar een van de 220 Globe Reisburo's of bel tel. 0900 - 8482 (0,15 pm). Minimum aantal deelnemers: 100 passagiers. Vermeld bij reservering het reisnummer BBST28-01 Ja,ik ben abonnee van PZC en ontvang graag 3 nummers Vorsten Royale thuis voor slechts 10,- (bestelcode: 1100271-107971201) Ik rpachtig Sanoma uitgevers, de uitgever van Vorsten Royale, om het bedrag van 10,00 éénmalig van mijn rekening af te schrijven: Rekeningnummer Handtekening Deze aanbieding is geldig tot 31 mei 2010. Het abonnement stopt automatisch. (Prijs)wi|zigingen voorbehouden. Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop (postzegel niet nodig) naar: Vorsten Royale. Antwoordnummer 11431, 2400 VC Alphen a/d Rijn De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www pzc nl treft u nadere informatie aan. MPS Statendam, vertrek 19 april Geniet van de prachtige Rijn en diverse Duitse steden aan boord van ons luxe M.P.S. Statendam. Het "varende kasteel" MPS Statendam biedt plaats aan 186 passagiers en be schikt over 4 dekken. Aan boord vindt u een restaurant, bar, lounge met dansvloer, fitnessapparatuur en zelfs een ver warmd zwembad. Uw hut beschikt overtwee aparte bedden, badkamer met douche/toilet, kaptafel met föhn, centrale airconditioning, kluisje, telefoon en een flatscreen-tv. Maandag 19 april: Vanaf de Arnhemse Rijnkade vertrekt u 's ochtends per touringcar via Beek (voor de servicelijn passagiers) naar Düsseldorf, waar we inschepen op M.P.S. Statendam. Aan boord staat de lunch klaar en de kaptein gooit de trossen los voor de vaart naar Keulen, 's Avonds kunt u genieten van een muziekavond. Dinsdag 20 april: Na ons vertrek uit Keulen maken we eerst een stop in het leuke wijnstadje Königswinter, waar wij u een gratis excursie met de tandradbaan naar de Drachenfels aan bieden. Bij goed weer kijkt u uit over de Eifel soms tot Keulen toe. Vervolgen varen we stroomopwaarts naar Koblenz, gelegen aan de Moezelmonding. Hier kunt u een gratis ritje met het stadstreintje maken. Woensdag 21 april: Voor de liefhebbers organiseren wij een stadswandeling in Koblenz. We vertrekken rond de middag en varen naar het beroemde wijnstadje Boppard. U zou bijv. met de kabelbaan naar het hoog gelegen uitzichtpunt Vierseeenblick kunnen gaan, waar u een fantastisch uitzicht heeft op het Rijndal. Donderdag 22 april: We vertrekken al vroeg uit Boppard en leggen eerst aan in het middeleeuwse Andernach, van waaruit ABONNEE VOORDEEL 5-daagse cruise met het "varende kasteel" Hier vindt u tevens de actievoorwaarden. Kaarten zijn alleen via deze website te bestellen. Reageer snel, want op=op. Uiterste besteldatum is 29 maart 2010. Zondag 25 april 2010 Chassé Theater te Breda Aanvang: 20.00 uur Prijs per kaart: Rang Normale prijs* Abonneeprijs* Rang 1 50,30 30,18 Rang 2 40,30 24,18 Rang 3 €33,30 €19,98 Prijzen zijn inclusief garderobe pauzedrankje en exclusief 2,95 reserveringskosten per kaart Het verschuldigde bedrag wordt via een éénmalige machtiging van uw rekening afgeschreven. Abonnees die in aanmerking komen voor de bestelde kaarten worden vanaf vrijdag 9 april op www.pzc.nl/abonneevoordeel bekend gemaakt. categorie reizen rondreizen Mark Vijn Theaterproducties presenteert: CHICAGO: eigenzinnig, klasse en sexy, een veel bekroonde musical met 6 Tony Awards! Het verhaal van twee vrouwen in een wereld achter de tralies: Roxie Hart en Velma Kelly. Beiden zijn door moord in de gevangenis beland. De strijd voor hun vrijheid is meedogenloos. Een spel waarin macht, showbizz en passie de inzet is. Hoe bestelt u kaarten? Wilt u als abonnee van PZC deze speciale voorstelling bijwonen èn profiteren van 40% korting? Ga dan naarwww.pzc.nl/abonneevoordeel en vul het inschrijfformulier in. Fotografie: Annemieke van der Togt ABONNEE VOORDEEL Wilt u op de hoogte blijven van het Koningshuis? Als abonnee van PZC kunt u nu gebruik maken van een vorstelijke aanbieding. Voor 10,00 ontvangt u 3 uitgaven van Vorsten Royale, dit is een korting van maar liefst 35%! En als u vóór 15 april reageert, dan ont vangt u de speciale Koninginnedageditie van 6 mei als eerste nummer van uw abonnement thuis! Vorsten Royale wordt maandelijks uitge geven en is hét royaltyblad dat u werkelijk alles vertelt over alle belangrijke konings huizen. Word nu abonnee en u ontvangt Vorsten Royale met het laatste royalty- nieuws, de mooiste foto's, Koninklijke mode, reportages en persoonlijke interviews. Een prachtig tijdschrift om te hebben en te bewaren. Hoe te bestellen? Vul nevenstaande bon in om van deze aanbieding te profiteren, of bestel snel op www.pzc.nl/abonneevoordeel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 18