P KtuikFitX Manager m/v 44 Jeugdbeschermer (32 uur) JÏSLAS [REAGEERJ dethon Calculator Assistent uitvoerder Meewerkend voorlieden hovenier M/V Panel Operator Senior Productontwikkelaar l l Kies voor een baan in de Jeugdzorg... juist nu! zaterdag 27 maart 2010 JobTrack.nl De Jeugdzorg is in beweging! Wij zoeken een gemotiveerde, gekwalificeerde en doortastende medewerker die onze organisatie komt versterken. Per direct zijn wij op zoek naar een Je voert jeugdbeschermingsmaatsregelen uit en verleent hulp aan onder toezicht gestelde jeugdigen om te komen tot of het herstellen van een verantwoorde opvoedingssituatie voor de jeugdige. Uitgebreide informatie over deze functie is te vinden op www.bjz-zeeland.nl (onder vacatures). Wat is er nu leuker aan je vak dan afwisseling Bij Kwik-Fit ben je wat dat betreft aan het juiste adres. Elke dag interessant, elke dag anders. Per dag worden duizenden auto's van alle merken bij Kwik-Fit met zorg onderhouden. Kwik-Fit Autoservice is actiefin heel Europa, met alleen in Nederland al 180 vestigingen. Wij bieden kansen voor mensen die graag bij een professioneel autoservice bedrijf werken. Pak jij die kans? Voor ons filiaal in Middelburg zijn wij op zoek naar een: Je stelt diagnoses, legt deze zorgvuldig uit aan de klant en je maakt een duidelijke prijsopgave. Je delegeert en controleert de werkzaamheden van jouw team, maar als het nodig is, voer je zelf ook reparaties uit. Tevens zorg je voor het jaarplan van jouw filiaal en realiseer je de ge stelde omzet- en winstverwachting. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het interne en externe imago van ons bedrijf en zorg je voor klanttevredenheid. Voor deze zeer veelzijdige functie denken wij aan iemand die zich thuis voelt in een klein en jong team. Je steekt graag je handen uit de mouwen en weet op praktische wijze zowel jouw klanten als je collega's te adviseren. Je beschikt over een opleiding MBO autotechniek niveau 4 en/of aantoonbare werkervaring in de autobranche. Meer weten? Kijk op www.kwik-fit.nl en solliciteer via ons sollicitatieformulier of bel 0341 - 47 47 89. AUTOSERVICE Altijd goed voor uitdagende job. Groen Industrie Integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws-Vlaanderen en heeft 1100 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bie den van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent zes bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Oostburg en Terneuzen, Dethon Groen, Dethon Integratie en Dethon Nieuwe Diensten. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerkmogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Voor Dethon Groen te Terneuzen zoeken wij diverse medewerkers: Functie-inhoud Als calculator bestaan de dagelijkse werkzaamheden uit het zelfstandig opnemen, voorbereiden en uitwerken van offertes van opdrachten en bestekken. Je adviseert klanten over tuin technische aspecten. Je maakt gebruik van diverse automatiseringstoepassingen, zoals Autocad, voor het uitwerken van ontwerpen naar technische tekeningen. Je doet de werkvoorbereiding voor uitvoering van bestratings -en beplantingsplannen. Als assistent uitvoerder begeleid je enkele groepen met cultuurtechnische medewerkers. Je organiseert en regelt dagelijkse werkzaamheden van de groepen en lost in overleg met de uitvoerder problemen op inzake personeel, capaciteit en materiaalvoorziening. Je draagt zorgt voor de juiste naleving van veiligheidsvoor schriften. Je beschikt over kennis van aansturen en inplannen van machinewerk en neemt deel aan diverse interne overlegstructuren. Als meewerkend voorman geef je leiding aan een groep van vijf a zes medewerkers. Je bewaakt de kwaliteit van uitgevoerde werkzaamheden. Je verricht alle voorkomende cultuurtechnische werkzaamheden. Een groot deel van de werktijd voer je dezelfde en/of soortgelijke werkzaamheden uit als de overige medewerkers in de groep. Je houdt de werkuren bij en verzorgt de materiaalregistratie. Je standplaats is Zeeuws-Vlaanderen en eventueel België. Functie-eisen: Voor deze functies zoeken wij MBO'ers, in de richting groenvoorziening, minimaal niveau twee, aangevuld met enige jaren ervaring als calculator, leidinggevende of voorman. Daarnaast beschik je over goede contactuele en administratieve vaardigheden. Je bent stressbestendig, pragmatisch en oplossingsgericht. Salaris: Deze functies worden afhankelijk van functie, leeftijd en ervaring ingeschaald. Uw dienstverband valt onder Viaflex, de BV van Dethon waarbij de arbeidsvoorwaarden grotendeels conform de CAO WSW zijn. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer J. van der Zee, bedrijfsmanager Groen, tel: 0115 - 675110. Sollicitatie: Als u interesse hebt in een van deze functies, verzoeken wij u om voor 7 april 2010 uw brief o.v.v. vacaturenummer 10 te zenden aan de heer J. Bouterse, hoofd PO&I, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Of via email: sollicitercn@dethon.nl Acquisitie n.a.v. deze vacature is ongewenst. csm CSM is wereldwijd de grootste leverancier van bakkerijproducten en marktleider op het gebied van melkzuur en melkzuurderivaten. CSM is actiefin Europa, Noord-Amerika, Zuid-Amerika en Azie, heeft 8.700 medewerkers in 23 landen en genereert een jaaromzet van circa 2,5 miljard. CSM is in Amsterdam op de beurs genoteerd. Binnen de divisie Bakery Supplies Europe valt onder andere CSM Benelux. CSM Benelux ontwikkelt, produceert en distribueert bakkerijingrediënten voor bakkers -groot en klein-, industriële brood- en zuivelproducenten, retailers en talrijke foodservice klanten Ons assortiment bestaat uit o.a. broodmixen, margarines, fruitvullingen, bake-off producten, muffins en donuts. CSM Benelux is tevens de naam achter een aantal sterke merken als Waldkorn, Molco, Carels, Debco, Trio bewust en Kate's Cakes. Om onze ambitieuze groeiplannen te realiseren zijn we voor de site in Goes op zoek naar een tweetal nieuwe collega's. Als Panel Operator realiseer je de productie binnen een volledig geautomatiseerde PC/PLC bestuurde aseptische productie-installatie. Kerntaken Bedienen en controleren van volledig geautomatiseerde PC/PLC bestuurde aseptische productie-installaties Bewaken van CCP's en melden van afwijkingen en storingen Overleggen van acties met Senior Operators en oplossen van storingen Borgen van het aseptisch proces door het uitvoeren van reinigingen, desinfectie(s), onderhoud, controles en handhaving van voorschriften Dagelijks opstellen van de productierapportage van de lijn Optimaliseren van het productie proces door middel van verbetervoorstellen. In deze functie zorg je voor het ontwikkelen, aanpassen en/of optimaliseren van hoogwaardige fruitpreparaten. Kerntaken Ontwikkelen en in productie nemen van nieuwe en/of geoptimaliseerde fruit producten voor zowel zuivel- als bakkerijtoepassingen op verzoek van internationale klanten en/of marketing sales Opstellen van nieuwe recepten, voorbereiden van monsters en begeleiden van proefproducties Kosten bewust inzetten van grondstoffen en productiefaciliteiten, aanvragen van prijscalculaties Onderhouden van contacten met klanten tijdens de ontwikkelfase en indien nodig het bezoeken van klanten Functie eisen MBO-niveau 3/4, bij voorkeur in de procestechniek Kennis van en ervaring met het werken in de aseptische voedingsmiddelenindustrie Kennis van QC technieken en scadasystemen Kennis van en ervaring met het uitvoeren van reparatie en onderhoud Kennis van bedrijfs-, veiligheids-, ARBO-, kwaliteits-, BRC-, IFS- wettelijke en hygiënevoorschriften Functie eisen HBO niveau richting levensmiddelentechnologie Minimaal 3 jaar werkervaring in het ontwikkelen van producten In staat zijn kennis te vertalen in technisch industriële oplossingen Goede communicatieve vaardigheden zowel in de Nederlandse als in de Engelse taal Goed reuk- en smaakvermogen Je sollicitatiebrief en CV kun je sturen of mailen aan: CSM Benelux, T.a.v. Esmeralda van Boven (HR Officer), Postbus 81,4460 AB Goes, Esmeralda.vanboven@csmglobal.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 124