s?ïm winkelslagers 3 6 banen Toe aan een nieuwe uitdaging? StiehtingWelzijnMiddelburg Onderdeel bureau Samen! wil in contact komen met een: consulent sociale activering m/v Duni Duni Benelux B.V. Ervaren coach-controller administratie m/v Dietvorst Te Braake secretaresse zaterdag 27 maart 2010 Seacontractors Maritime Personnel BV is een maritiem uitzendbureau dat wereldwijd mensen uitzendt, detacheert, werft en selecteert in o.a. de sleepvaart, bagger, offshore en koopvaardij. Bent u geïnteresseerd in deze functie stuur dan uw sollicitatie naar: Seacontractors BV t.a.v. Dhr. N. Koster Bellamypark 50-52 4381 CK VLISSINGEN of e-mail naar: koster@seacontraaors.com SEACONTRACTORS Bellamypark 50-52 438T CKVIissingen The Netherlands Ik. ik. Tel: Fax: Email: Website: <-31 {0)118 410 206 +31 (0)118 410 877 info@seacontraaors.com www.seacontraaors.com Binnen onze organisatie zijn wij op zoek naar een: Administratief (commercieel) medewerker m/v De werkzaamheden bestaan uit: afhandeling telefoonverkeer; ontvangst dlënten; verzorging in- en uitgaande post; voorbereidingen treffen voor de salarisadministratle,- archiefwerkzaamheden. faauratie debiteuren- en crediteurenadministratie dagelijkse administratieve werkzaamheden Wij vragen: - MBO werk- en denkniveau; - goede schriftelijke en mondelinge beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - voldoende kennis van Word en Excel; - communicatief sterk en klantgericht ingesteld; - stressbestendig,- - cijfermatig inzicht; - zelfstandig en accuraat kunnen werken. De funaie is per direa en voor 40 uur per week. met een aantal organisatiebrede beleidstaken voor 20/24 uur per week die het sociale activeringstraject opzet en afrondt waarbij de klant zelfstandig participeert in de samenleving door het verrichten van vrijwilligerswerk Wil je meer weten over de functie en solliciteren? Kijk op onze website www.welziinmiddelbura.nl Als je voldoet aan het profiel dan zien wij jouw sollicitatie graag per mail tegemoet vóór 10 april 2010 i.SDranaers@welzijnmiddelbura.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zoeken: Commerciële buitendienstmedewerker Professional Regio West-Brabant Zeeland Functie inhoud: U stimuleert pro-actief de verkoop aan bestaande klanten U zorgt voor ontwikkeling van het klantenbestand d.m.v. gerichte prospectie U werkt in een dynamisch Sales team U bent inzetbaar voor beurzen en promotionele activiteiten U rapporteert rechtstreeks aan de Sales manager Nederland Uw profiel: U bent zeer resultaatgericht en in staat een daartoe relevant netwerk op te bouwen U heeft het verkopen in het bloed en bent bereid net dat stapje extra te geven U heeft een sterk ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel U bent een evenwichtige en zelfstandige persoonlijkheid U bent flexibel en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit U heeft de capaciteiten om creatieve ideeën aan te dragen om de omzet in het toegewezen gebied te vergroten U bent woonachtig in de regio West-Brabant of Zeeland www.duni.nl Vereniging Psyiënt Nederland (VPN) is een onafhankelijke professionele en slagvaardige, patiëntenbelangenorganisatie psychiatrie, actief in de sector zorg, welzijn en bedrijfsleven. Binnen de vereniging werken wekelijks een 10-tal vaste personeelsleden met meer dan 50 collega-zorgvragers- vrijwilligers samen aan de verbetering van kwaliteit van leven en zorg van henzelf en hun omgeving. Naast het bekende en nationaal onderscheiden zorg-, werk- en reïntegratie-programma Fruit hoeve wenst de vereniging een identiek programma op te zetten voor administratieve, secretariële en facilitaire diensten. Dit onder de naam Kantoorhoeve. VPN werkt o.a. nauw samen met Emergis en de Zeeuwse gemeenten. VPN: "Voor en met elkaar" "Concreet en daadwerkelijk" "Echt werk werkt" Vereniging De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Duni Benelux B.V. te Breda is een zelfstandige werkmaatschappij van de internationale Duni groep. Duni produceert een volwaardig assorti ment tafelaankledingsproducten en serving products bestemd voor de professionele markt (catering, horeca en instellingen) en de retail markt. Het totale concept wordt gekenmerkt door sfeer, kleur, dessin, gemak en veelzijdigheid. Indien u het werken binnen een dynamische organisatie aanspreekt, richt dan uw sollicitatie met CV binnen twee weken aan: Duni Benelux B.V. Paardeweide 16 c-g, 4824 EH Breda t.a.v. mevr. I. Janssens, telefoon 076- 5432300, telefax 076-5432333 Email: info@duni.nl QJobTrack.nl Wie helpt een bloeiend Psyiënt aan een nog steviger fundament? Wegens sterke groei en uitbreiding van activiteiten zijn wij op zoek naar een: voor 18-24 uur per week met als kerntaken: - Het voeren van een transparante financiële administratie, waaronder het samenstellen van jaarrekeningen en begrotingen - Het bewaken en beheersen van de admini stratieve processen - Het verder op- en uitbouwen van zorg-, werk en reïntegratieprogramma "Kantoorhoeve". Wij vragen: - Een op de functie afgestemd MBO+/HBO werk en denkniveau - Affiniteit met de doelgroep - Een stevige leidinggevende persoonlijkheid, die als teamplayer goed kan communiceren, mensgericht en praktisch is en een resultaat gerichte en positief kritische instelling heeft. Wij bieden: - Een boeiende dynamische werkomgeving met betrokken en gemotiveerde collega's - Salariëring conform CAO Welzijn: Schaal 8 max. 3.288 bruto per maand bij volledig dienstverband - Flexibele werktijden, in overleg met de organisatie nader in te vullen. Voor een uitgebreide functieomschrijving zie onze website www.psyient.nl Eventuele nadere informatie omtrent de functie wordt u graag verstrekt door: De heer Adri Walhout, directeur 0113-316400 06-20903545 en/of de heer Jan Lagendijk, voorzitter bestuur: 0111-416477 06-42421088. Sollicitaties vóór zaterdag 10 april a.s. richten aan: VPN, Postbus 32, 4460 AA GOES of aan walhout@psyient.nl De selectiegesprekken zijn gepland op maandag 19 april a.s. advocaten Wij zoeken m.i.v. 1 juni 2010 voor 30 uur per week (4 dagen) een - opleiding Havo/Vwo - zelfstandig kunnen werken - goede typevaardigheid en kennis van de Nederlandse taal - kennis van Word en Excel Reacties met curriculum vitae graag binnen veertien dagen zenden/mailen aan: Dietvorst Te Braake advocaten Postbus 380 4460 AT Goes Tel.: 0113-212002 e-mail: info@dietvorstentebraake.nl Golff en EMTÉ supermarkten vragen Standplaats regio Zeeland. Contactpersoon B. de Kok, accountmanager franchise Golff/EMTÉ Telefoonnummer 06-53784544 Correspondentie adres: Sligro Food Group Foodretail Nijverheidsweg 6 4421 SG Kapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 116