Geniet met het hele gezin in Drenthe! PZC Fietsvakantie langs de Donau PZC Met vele sportieve extra's! www.pzc.nl/webwinkel 7-daagse Fietstour Passau - Wenen www.pzc.nl/webwinkel Vanaf slechts 299,- p.p. zaterdag 27 maart 2010 ^WEBWINKEL 4-/5-/7-/8-daagse autovakantie naar Exioo met verblijf in een bungalow v.a. 53,- p.p.! Zin in ontspanning, ruimte, groen of actief bezig zijn? Dat is allemaal mogelijk in Drenthe! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben wij een sportieve aanbieding geselecteerd naar Landgoed Résidence Hunzebergen in Exioo, nabij Emmen. In de omgeving zijn vele mogelijkhe den voor een leuk dagje uit. Wat dacht u van een bezoek aan de Hunebedden, Dierenpark Emmen of winkelen in Assen? U boekt dit arrangement inclusief toegang tot het buitenzwembad, 1 dag fietshuur, fiets- en wandelroutes, lx midgetgolf, 1 uur tennis en 1 uur bowlen, al vanaf slechts 53,- p.p.! Deze aanbieding is speciaal voor u, als lezer van deze krant, exclusief te boeken t/m 3 april... Landgoed Résidence Hunzebergen in Drenthe Op dit landgoed vindt u o.a een restaurant, gezellige brasserie en een bowlingbaan. Het Wellness Beauty Centre beschikt o.a. een zwembad, sauna, Turks stoombad, whirlpool, sola rium, fitnessruimte en schoonheidssalon. Daarnaast beschikt het landgoed over een tennisbaan, midgetgolfbaan en buiten zwembad. U verblijft in een 6-persoonsbungalow type Borger. Deze vrijstaande bungalow is voorzien van een woonkamer met open haard, TV en DVD-speler. De open keuken is voorzien van een magnetron, oven en een vaatwasmachine. Daarnaast zijn er in uw bungalow een wasmachine en een wasdroger aanwezig. Op de le verdieping heeft u een badkamer met dou che, wastafel en toilet. De drie slaapkamers zijn allen voorzien van twee 1-persoonsbedden. Emmen. Breng in Emmen een bezoek aan Dierenpark Emmen, één van de mooiste dierenparken van Nederland. In Borger kunt u de hunebedroute volgen en een kijkje nemen bij de tentoonstelling in het Hunebedcentrum. Assen is ook zeker een bezoek waard! Hier kunt u heerlijk winkelen of een bezoek brengen aan Verkeerspark Assen. Sportieve extra's Tijdens uw verblijf zijn speciaal voor u als lezer inbegrepen: 1 dag fietshuur, fiets-en wandelroutes, lx midgetgolf, 1 uur tennis en 1 uur bowlen. Aankomstdata LR 51.231 op ma. en vr. van 2 april t/m 12 juli 4 en 5 dagen vanaf 53,- 7 dagen vanaf €68,- 8 dagen vanaf €69,- prijzen zijn per persoon, op basis van 6 personen. Inclusief: verblijf op Landgoed Résidence Hunzebergen in een bunga low type Borger, gratis toegang tot het binnenzwembad tussen 08.30- 10.00 uur en 18.00-19.00 uur en buitenzwembad (vanaf mei geopend). Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsver zekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht), milieu- en verblijfsbelasting 1,50 p.p.p.n. (verplicht), 70,- voor de eindschoon- maak en bedlinnenpakket (verplicht, ter plaatse te betalen). Tips voor uitstapjes In Exioo en omgeving is genoeg te beleven! Het gebied heeft, met haar afwisselende landschap, veel moois in petto voor de natuurliefhebbers. Zo vindt u prachtige wandelpaden op de Hondsrug en kunt u heerlijk fietsen in de omgeving van categorie reizen gezinsvakanties Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met KRAS.NLtel. 0900 - 9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 51.231 59 KRAS ImB waarom zou je meer betalen Beleef een onvergetelijke fietsvakantie langs die Schone Blaue Donau. Deze fietsklassieker is geschikt voor iedereen! U fietst ca. 59 km per dag over grotendeels vlakke wegen en paden, van Passau naar Wenen. U overnacht in comforta bele 3 sterren hotels in o.a. Passau, Linz en Wenen. Geniet tijdens deze individuele tour van de indrukwekkende natuur, weelderige wijndorpjes, en gezellige steden. U start in Passau, waar 3 rivieren samenkomen. U maakt een prachtige boottocht naar Engelhartszell en fietst via Schlögen, waar de Donau de beroemde 180 graden bocht maakt, naar voormalig culturele hoofdstad Linz, waar u verblijft. Ontdek ook het wijn gebied Wachau, met de bezienswaardige wijnstadjes Spitz en Dümstein, en bezoek de historische stad Krems, die door UNESCO is uitgeroepen tot werelderfgoed. Op dag 6 fietst u via de Romeinse bloemenstad Tulln door de uitlopers van het Wienerwald naar Wenen, waar u de laatste nacht van deze tour verblijft. Wilt u de stad van muziek, imposante bouwwer ken een historisch centrum uitgebreid verkennen? Boek dan inclusief verlenging. Inbegrepen: 6 overnachtingen inclusief ontbijt, Bagagetransport incl. verzekering tot 700,- p.p. Boottocht naar Engelhartszell (ca. 25 km, fiets aan boord) op dag 2 Transfer Wenen (hotel)-Passau (parkeerplaats), incl. fiets transport Gratis parkeren in Passau Routebeschrijving, infopakket assistentie in geval van nood Gratis entree Pöstlingbahn Linz, steilste treintraject van Europa Optioneel bij te boeken: Huurfiets (7 versnellingen) 55,- p.p. per arrangement Half pension (3 gangen diner) 89,- p.p. per arrangement Verlenging in Wenen is mogelijk in het 4* Park Inn hotel vanaf 45,- p.p.p.n. incl. fiets. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of u kunt ook bellen met Arke tel. 074-2492491 of 053- 4322955 of langsgaan bij een Arke reisbureau in de buurt o.v.v. Wegener Donau fietstour. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. Vz Arke.nl 17/4-30/4 1/5-11/5 12/5-4/6 10/10 -17/10 5/6-4/7 5/7-20/9 21/9 - 9/10 Lezersprijs* 299,- 359,- 379,- lezersprijs p.p. o.b.v. van een 2-pers.kamer en eigen vervoer. Supple ment 1-pk: 100,- p.p. per arrangement. Prijs is exclusief 25,- reser veringskosten per boeking en 2,50 calamiteitenfonds per boeking. Aankomst ma t/m za van 17 april t/m 17 oktober 2010. categorie reizen rondreizen "^WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 101