121.000 voor doorkomst Tourcircus Vrolijke voorjaarsactie zeeland 123 met kleurrijke jrtfPrx kortingen De Tour in Goes Conflict tussen gemeente en Viskêête opgelost TM Ons Boeregoed houdt toneelavond met dans Reclamebord op bedrijventerrein Poel Antieke lantaarns rondom stadshaven Akoestisch optreden in de Bethelkerk Lenterock- en bluesavond in De Stenge donderdag 25 maart 2010 Het bedrag dat Goes uittrekt om ervoor te zorgen dat alles vlekkeloos verloopt Parcours Tour de france Fietsers voetgangers if| Auto Parkeerroute MEEST GELEZEN 1. Diepe kloof politiek Reimerswaal 2. Conflict over Viskeete opgelost 3. Ongeluk met beknelling STELLING Reageer: 'De Reimerswaalse politiek maakt zich volstrekt belachelijk' www.pzc.nl/bevelanden TIPS NAAR bevelanden@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto YERSEKE - Het slepende conflict tussen zee-eterij/viscounter De Viskêête in Yerseke en de gemeen te Reimerswaal is uit de wereld. De gemeente ziet het bedrijf niet langer als gescheiden restaurant en winkel, maar als een horecabedrijf waar af en toe een visje wordt ver kocht. Daardoor hoeft er geen af scheiding meer te worden aange bracht tussen winkel en restau rant. Reimerswaal wilde de onderne mers daar middels een dwangsom toe dwingen, maar de Raad van State had twijfels over die aanpak. Na gesprekken zijn beide partijen er volgens burgemeester Jan Huis man onderling uitgekomen. Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen www.tmcwoonwinkMs.nl KAPELLE De Zeeuwse klederdrachtvereni ging Ons Boeregoed houdt zater dag een toneelavond in gemeen schapscentrum De Vroone in Ka- pelle. De toneelgroep speelt het stuk M'n Ouwen. De acht toneelspelers zijn tijdens de vrolijke klucht in kleder dracht gehuld en spreken in Zeeuws dialect. Ook is er een optre den van het koor en het dansgezel schap van Ons Boeregoed. De avond begint om 20.00 uur. De en tree bedraagt acht euro. GOES In navolging van de gemeente Rei merswaal, die via een billboard op bedrijventerrein Nishoek bedrij ven probeert te bewegen zich daar te vestigen, zet de gemeente Goes op De Poel een billboard met daar op de slogan 'Maak het in Goes' en een telefoonnummer van de Econo mische Impuls Zeeland. Volgens burgemeester Dick van der Zaag is het een wervingsbord voor bedrijven, aangezien het niet is toegestaan om kantoren op De Poel te vestigen. GOES De gemeente Goes trekt 65.000 eu ro (exclusief btw) uit voor aanpas sing van de openbare verlichting rondom de stadshaven, dat wil zeg gen de grote pleinen en de Bier- en Turfkade. De huidige exemplaren worden vervangen door nieuwe, antieke lantarenpalen, die volgens de ge meente beter passen bij de sfeer van het kadegebied. NIEUWDORP Het kwartet Glorious Defenders of the Malt geeft zaterdag een akoes tisch concert in de Bethelkerk in Nieuwdorp. De opbrengst is voor de stichting Luludi, die zich inzet voor kansar me Roma-gezinnen in Macedonië. Reserveren kan via infogdotm@ gmail.com. Het concert begint om 19.30 uur. Entree: vijf euro, kinde ren twee euro. HEINKENSZAND - In De Stenge in Heinkenszand kunnen rock- en bluesliefhebbers zaterdagavond hun hart ophalen. De Zeeuwse coverband Natural opent dan de lentebluesrockavond met nummers van onder andere Gary Moore en Deep Purple. Daar na speelt de bluesrockband KB Blues Authority. Dit vijftal brengt voornamelijk stevige Texas-blues, in de lijn van Stevie Ray Vaughan. Ook worden nummers van Eric Clapton, ZZ Top en Bo Diddley ten gehore gebracht. De lentebluesrockavond begint om 20.00 uur. Kaarten kosten ne gen euro.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 57