t Colofon m opzegcLienst 36 Ifamilieberichten donderdag 25 maart 2010 ft iïlensenünq.nl Üyü/Jüilüii "hoop doet niet altijd teven Met pijn in ons hart zeggen wij "tot dan" tegen ons Pooi- kaart- puzzel- en wat al nog niet meer vriend 's Joske Vermeulen Van al je Michieltje vrienden en meer Namens je beste maatje Anita: Jos wil op donderdag 25 Maart afscheid nemen om 16.30 uur in het crematorium Middelburg. Dankbaar dat we hem zo lang in ons midden hadden, optimistisch tot het laatst, nemen we afscheid van onze geliefde vader, schoonvader en opa, Adrianus van Gameren Jos Weduwnaar van Corrie Walraven 14 augustus 1916 - 23 maart 2010 Kees van Gameren (in herinnering) Utrecht: Ad van Gameren en Rina de Voogd Sarah en Tim Londen Eva en Julian (Den Haag) Gapinge: Jos van Gameren Middelburg: Tina Dalebout-van Gameren en Adri Dalebout Kim en Niels Niels De uitvaartdienst en condoleances vindt plaats op zaterdag 27 maart aanstaande in Uitvaartcentrum Jobse, Bachweg 2, Middelburg (de Mortiere). Vanaf 9.30 tot 10.00 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen, waarna de herdenkingsdienst plaatsvindt. Aansluitend is de crematie in besloten kring met de naaste familie. Bij terugkomst van de familie in het uitvaartcentrum is er gelegenheid tot condoleren vanaf 11.00 uur. Correspondentieadres: T. Daleböut-van Gameren Seispark 17,4334 AZ Middelburg. Voor Opa van Gameren, Ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons heel veel liefde gegeven. Opa rust nu maar. Voor altijd zal jij aan onze zijde staan, in de kracht van de zee en de heldere hemel. Jouw kleinkinderen, Niels, Kim en Niels, Eva en Julian, Sarah en Tim Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze moeder, oma en overoma Adriana Catharina Vermue-Rijk sinds 2 juni 1986 weduwe van Laurentius Verniue in de leeftijd van 88 jaar. Wymeer (Duitsland): JanVermue Annegret Festers Huibje (in herinnering) Bunde (Duitsland): KeesVermue Heidine Kratzenberg Oudelande: HuibVermue Marga Verniue Magda (in herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, 23 maart 2010 Correspondentieadres: Iseweg4,4436 NC Oudelande De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 27 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in "De Jeugdhoeve" gelegenheid tot condoleren. Ergens in een zee van tijd, reist een wijs en liefdevol mens... "So long, bye bye" Lang hebben we mogen genieten van zijn genegenheid, gezelligheid, humor en kritische kijk op de wereld, maar nu moeten wij afscheid nemen van Pieter Wilhelmus van Reijmersdal 14 november 1915 PA0YR 24 maart 2010 echtgenoot van: Elizabeth de Nooijer t vader van: Thieu en Bep Ed en Hendrik-Jan opa van: Arthur en Joke Elvira en Peter opa Puffel van: Kim, Davy Dennis, Tessa Onze waardering gaat uit naar dr. Bordui, het team van Zorgstroom en het verplegend personeel van het Admiraal de Ruyterziekenhuis te Vlissingen". Correspondentieadres: Kreekrug 19, 4386 GR Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 29 maart van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in Grand Hotel "Arion" aan de Boulevard Bankert te Vlissingen. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geachte medebewoner en markante oud-voorzitter van onze WE Piet van Reijmersdal Fijne herinneringen bewaren wij aan de tijd dat Piet als voorzitter leiding gaf aan de vereniging, wij zullen zijn betrokkenheid node missen. Wij wensen de (klein) kinderen alle sterkte toe. Namens het bestuur en leden WE Residence Banckert Karei Dellebeke, administrateur. 'De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Na een intensief arbeidzaam leven is na een kortstondig ziekbed overleden onze tante Adriana Sinke Adri in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Zij leed onder het gemis van haar zus Corrie. Nisse: Gernan en Jaan Middelburg: Erna en Hans Lewedorp: Jeanette en Henk Haarlem, 22 maart 2010 Correspondentieadres: Erna Ramstijn Segeersstraat 12 4331 JN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 27 maart van 12.45 uur tot 13.15 uur in het Yarden uitvaartcentrum Kennemerland, Zijlweg 183 te Haarlem. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium Haarlem, Vergierdweg 271 te Haarlem-Noord. Na afloop is er gelegenheid om met elkaar na te praten in de koffiekamer van het crematorium. Moeder zijn is alles geven zorgen, lijden, liefde en leven Moeder zijn is alles derven alles, en tevreden sterven Na een lang en welbesteed leven is, gesterkt door de liefdevolle zorg van velen die haar bijstonden, rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Elizabeth Adriana van Roo weduwe van Izaak Jacob Giljam in de leeftijd van 92 jaar. Oostburg: Bets du Burck-Giljam Piet du Burck Ellen en Frank John en Queenie, Isha, Kyara Schoondijke: Huib Giljam Jenny Giljam-de Hullu in herinnering Lisenka en Peter, Norbert, Manouk Richard en Miranda, Julia, Niels IJzendijke: Jozien du Pon-Giljam André du Pon Elly en Fabian, Kimberly, Matthias, Lindsey Ronny en Monique, Jovi Anja en Dennis, Tirza, Jarmo IJzendijke, 22 maart 2010 Correspondentieadres: Schutterstraat 17 4515 EA IJzendijke De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 26 maart om 10.00 uur in de N.H. kerk aan de Kerkstraat te IJzendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in café "Hofzicht", Koninginnestraat 37 te IJzendijke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van woonzorgcentrum "Emmaus", voor de liefdevolle verzorging die zij hier heeft mogen ontvangen. (Tlensenl1nq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nt en meld u aan. 3^? jmliieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38