Buiten leven PZC Set Tuinboeken Cadac Skottelbraai Sun jar Menu fakkelhouder Barbecook vuurkorf Lekker warm! Barbecook schort 4-delig Zweefmaaier Eenvoudig maaien! Takkenschaar Krachtig knippen! WEB www.pzc.nl/webwinkel VacuVin Barbecue koelschaal .A Caranga Saurus Barbecue Plus bbq-boek Safari Chef Prachtig design! Handig! Met het aanbreken van de lente wordt het tijd om uw tuin weer in orde te brengen. Met deze set boeken haalt u meer uit uw tuin. Tuinier met plezier Snoeien, wanneer en waar Barbecue-ik kook! Excl. 4,95 verzendkosten De Cadac Safari Chef is een extra compacte skottlebraai met inklap bare poten. Inclusief; ovendeksel, welke tegelijk als wokpan ge bruikt kan worden, een tweezijdige grillplaat en een grillrooster. Excl. €4,95 verzendkosten Nee, het is geen jampot. Overdag verzamelt de Sun Jar licht middels de zon zodat hij in de avond een goede portie licht creëert. Hij fleurt je tuin helemaal op! Ook leuk voor in de slaapkamer of woonkamer! 1 Excl. 4,95 verzendkosten WEBWINKEL De Barbecook ronde Vuurkorf is een hoog model vuurkorf. Doordat de zijkanten open zijn geeft hij lekker veel warmte en kun je fijn in de vlammen staren. Handig voor tijdens .een tuinfeestje. Excl. 4,95 verzendkosten Geen verzendkosten! Excl. 4,95 verzendkosten Het Barbecook Schort set is leuk om als cadeau te geven of te krij gen. Een echt fanatieke barbecue- er zal met trots dit handige schort dragen. De set bestaat uit een tang, spatel, vork en olieborstel. Excl. 4,95 verzendkosten Deze elektrische zweef maaier is enorm wendbaar en geschikt voor zowel links-als rechtshandigen. Ideaal voor het maaien van kleine gazons. De Micro Lite zweeft op een kussen van lucht en maait eenvoudig in alle richtingen. Excl. 4,95 verzendkosten Dankzij de tandbeugeloverbren- ging heeft deze takkenschaaf meer knipkracht. De ovale alu minium hefboomarmen zorgen voor een hoge stabiliteit en een comfortabel gebruik. De hand grepen met antislipbekleding zorgt voor veilig gebruik. Excl. 4,95 verzendkosten U kunt deze produkten veilig en gemakkelijk bestellen via de website. Hier vindt u ook meer informatie. exclusief €4,95 verzendkosten categorie tuin en buitenleven Eén van de Lighthouse fakkels in een stijlvolle RVS houder. Een prachtig design van Christian Bjam met niet zomaar een klein vlammetje, een waar vreugdevuur! Een voudig aan de bovenkant bij te vullen. WEBWINKEL W" Heb je net lekkere spiesen gemaakt, is er nog geen plek op de barbecue! Met dat lekkere weer kun je ze niet zomaar op een bordje laten liggen, daar om is er de Barbecue Koelschaal van VacuVin. De vleeswaren blijven gegarandeerd fris en vers! WEBWINKEL Lekker buiten eten met het gezin. Daar komt de Caranga Saurus barbecue zeer goed van pas. Een groot voordeel van deze bar becue zijn het grote grillrooster van 0 54 cm, comfortabele stahoog- te, accessoiremandje voor kruiden en keukengereedschap, het reinigings systeem en het plateau waarop de briketten bewaard kunnen worden. (lè WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 16