321 sport Tiende zege op rij voor Heinkenszand RCS blijft overeind Smerdiek loopt in op SPS Niek van Sprundel doet RIA W. veel pijn maandag 22 maart 2010 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal profiteer de Smerdiek door een 3-2-zege bij FSV optimaal van het puntenver lies van koploper SPS. De ploeg van Rien Voshol bleef in Halsteren steken op een 2-2-gelijkspel. Waar de klopte ZPR'84 met 6-1 en Vos meer won afgetekend in Stavenis- se: 6-0. Halsteren-SPS 2-2: „Gezien de ver houdingen was een gelijkspel wel terecht", liet SPS-trainer Rien Vos hol weten. De bezoekers uit Poort vliet startte sterk en domineerde in het eerste kwartier. Uit een cor ner kwam de thuisploeg via Den nis van de Avert echter op voor sprong. SPS liep achter de feiten aan, maar kwam in de 38e minuut via Ra mon Voshol, die tussen vier spe lers door raak schoot, op 1-1. In de zesde minuut na rust scoorde Al- win Klaassen de 2-1, maar in de 58e minuut hielp Jorn Elenbaas SPS met een fantastische actie aan de gelijkmaker. FSV-Smerdiek 2-3: Op basis van de tweede helft was de zege licht verdiend te noemen, maar voor rust waren de teams aan elkaar ge waagd. Bas van Sprundel tekende voor de 1-0, maar door een goal van Erik van Haaften, die na een diepe bal van Duncan Weeland de doelman verraste, stond het 1-1 bij rust. Op aangeven van Stefan Eindhout zorgde Daan de Viet met een schuiver voor de 1-2. Smer- diek-doelman Rick Zwagemaker voorkwam daarna de gelijkmaker en na een verkeerde terugspeelbal bij FSV besliste Daan de Viet het duel: 1-3. In de dertien minuten durende blessuretijd scoorde Edward de Rooij nog wel tegen. Stavenisse-Vosmeer 0-6: Rachid Bouhoudane was met drie treffers opnieuw de grote man bij Vos meer. Voor rust opende Bouhouda ne de score. In de tweede helft kwam Stavenisse er niet meer aan te pas. Illias Eljilali zorgde voor 0-2, Bou houdane voor de 0-3 en via Ad- derahin El Fadili liepen de bezoe kers uit naar 0-4. Met zijn tweede treffer tilde Eljilali de stand naar 0-5 en met zijn derde treffer van de middag bepaalde Bouhoudane de eindstand op 0-6. Vosmeer boekte alweer de zevende zege op rij en gaat royaal op kop in de tweede periode. Waarde-ZPR'84 6-1: Al na vijf mi nuten werd de doelman van ZPR'84, na een overtreding op Maurice Boone, van het veld ge stuurd. Met tien tegen elf trok Waarde de wedstrijd naar zich toe. De jarige Mark van der Hart open de de score en door goals van Mau rice Boone, Frank Lobbezoo en op nieuw Boone stond het bij rust al 4-0. David Montero Frade zorgde in de tweede helft voor de vijfde Waar- de-treffer en via Fouat Talhaoui werd het nog 5-1. Dennis West- straate scoorde daarna de laatste treffer van het duel. Brouwershaven-Mevo 1-1 (0-1). Pa trick Knijnenburg 0-1, Clement van Splunder 1-1. Vrederust-WIK'57 0-2 (0-1). Ferrie Berrevoets 0-1, Ferrie Berrevoets 0-2. SVD (rode shirts) voor drie treffers. leed op eigen veld een 4-0-nederlaag tegen Wolfaartsdijk. Die stand werd al in de eerste helft bereikt. Topscorer Flarm Fluit was goed foto Willem Mieras door Tom Vennink MIDDELBURG - In de vierde klasse van het zaterdagvoetbal slaagde Borssele er in om het sterke Nieuwland te verslaan. Koploper Heinkenszand boekte zijn tiende zege op rij bij MZVC: 0-4. MZVC-Heinkenszand 0-4: Vlak voor rust bracht Rens Baas zijn ploeg op voorsprong. Een straf schop vlak na de aftrap luidde een zware tweede helft voor MZVC in. Jeroen Verschiere schoot raak. Een ongelukkige kopbal van Martijn de Vries in eigen doel en een treffer van'Rens Baas bracht de eind stand op 0-4. Borssele-Nieuwland 2-1: De bezo- kers misten de scherpte van de af gelopen weken. Het werd 1-0 door lasper van Houcke in de eerste helft. Borssele kwam gedreven uit de kleedkamers en hield de tegen stand in bedwang. Het tij dreigde te keren toen een ongelukkige Wil- lian Boone de bal in eigen doel werkte. Danny Gilde stelde de drie punten alsnog veilig door de win nende treffer te maken voor Bors sele. 's Heer Arendskerke-Bevelan- ders 3-2: Cherry Strating zette Be velanders op voorsprong. Michiel Bouwman maakte gelijk. Nog voor rust was het weer raak voor Bevel anders. Deze keer vanaf elf meter door Arie longejan. Na rust kroonde Michiel Bouw man zich tot speler van de wed strijd toen hij met een schitte rende omhaal zijn ploeg op 2-2 bracht en de winnende treffer maakte uit een knappe actie. Wemeldinge-Cadzand 2-1: Het eerste gevaar kwam van Cadzand toen de bal op een kansrijke plek werd neergelegd voor een vrije trap. Dominique Strijbosch raakte met zijn schot een medespeler waardoor de bal van richting ver anderde en in het doel van Wemel- dinge belandde. Wemeldinge kreeg vervolgens twee keer een strafschop. Pieter Bolle was daaruit twee keer trefze ker. Cadzand miste vlak na rust een enorme mogelijkheid op de 2-2. De slotfase was spannend toen Wemeldinge met tien man verder moest door een blessure. Het team bleef echter op de been. SVD-Wolfaartsdijk 0-4: Zoals hij al vaker deed dit seizoen opende Harm Fluijt de score voor Wolf aartsdijk. De bezoekers waren sim pelweg te sterk en kwamen op 0-2 door een soloactie van Tom Kloet en even later op 0-3 toen Fluijt suc cesvol was uit een hoekschop. De vierde treffer kwam ook van zijn voet. De wedstrijd had wel inge kort mogen worden tot 45 minu ten, want in de tweede helft lieten beide ploegen bar slecht voetbal zien. Hoedekenskerke-Apollo'69 4-0: De openingsfase was voor Apollo, maar hun doelpunt in de zeven tiende minuut werd afgekeurd van wege buitenspel. Hoedekenskerke nam het initiatief over na twintig minuten. Toch duurde het nog tot in de tweede helft voordat Jermo Stoel de 1-0 op het scorebord bracht. Daarna ging het snel: Jeroen de Winter zette de 2-0 op zijn naam. De laatste twee doel punten kwamen van Niels Otte. Domburg-ZSC'62 4-0 (1-0): Chiel Ma- ranus 1-0, Maurice Bernard 2-0, Sander Willemse 3-0, Ronald Hendrikse 4-0. matsmmmm MIDDELBURG - In de derde klasse van het zondagvoetbal liet Aarden burg gisteren geen spaan heel van hekkensluiter RIA W. De West Zeeuws-Vlaamse titelkandidaat versloeg de ploeg uit Westdorpe met 5-0. De ruststand was 4-0. Niek van Sprundel was liefst vier keer trefzeker. HW'24 boekte een ruime 4-1-overwinning op FC Bergen. Zierikzee ging nipt met 1-2 onder uit tegen Halsteren. De West-Bra banders sloegen in de slotfase van de wedstrijd toe. Tien minuten voor tijd koesterde Zierikzee nog een i-o-voorsprong. Koploper Dosko speelde met 0-0 gelijk tegen Gastel. Daardoor heeft Aardenburg nu het minste aantal verliespunten. Dosko verzamelde 37 punten uit 18 duels, nummer drie Aardenburg 35 punten uit ze ventien wedstrijden. Halsteren staat daartussen met 36 punten uit achttien duels. Aardenburg-RIA W. 5-0 (4-0). Niek van Sprundel 1-0, Steven de Croock 2-0, Niek van Sprundel 3-0, Niek van Sprundel 4-0, Niek van Sprundel 5-0. HW24-FC Bergen 4-1 (1-0). Dennis Buijs 1-0, Michal Szczawinski 2-0, Den nis Buijs 3-0, Michal Szczawinski 4-1. Zierikzee-Halsteren 1-2 (0-0). Ingmar Quist 1 -0, Toine van Mechelen 1 -1 Paolo Fortunati 1-2. OOST-SOUBURG - RCS tegen Longa was gisteren een spektakelstuk met veel strijd, bij vlagen goed voetbal en een bizar scoreverloop. De Souburgers gaven een 4-0-voor- sprong in een spannende slotfase bijna nog weg. De 4-3 winst voor RCS was zwaarbevochten, maar wel verdiend. De Souburgers kwamen vlak na rust met tien man te staan toen Al- faro Pentury met twee gestrekte benen te onstuimig inkwam op Gerdar Ctül van Longa en daar voor de rode kaart kreeg van scheidsrechter J. Senders uit Veld hoven. Said Bouzambou had kort voor de uitsluiting van Pentury de 2-0 gemaakt en via vlijmscherpe counters werd de score zelfs opge voerd tot 4-0. Bij RCS bleek eens temeer de waar de van Dennis en Gérard de Nooijer. „We kunnen ze eigenlijk niet missen", zei RCS-trainer Mi chel Leonhart vlak na de wed'- strijd. De Brabantse verdedigers kregen geen vat op de slim spelen de Dennis de Nooijer, die in de tweede minuut, weggestuurd door Alwin van Ham, snoeihard raak schoot. In de tweede helft stond de uitblinker ook nog eens aan de basis van de 3-0 van Van Ham en de 4-0 van Bouzambou. Verdedi gend hield Gérard het hoofd koel en greep kordaat in. 'Leonhart had onrust in zijn team

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 72