15 ineens een stuk fleuriger Ruilwinkel tj( doe mee! Zeehond in Walchers kanaal is kerngezond Sloeproeiers bijten bij Veere spits seizoen af Politie vindt drugs in auto Coese Polder Vrouw bekneld na ongeval op A58 rr start verkoop IBtTstevaêÜ <f - w pCöoffl] Utieldekwartier www.woneninbestevaer.nl Man met steen op hoofd geslagen maandag 22 maart 2010 Vrijwilligers bouwen zaterdag een ontspannings- en rookruimte voor personeel van de Ruilwinkel in Coes-West. Een stalen gebogen con structie, met een kunststof dak. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuid-West Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst VLISSINGEN De zeehond die sinds ongeveer een jaar leeft in het Kanaal door Wal cheren is kerngezond en hoeft niet gevangen te worden, zegt de Vlis- singse coördinator strandbeheer Al- bert Dijkstra. „Het dier is met het schutten van de sluis het Kanaal ingekomen. Hij heeft het daar goed naar zijn zin. Kan er ook heel goed leven. Gezon de zeehonden zoals deze, mogen niet gevangen worden", zegt Dijks tra. De Eerste Hulp bij Zeezoogdie ren kreeg veel meldingen over het dier, dat veel bij het boothuis tus sen de Vlissingse bruggen zwemt. VEERE Het landelijk sloeproeiseizoen is za terdagmiddag begonnen met de Stortemelkrace in Veere. Twintig teams verschenen op het Veerse Meer aan de start. Voor sommige teams bleek het begin van een roei- seizoen moeilijk. Zij zaten letter lijk in eikaars vaarwater nadat de starttoeter had geklonken. Uitsla gen: Dames: Zeeuwse Deernen in sloep Kaapse Pracht, 2. De Wilde Mossels in Noordhoek en 3 Zeeuw se Deernen 2 in Kaapse Vreugd. He ren: 1. Seahorse in Seahorse, 2. Sno- que Deux in Guinevere en VOC in Den Gouden Phoenix. GOES Een 24-jarige Goesenaar is in de nacht van zaterdag op zondag aan gehouden in de Anthony Edenlaan in de wijk Goese Polder. Tijdens de surveillance zagen agen ten een verdachte auto staan in die straat in de wijk aan de noordrand van Goes. Toen ze poolshoogte gin gen nemen, troffen ze in de auto ongeveer honderd gram wiet en ongeveer dertig gram hasj aan. De agenten namen de softdrugs in be slag. De Goesenaar moest mee naar het bureau, waar proces-verbaal is opgemaakt. De politie meldt niet of er vanuit de auto werd gedeald. ARNEMUIDEN Een 29-jarige vrouw uit Vlissingen is zaterdagmorgen gewond geraakt bij een verkeersongeval op snel weg A58. De vrouw reed in de rich ting van Goes toen ze in de bocht ter hoogte van Arnemuiden van de weg raakte en in de naastgelegen sloot terechtkwam. De brandweer moest de vrouw uit haar auto bevrijden, waarna ze naar het ziekenhuis is gebracht. Over de aard van haar verwondin gen zijn geen mededelingen ge daan. De auto was zwaar bescha digd. Rabobank-medewerkers planten primula's in een perkje op het houdsvriendelijke, plastic planten. 'marktplein' van het Goese zorgcentrum Randhof. De bak was voorheen gevuld met onder foto's Willem Mieras. kom naar De Scheldewerven op 27 maart a.s. appartementen, herenhuizen, stadswoningen en exclusieve penthouses waterwonen in de stad lopend naar centrum, strand en boulevard van Vlissingen COE - In Goes is zaterdagochtend vroeg een man uit die plaats met, vermoedelijk, een steen op zijn hoofd geslagen. Het incident deed zich rond vier uur voor op de Koepoort. Toen hij in zijn auto wilde stappen, werd het 30-jarige slachtoffer belaagd door enkele mannen. Volgens de politie gebeurde dit naar aanlei ding van een woordenwisseling even daarvoor. De Goesenaar liep een hoofdwond op die gehecht moest worden. www.zoa.nl giro 550 apeldoorn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67