Van Sprundel bewijst opnieuw Terhole pakt eindelijk weer een punt 321 sport De derby in de derde klasse tussen Aardenburg en RIA W. is een kat-en-muisspel: 5-0. Topscorer Niek van Sprundel leeft zich uit en maakt er vier. De Visser en Meesen verkassen naar Axel Billenknijpen voor RCS in slotfase Corstanje-De Blaeij belangrijk in topper Goes eenvoudig langs Dubbeldam Vierde Grand Prix driebanden van start m m AARDENBURC-RIA W. 25 Dankzij zijn vier doelpunten tegen RIA W. heeft Niek van Sprundel nu 25 competitietreffers gemaakt. Niek van Sprundel brengt met zijn vierde treffer van de middag de 5-0 op het scorebord. Zijn ploeggenoot Hylke Stroo (midden) toont al een voorzichti ge glimlach, Gert-Jan Vael van RIA W. (links) staat erbij en kan er alleen naar kijken. foto Peter Nicolai Z&S&ietl maandag 22 maart 2010 AXEL Zondag-vierdeklasser Axel heeft zich voor het komende seizoen ver sterkt met Jaimy de Visser (HW'24) en doelman Niels Mee sen. De overgang van Meesen, nu spelend voor Arnemuiden, is vrij opmerkelijk omdat de Axelaar ja renlang voor buurman AZW uit kwam. Volgens Axel-voorzitter Ronny van de Velde worden er de komende tijd nog meer spelers aan getrokken. Zo is Jari Vyaene (Vrase- ne en ex-HW'24) kandidaat om de naar Zelzate vertrekkende Daryl Rawidjan te vervangen. OOST-SOUBURG RCS wil graag nog een rol van bete kenis spelen in de eerste klasse en boekte daarom gisteren een welko me zege. Op eigen veld was de ploeg van trainer Michel Leonhart met 4-3 te sterk voor Longa. Dennis de Nooijer scoorde al na twee minuten en na rust bouwden Said Bouzambou, Alwin van Ham en opnieuw Bouzambou de voor sprong uit (4-0). Na een rode kaart voor Alfaro Pentury kwam Longa echter nog terug tot 4-3. De Soubur gers knepen in de slotfase de billen samen, maar bleven wel overeind. SI NA Al Thea Corstanje-De Blaeij bewees in de tópper tegen Standard Luik opnieuw haar waarde voor de voet balsters van Sinaai. Het duel op het hoogste niveau in België eindigde in 2-2. Aanvalster Corstanje-De Blaeij nam beide treffers van Sinaai voor haar rekening. Het verschil tussen koploper Stan dard en de ploeg van de inwoon ster van Hoek bleef daardoor twee punten. Sinaai speelde negentien duels en dat is er één meer dan de Waalse koploper. DORDRECHT Zondag-tweedeklasser Goes deed gisteren goede zaken in Dordrecht. De koploper versloeg Dubbeldam met 4-0. Naaste concurrent Haar steeg ging met liefst 6-0 onderuit tegen EBOH. Het gat met de directe achtervolgers Jeka en EBOH be draagt nu drie punten. Goes leidde bij de rust met 0-1 dankzij een tref fer van Lunven Vermeer. Gert-Jan Tierie maakte er na 64 minuten 0-2 van en kort daarna stond het 0-3, dankzij Vermeer. Steven Fitsch be paalde de eindstand op 0-4. SAS VAN GENT De vierde en laatste Grand Prix driebanden van het seizoen 2009- 2010 wordt vanaf vandaag gespeeld in Zaal Reseda in Sas van Gent. Het toernooi wordt aanstaande zondag afgesloten. Rob Claerhoudt uit Hulst is op dit moment lijstaan voerder in het tussenklassement, met een totaal van 594.70 punten. Na afloop van deze Grand Prix wordt het klassement opgemaakt van de beste acht deelnemers. Die acht doen in april in Eede mee aan de Masters. door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - In de strijd om de eer ste plaats in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal liet Sluiskil gis teren belangrijke punten liggen in de uitwedstrijd tegen Hulsterloo: 0-0. IJzendijke, Biervliet, Philippi ne en Zeeland Sport wonnen wel, de één wat overtuigender dan de ander. Zo wonnen IJzendijke (3-2 tegen Vogelwaarde) en Biervliet (1-0 tegen Schoondijke) met één doelpunt verschil, waar Philippine (7-1 tegen SDO'63) en Zeeland Sport (4-0 tegen Graauw) ruime overwinningen boekten. IJzendijke-Vogelwaarde 3-2 (3-1): IJzendijke leidde na amper acht tien minuten spelen al met 3-0 door doelpunten van Ilyaz Yavuz en Adri van Hanegem (2x). Daar na kwam de klad in het spel van de thuisclub en mocht Vogelwaar de zich steeds meer laten gelden. Halverwege de eerste helft werd het 3-1 door een doelpunt van Mar- tijn van Passel en toen het - na een overigens weinig verheffende tweede helft - kort voor tijd ook nog eens 3-2 werd door Artjan Lambert werd het nog billenknij pen voor IJzendijke. Vogelwaarde kon in het restant van het duel ech ter geen vuist meer maken. Biervliet-Schoondijke 1-0 (1-0): Biervliet opende sterk en reeg in de eerste dertig minuten de ene kans aan de andere. Het aantal doelpunten bleef echter beperkt tot één, van Timon van der Hooft, die de score na een half uur spelen op 1-0 bracht. Na de rust was er meer evenwicht in de wedstrijd, maar konden beide ploegen aanval lend weinig meer uitrichten. Hulsterloo-Sluiskil 0-0 (0-0): Het duel tussen Hulsterloo en Sluiskil kenmerkte zich door veel middenveldspel en weinig kansen. Zelfs na de rust, toen Hulsterloo met tien man verder moest omdat Dave Taylor geblesseerd het veld moest verlaten en de thuisclub al drie keer gewisseld had, kon Sluis kil de wedstrijd niet naar zich toe trekken. Philippine-SDO'63 7-1 (4-0): Phi lippine revancheerde zich na twee nederlagen op rij door een ruime zege op SDO'63: 7-1. Voor de rust scoorden Timmy Goossens en Maarten de Groene elk twee keer. In de tweede helft dreven Timo de Bock en Maarten de Groene de sco re op naar 6-0, waarna Jordy den Toonder voor 6-1 zorgde. Timmy Goossens bepaalde de eindstand vervolgens op 7-1. Zeeland Sport-Graauw 4-0 (2-0): Zeeland Sport boekte tegen Graauw alweer zijn zevende zege op rij. Aarnout Stok en Roy Ver kerk wezen de Vlissingers in de eerste helft de weg naar de over winning. Opnieuw Roy Verkerk en Niels Slager waren in de twee de helft de doelpuntenmakers. Hoofdplaat-Groede 1-2 (0-1): Al na vijf minuten bracht Bas Caste- leijn de bezoekers op voorsprong en als de lat niet in de weg had ge legen was de score nog voor de rust verder opgelopen. Kort na de hervatting scoorde Bas Casteleijn nog eens. Twintig minuten voor tijd kwam de spanning in de wed strijd terug toen Pascal Pijcke (ook al van elf meter) voor 1-2 mocht zorgen. Verder liet Groede het ech ter niet komen. Terhole-Sluis 3-3 (2-2): Terhole keek al vroeg tegen een 2-0-achter- stand aan omdat Dennis Ide en Bryon Bentley voor Sluis konden scoren, maar kwam nog voor de rust terug tot 2-2 door treffers van Tim Seghers en Jürgen Maerman. Byron Bentley zorgde kort na de hervatting voor 2-3, maar ook door dat doelpunt liet Terhole zich niet van de wijs brengen. Vla- Kort voor tijd voorkwam Joey Na- gelkerke een nederlaag: 3-3. <®B®8aSi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58